18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Porada
wku11 • 2014-05-23, 15:15
Wkurwiają Cię znajomi którzy wrzucają codziennie setki zdjęć swoich dzieci na portale społecznościowe?
Napisz w komentarzach pod zdjęciami "ruchałbym" ; "ale sexi"; "leci do fapfolderu"; itp , i problem z głowy*!
.
.
.
.
*Po zastosowaniu tej metody można spodziewać się wizyty policji
Zgłoś
Avatar
olimplapa 2014-05-24, 0:10
BongMan w gimnazjum nie poruchal i teraz sie wyzywa, albo jest tym "najwiekszym pechowcem"
Zgłoś
Avatar
Larvitar 2014-05-24, 0:16
bongman pizdo, widocznie nie wiesz jak posiadanie własnego dziecka moze zmienić człowieka. ps. jebac cie i cala twoja familie ahaehheahe
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-24, 0:32 6
BongMan ma sporo racji

a poza tym sporo tutaj gównoburzy o byle gówno a miało być tak śmiesznie...
Zgłoś
Avatar
kidi1 2014-05-24, 1:00 1
Najlepsze są te dumne mamuśki, co napierdalają codziennie lampą błyskową dziecku po gałach całą serię i wstawiają na FB i NK, dzieciak całe dzieciństwo nic nie widzi a resztę życia po okulistach biega, a mama mówi, że dziecko od urodzenia ma wadę wzroku.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-05-24, 1:04 1
BongMan napisał/a:

Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej kutasów niż ludzi na dworcu w Szanghaju, a teraz jak jeden z 28397489 kolesi, ten największy pechowiec, zalał ją i teraz ona spamuje na fb zdjęciami swojego dzieciaka, a biedny facet albo musi udawać że też go to cieszy, albo jeleń nawet nie wie że matką jego dziecka jest panna przez którą przeszło więcej członków niż przez ruski Komsomoł

I tak się wybielają jakie to one nagle nie są porządne, dobre i ciężko pracujące w domu i przy dziecku (pracujące, hahahahaha, ciężko, hahahahahahaha) matki Polki



100% racji. Dodam od siebie. Widze babke na fb przelorzoną na boisku przez wiele typa z nazwisiek Divlone. Taka co brał a z dupy do buzi. Kolejna Mcartut. a to taka że patykiem z góawnem byś nie dotknąl. Wstawiaja te zdjącie z dziecimi ja malode, młodsze. Bieda umysłowa kosmiczna i to babki niby wykształcone po kierunkach.
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-05-24, 1:45
BongMan napisał/a:

Najbardziej to mnie śmieszą panienki, które znam od gimnazjum i o których wiem, że było w nich więcej kutasów niż ludzi na dworcu w Szanghaju, a teraz jak jeden z 28397489 kolesi, ten największy pechowiec, zalał ją i teraz ona spamuje na fb zdjęciami swojego dzieciaka, a biedny facet albo musi udawać że też go to cieszy, albo jeleń nawet nie wie że matką jego dziecka jest panna przez którą przeszło więcej członków niż przez ruski Komsomoł

I tak się wybielają jakie to one nagle nie są porządne, dobre i ciężko pracujące w domu i przy dziecku (pracujące, hahahahaha, ciężko, hahahahahahaha) matki Polki



Tutaj pasuje idealnie stary kawał
Czym się różni Daniel od Jelenia ?
Jeleń stawia, Daniel pije
W tym wypadki Daniel rucha a Jeleń zbiera żniwo
Zgłoś
Avatar
Peposh 2014-05-24, 2:01
Mnie na facebooku najbardziej denerwuje jedna znajoma, co związała się z murzynem. I wrzuca te zdjęcia z tym swoim bambo, średnio co tydzień. Ostatnio nawet wrzuciła zdjęcie z łóżka, jak leży sobie z "ukochanym" w półnegliżu. Co mam jej napisać, żeby nie spodziewać się wizyty policji?

@SteelMike
Jestem o rok młodszy od BongMana, a byłem w takim gimnazjum, gdzie ciąże, alkohol, narkotyki, gwałty i (prawie) morderstwa były na porządku dziennym. Generalnie to była taka patologia, że jak dzisiaj słyszę o tym, co jakiś gimbus gdzieś tam zrobił, to mnie nie dziwi, bo prawdopodobnie miałem to samo u siebie (może oprócz popularnego słoneczka). Był koleś masturbujący się na lekcji. Był gaz pieprzowy, nawet dwa razy (za pierwszym razem zagazowali szatnię w której byli, za drugim skutecznie całą szkołę). Były ze 4 ciąże, gdzie tylko u jednej potwierdzono tożsamość ojca. A że puszczały się te kurwiszcza niemiłosiernie, to i tak niezły wynik. Średnio raz w miesiącu była jakaś solówa kończąca się na utracie przytomności (jak nie było utraty przytomności, to wkraczali starsi koledzy i ją gwarantowali, tyle że obu stronom bójki, a czasem też przypadkowym gapiom). Pobici nauczyciele. No kurwa, wszystko u mnie było.
Co innego, że było to gimnazjum rejonowe, obejmujące dzielnicę latających noży (a nawet maczet, bo to Kraków) i siedziały tam najgorsze patole z okolicy. Nawet sklepikarz był powiązany z jakąś mafią i zdarzało się, że kupowałem czipsy z obstawą łysych karków, którzy przychodzili "w interesach". Ale było też sporo normalnych ludzi, mało kto spoza "patologii" pił czy jarał, w ciąże teraz też nikt nie zaszedł, a jak już, to ze stałym partnerem, niewymienianym co stosunek.
Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-05-24, 2:37
Mam 21 lat. Moja klasa liczyła w technikum 28osób w tym 24 dziewczyny. 7 z nich mają już dzieci, jednej jedynie udało się wyjść za faceta, który nie jest totalnym chamem i chujem bez pracy.

Btw moja była też już jest matka Cieszę sie że jestem singlem. Pracuje dla siebie, rucham od czasu do czasu, nie muszę się martwić żadnymi aliementami ani dzieciakami.

Co do tematu, to polecam zrobić czystkę znajomych na w/w portalu spolecznościowym - możesz na tym tylko zyskać - nerwy i spokój.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-05-24, 12:13
SteelMike napisał/a:


Czyżby Twój wyjazd z kraju był spowodowany pechem?


Haha, akurat w tej kwestii mam szczęście prawie 2 lata z panną bez żadnych zabezpieczeń i nic, a jej następny koleś ją zalał po chyba miesiącu Dobrze tak tępemu chujowi

Peposh, u mnie właśnie podobnie było. Z gazem to chyba jakaś gimnazjalna tradycja bo u mnie też było Raz drzwi od kibla wyjebali przez okno z drugiego piętra na ścieżkę, którą się chodziło do szkoły. Jakby ktoś akurat szedł to trup na miejscu, bo drzwi ciężkie. Cała szkoła wiedziała kto to zrobił i nikt się nie przypucował. Kilka razy była policja, kilka razy wyprowadzali kogoś w kajdankach, szlugi to na porządku dziennym, zioło podobnie, nieliczni speedowali i zastanawiam się ilu jeszcze żyje, bo jeden z nich to mając może 16 lat charkał, warczał i chrumkał jak stary kokainista. Napierdalanki na porządku dziennym, właściwie nie było dnia żeby ktoś nie dostał w mordę, ale jeszcze wtedy było w miarę honorowo, czyli żadnych przekopek na ziemi itd. Konserwatora, który pełnił rolę strażnika bramy i nie wypuszczał ludzi na szluga, ta największa patologia chciała najebać, więc dostał cichy przykaz od dyrektorki, że ma puszczać. I nauczyciele też mieli ich puszczać do następnych klas, żeby w końcu opuścili tą szkołę i był spokój. Wyłudzanie hajsu i szlugów, kradzieże kurtek z szatni. Policja czasami przychodziła, to cała szkoła krzyczała CHWDP. Kilka razy wyprowadzali kogoś w kajdankach. Nawet dwa samobójstwa były. Jak się o tym teraz czyta, to brzmi jak skrajna patologia ale w gruncie rzeczy nie było tak źle. A teraz to jest całkiem inaczej, bo jak dwie dziewczynki się w szkole pokłócą i jedna drugą popchnie, to zaraz pedagog, psycholog, policja, sąd. Parę lat temu córka znajomych miała w szkole sprzeczkę z córką policjantki i sprawa w sądzie toczy się do teraz. Stara szkoła była dobra, bo wszechobecna agresja, przemoc i kurewstwo przygotowywały poniekąd do życia w brutalnym świecie. Z kolei nowa szkoła wychowuje dzieci na słabe i niezaradne pizdy, które zamiast samemu rozwiązywać problemy mają od tego cały sztab pedagogów i psychologów. Tylko że jak wyjdą ze szkoły to dalej będą pizdami, a już nikt za rączkę ich prowadzić nie będzie. Teraz to przecież pizdusie się wieszają, bo koledzy i koleżanki ze szkoły się z nich śmieją na facebooku...
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-05-24, 12:27 4
BongMan- chyba strzelasz ślepakami.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-05-25, 0:21
Ja po prostu usuwam konto i po kłopocie.
Zgłoś