18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bbs2000 2022-02-09, 22:01 1
Dot napisał/a:

mnie to zawsze zastanawia co ten kierowca ma w głowie, albo ile warstw pampersa nosi, że leci po szosie czy po sniegu 250km/h reagujac na polecenia kolesia obok czytajacego kąt i kierunek skretu z zeszyciku na kolanach



Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2022-02-09, 23:22 4
majkelson napisał/a:

Zawsze zastanawiało mnie co ci widzowie mają w głowach stojąc tak blisko. A potem płacz bo kto mógł przewidzieć



Nie wiem co mają w głowach, ale zapewne w majtkach mają coś, o czym możesz pomarzyć- jaja
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-02-09, 23:42 1
Ja bym tego toru nie przejechał z połową ich prędkości. Pełen szacun za umiejętności.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-02-09, 23:57
Mzimu napisał/a:

Ja bym tego toru nie przejechał z połową ich prędkości. Pełen szacun za umiejętności.



Lubię wyłapywać rymy gości za które powinien poleciec propsik
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-02-10, 0:16
bbs2000 napisał/a:

Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.



Ale on i tak sra w gacie. Im więcej umiesz tym mniej się boisz.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-02-10, 1:20
kaczmarzgr napisał/a:

O na przykład takie Pirelli Ice Sottozero J1



Ło dobre zjeby rozbiegali się jak karaluchy gdy ktoś zapalił światło

Ło dobre zjeby rozbiegali się jak karaluchy gdy ktoś zapalił światło

mit2 napisał/a:

Teraz to i tak luz. Zobacz co debile odpierdalali w czasach Grupy B.

Zgłoś
Avatar
chorym 2022-02-10, 2:34 1
Zenonn napisał/a:

Nie wiem co mają w głowach, ale zapewne w majtkach mają coś, o czym możesz pomarzyć- jaja



Ciekawe na co im sie te jaja przydadza jakby sie w nich takie auto wjebalo, a no tak czekaj, mogliby pisac na sadisticu ze kiedys mieli jaja a teraz im matula dupe podciera :DDDD
Zgłoś
Avatar
daminoday 2022-02-10, 4:53
Zenon jak by w ciebie przypierdolil tym samochodem to te twoje jaja ze stali na chuj by sie zdaly..
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2022-02-10, 13:40
Rajd Karelia 2022 .
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2022-02-10, 17:26
mit2 napisał/a:

Teraz to i tak luz. Zobacz co debile odpierdalali w czasach Grupy B.



Kurła i ta muzyka od starego Kałdi Kłattro. Dzisiejsze pierdziawki nie mają do tego podejścia
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-02-10, 22:55
bbs2000 napisał/a:

Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.



podkolorowywać trzeba, do 200 dolatują i wystrzel w drzewo przy takiej prędkości bo nie zareagowałeś na polecenie pilota
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-02-11, 0:17
Dot napisał/a:

podkolorowywać trzeba, do 200 dolatują i wystrzel w drzewo przy takiej prędkości bo nie zareagowałeś na polecenie pilota



Jak nie zareagowałeś? Przecież kierowca i bez pilota widzi zakręt oraz zna trasę może nie tak jak pilot ale zna.
Te samochody są tak zabezpieczone ,że załoga jest bezpieczna nawet przy wypadnięciu z trasy przy 150 na godzinę. Oni naprawdę się tak nie boją jak ty gdy to oglądasz
Zgłoś