18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Porachunki gangów w Kolumbii
Suspens • 2017-11-13, 23:15
W dużym skrócie:

2 napastników podjechało na motocyklach (Yamaha 660) do stojącego na światłach samochodu. W środku był ojciec z 15 miesięcznym dzieckiem.

Oddali kilka strzałów do ojca, raniąc przy tym dziecko.

Ojciec nie przeżył, dziecko tak.



Ujęcie z 2 kamery:

ukryta treść


Wersja anglojęzyczna:

ukryta treść
Colombia, A man inside a car together with his baby were shot at in Colombia.

There have been rumors that the child, 15 months old Sofia, died, but they are not true. The authorities who remain in communication with her family and the clinic, have denied this is true and that the girl underwent surgery and remains sedated.

The minor was shot in different parts of her body, as her father, 32, was carrying her in his arms while driving down a street in the Barranquilla neighborhood in the north of the city.

He died on the site. While a woman and a man who came to see what had happened saw the baby, the young man decided to take her in his arms and ask for help to transfer her to the hospital where she received the first medical care.

Then she was transferred to Valle del Lili clinic.

Of this assassination attempt on Friday, committed by two individuals on Yamaha 660 motorcycles, the police investigated whether it was an "adjustment of accounts", since the victim was dedicated to money loans and had a judicial record due to extortion .

Police think this was a settling of scores between criminal organizations.

The victim was on parole after having been held in prison for the crimes of kidnapping, illegal conspiracy and manufacturing, carrying and trafficking of firearms and ammunition."

And although justice is wanted and the murderers are captured for now, the Cali people focus their attention and prayers on the innocent little Sofia.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2017-11-13, 23:23 7
Będąc w gangu nie zaleca się posiadać rodziny. Młoda ma farta, że żyje
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 0:08 1
to kurwy bez honoru na stos z chujami
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 0:23 61
barni123pl napisał/a:

to kurwy bez honoru na stos z chujami


Ale o kim, za przeproszeniem, mowa?
Posiadanie dzieci zwalnia z odpowiedzialności za bycie skurwysynem?
Wedle źródła (o ile jest prawdziwe i na nim się opieramy, prawda?), gość był dosyć grubym przestępcą, po wyroku za porwania i handel bronią na dużą skalę. Nie, że zamieszany ale po wyroku. Dostał wyrok, miał to udowodnione i już. Potem dostał drugi, bardziej skuteczny.

Rozumiem, że wedle twojego rozumowania, jakby trynkiewiczowi urodziło się parę dzieci z gwałtów na gówniarach to byłoby w sumie spoko zostawić go w spokoju, bo w końcu jest ojcem?

Juan Pablo Escobar Henao wspomina ojca (tak, tego Pablo Escobara) jako cudownego ojca. Ze względu na dziecko i świetne podejście do dziecka też należałoby przebaczyć Escobarowi wszystkie mordy, tortury oraz handel prochami, ludźmi i bronią na skalę globalną.

A z fritzla należy zrobić męczennika.

Jebany debilu.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 0:31 1
Jaczuro sam jestes debilem jebanym kurwa dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu

kolo chuja mi to lata kazdy ma prawo powiedziec to co chce jak sie nie podoba to nie czytaj
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 0:33 11
barni123pl napisał/a:

Jaczuro sam jestes debilem jebanym kurwa dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu


Mam jakieś dziwne wrażenie, że pod postami o muslimach, ciapatych, cyganach itd sam nawołujesz do masowej eksterminacji całych nacji, bo tylko tak można zapobiec temu rozprzestrzeniającemu się nowotworowi
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 0:37
jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

kurwa ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem

tak ci powiem ze gadasz od rzeczy i tyle
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 0:41 12
barni123pl napisał/a:

jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

kurwa ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że, dla przykładu, dzieci starych faszystów/komunistów/nazistów dalej rządzą w niektórych krajach i przejmują oraz pielęgnują fach po rodzicu?
Albo dziecko molestowane w dzieciństwie przez ojca pedofila na 95% na pedofila wyrośnie?
Jak myślisz, na czym do tej pory zarabiają dzieci w/w Escobara?
Że już o polskim poletku politycznym nie wspomnę
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-11-14, 0:44 6
Błąd, że oszczędzili dzieciaka, może szukać zemsty, gdy dorośnie. Takie zbójeckie BHP
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 0:45
kolego sympatyczny politykiem zostan
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 0:51 9
barni123pl napisał/a:

kolego sympatyczny politykiem zostan


Dla mnie, tak osobiście, wyrażam wyłącznie moje zdanie - bardzo złych przestępców, złodziei a już w szczególności zbrodniarzy (jak hitler, escobar, lenin, stalin, kim a i polaków uciekających do brukseli podczas gdy córeczka dostaje znikąd majątki też bym doliczył do listy) należy kasować na miejscu i dla pewności: wraz z dziećmi, durną dupą która wydaliła pomioty diabła na świat oraz rodzicami za wydanie tego pomiota i rodzeństwem w formie kary za chujowe wychowanie/ukierunkowanie.

Bo rozumiem, że w sumie nic nie masz do dzieci Himmlera i nawet byś się z nimi wódki napił?
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 0:54
ja tez mam swoje zdanie to co sie dopierdalasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 1:04 11
barni123pl napisał/a:

ja tez mam swoje zdanie to co sie dopierdalasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem


napisałeś głupotę to ci ją wytykam.
streszczę poraz drugi - fakt posiadania dzieci nie daje immunitetu od bycia skurwysynem.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-11-14, 1:06
nie chce mi sie z toba gadac
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-11-14, 2:38 2
Kara za wożenie gówniaka bez fotelika.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie