18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Pathron Dzisiaj 11:49
Szkoda że jej nie wyjebał lepy na ryj
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 11:51 1
mateuszsick napisał/a:

Chyba tylko w Polsce, ludzie obrzucając się kurwami i dziwkami potrafią zwracać się do siebie pan/pani 😁 "dziwką to jest PANA matka" genialnie to brzmi 😄



Mnie też zawsze to dziwiło. Jak ja kogoś jebie to po całości.

Ale po takich zwrotach do mnie na drodzę, wiem ze mój oponent to pizda i lamus co się do bicia nie nadaje.

A dwa że pizda stoi i nie wie gdzie jechać choć ma GPSa a jak już ruszyła to jedzie 11km/h... też bym się mega wkurwił, nie dziwię się typowi.
Zgłoś
Avatar
on85wawa Dzisiaj 12:09 7
Ej, co Wy wszyscy w ogóle pierdolicie? Baba blokuje ruch, bo patrzy jak pizda w telefon. Takie rzeczy to se może robić na poboczu, a nie na środku drogi. Po pierwszym skręceniu w lewo, po lewej stronie jezdni jest w cholerę miejsca. Mogła tam na chwilę stanąć, ogarnąć temat telefonu i ponownie włączyć się do ruchu. Kierowca z białego samochodu ma w 100% rację, przynajmniej na podstawie wrzuconego fragmentu wideo, a podejrzewam, że Pani dawała się jeszcze we znaki bardziej poza kadrem.
Zgłoś
Avatar
manieknn Dzisiaj 12:12
masz nagranie ,,wysyłaj
Zgłoś
Avatar
juderaus Dzisiaj 12:13
Dobrze a teraz klękaj i ziewaj.
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 12:14 2
on85wawa napisał/a:

Ej, co Wy wszyscy w ogóle pierdolicie? Baba blokuje ruch, bo patrzy jak pizda w telefon. Takie rzeczy to se może robić na poboczu, a nie na środku drogi. Po pierwszym skręceniu w lewo, po lewej stronie jezdni jest w cholerę miejsca. Mogła tam na chwilę stanąć, ogarnąć temat telefonu i ponownie włączyć się do ruchu. Kierowca z białego samochodu ma w 100% rację, przynajmniej na podstawie wrzuconego fragmentu wideo, a podejrzewam, że Pani dawała się jeszcze we znaki bardziej poza kadrem.


Pierwszy film został przycięty tak, że koleś z białego wychodził na frustrata, który opierdala babę beż wyraźnego powodu.
Dopiero później admin podmienił.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 12:17 1
htp napisał/a:

Ona chyba Ukrainka, dla nich my jesteśmy panowie.



I tak ma dla nich zostać na wieki wieków Amen.
Zgłoś
Avatar
on85wawa Dzisiaj 12:17
No właśnie zacząłem czytać potem komentarze dalej i doszedłem o co chodzi Ale zbulwersowały mnie te początkowe, że musiałem od razu zareagować
Zgłoś
Avatar
Karafkazmiodem Dzisiaj 12:20
htp napisał/a:

Ona chyba Ukrainka, dla nich my jesteśmy panowie.



Ukrainka to pana matka!
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me Dzisiaj 12:28 1
Głupia cipa. jak nie wie gdzie jechać to niech zaparkuje i idzie z buta zobaczyć gdzie ma dojechać i potem wrócić po auto. Pokaże Ci palca taka szmata i jedzie dalej 5km/h.
Zgłoś
Avatar
KolegaBartek644 Dzisiaj 12:31 1
powinien jej w ten gupi pysk strzelic. jadąca krowa za kierownica to skaranie boskie. do utylizacji
Zgłoś
Avatar
RSTB30 Dzisiaj 12:31
typowa p0lka blokuje drogę a potem płacze piekło kobiet powinien jej zajebać w ryj
Zgłoś
Avatar
shoe5maker Dzisiaj 12:37 1
pazuzu napisał/a:

Jak to nie wiadomo? kobieta jechała pewnie za wolno według typa z tyłu więc bezczelnie jej się wpierdolił przed maskę i pewnie powiedział "naucz się jeździć dziwko" na co ona mu kulturalnie odpowiedziała że to jego matka uprawia najstarszy zawód świata



Samo to że pokazała faka już pokazuje że wcale nie gorsza od kolesia
Zgłoś
Avatar
htp Dzisiaj 13:00 1
Karafkazmiodem napisał/a:

Ukrainka to pana matka!



I to się nazywa mistrz ciętej riposty
Zgłoś
Avatar
yooshi Dzisiaj 13:05 2
KomornikSądowy napisał/a:

Ale bym ją wyciągnął za szmaty i okładał pięściami do nieprzytomności, a telefon włożył w te jej rozjebane cipsko i odjechał ze spokojem



Aleś Ty kurwa męski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie