18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Porcja kawałów
M................w • 2015-03-25, 14:51
Zaczynam od 8 żartów w spojlerze:
ukryta treść

1.
Dwóch serbskich żołnierzy stoi na warcie na wzgórzu, kiedy pierwszy żołnierz Peter, obraca się do drugiego, Dimitra i mówi: "Idę się wysrać" po czym zniknął w krzakach.
20 minut minęło i Dimitri zaczął się martwić - Peter nadal nie wrócił. Czas mija i Dimitr zaczyna sobie uświadamiać, że jego towarzysz chyba zginął.
Po godzinie, Dimitr przygotował radio, by wezwać wsparcie to radio in for back up, kiedy z krzaków wyskakuje Peter z wielkim uśmiechem na twarzy.
- Kurwa Peter, gdzieś ty był?! Myślałem, że zginąłeś!
Ciągle uśmiechnięty Peter odpowiada: "Kiedy wszedłem w krzaki, żeby się wysrać, natknąłem się na przepiękną chorwacką sukę. Gdybyś widział te cycki i dupę...no dałbym się za to chyba zabić.
No więc, szybko skończyłem srać podszedłem do niej i bez pierdolenia wsadziłem palec w cipę. Tak się podjarałem, że wyciągnąłem kutasa ze spodni i zerżnąłem ją najmocniej jak potrafiłem i doszedłem na jej cycki. Potem obróciłem ją na brzuch, zerżnąłem ją jeszcze raz i doszedłem na jej piękny, kształtny tyłek.
Dimitr zainteresowany spytał: A potem ona pewnie wyssała resztki spermy prosto z twojego chuja, co?
Peter tylko się zaśmiał i odpowiedział szybko:
Nie bądź debilem, jej głowę rozerwał granat!

2.
Jak w Etiopii obchodzi się pierwsze urodziny dziecka?
Kładąc kwiatki na jego grób

3.
Statystycznie dziewięciu osobom z dziesięciu podoba się gwałt grupowy.

4.
Jak zmieścić dziesięcioro małych dzieci w jednym wiaderku?
Przy pomocy blendera.

5.
Co jest długie, twarde i doprowadzi kobietę do płaczu?
Poronione dziecko.

6.
Jak długo musi wypróżniać się czarna kobieta?
9 miesięcy

7.
Jak rozpoczniesz imprezę w Etiopii?
Powiesisz kanapki pod sufitem

8.
Czym różni się piłeczka do ping-ponga od afrykańskiego dziecka?
Trzema gramami


Bonus

Mały chłopiec nakrył mamę i tatę na seksie. Potem zapytał mamy: "Co robiliście z tatą tam w sypialni?" Mama powiedziała "Pieklismy ciasto." Parę dni później chłopczyk zapytał "Piekliście ciasto w dużym pokoju na kanapie?" Mama powiedziała "Tak, skąd wiedziałeś?" On odpowiedział "Ponieważ zlizałem lukier z kanapy, był słodki!”

Jeśli coś było to wyjebać do pieca
Zgłoś
Avatar
hudziel 2015-03-25, 14:56 1
Raczej wszystkie były ale piwo za starania.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2015-03-25, 15:33 1
Ten bonus pewnikiem z własnego doświadczenia?
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-03-25, 15:43 3
Złoty szpadel się należy jak nic.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-03-25, 15:43 1
Wreszcie coś godnego sadola sprzed 2014r.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-03-26, 10:27
Coś??? Może góra 3-4 dowcipów tutaj nie było, a reszta..., ale nie chce mi się kopać...
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2015-03-26, 11:11 4
Jak można się śmiać z głodnych dzieci?

Głośno i wesoło!

Ostatnio przeczytałem w jakiejś ulotce że w UK codziennie do szkoły idzie 500000 głodnych dzieci i że mogę pomóc.
Pewnie że mogę pomóc! Doradzam wszystkim aby nastawiły budzik 30 minut wcześniej, wtedy zdążą zjeść śniadanie.
Zgłoś