18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Porównanie dwóch napadów
phrontch • 2018-06-24, 14:09
Porównanie dwóch napadów, powyżej kierowca nie ma broni, a poniżej już ma i jest w stanie się obronić przed amatorami cudzej własności

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-24, 14:54 14
Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-06-24, 16:36 7
up
o ty kurwa trollu jeden przecież ty jesteś za zakazem posiadania broni i entuzjastą przyjmowania nachodźców
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-06-24, 17:38
Pozwolicie, że się nie wypowiem na ten temat,kurwa wasza jego mać
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-24, 17:41 6
Abraxus napisał/a:

Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?


Broń zabija... W końcu ona decyduje za ciebie czy strzelisz, czy nie. To nie jest narzędzie, to żyjąca istota posiadająca własny rozum, manipulująca swoim posiadaczem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-24, 18:34 2
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
o ty kurwa trollu jeden przecież ty jesteś za zakazem posiadania broni i entuzjastą przyjmowania nachodźców


Ja jestem za zakazem posiadania broni? Gorzej ci?
Może poczytaj moje wypowiedzi w tematach o broni zanim zaczniesz pisać takie bzdury.
Zgłoś
Avatar
_junKY_ 2018-06-24, 19:53
ten z dołu zaczął napierdalać jakoś kurwa szybko, mógł się ktoś zawrócić, i to samo miejsce?
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-06-24, 22:19 2
Załóż okulary 3D, to będziesz miał jeden obraz
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-06-24, 23:10
Da się dać piwo tylko do dolnego filmiku?
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-06-25, 3:22 3
Abraxus napisał/a:

Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?


Broń zabija - kradzieże, napady i rozboje nie.
Wszystkich należy sądzić SPRA-WIE-DLI-WIE!
Przy zakazie posiadania broni i w ogóle zakazu obrony należy polegać na policji, śledczych, sądach i administracji. Nie masz się coi kłopotać - Państwo zrobi wszystko za i dla Ciebie!*

Jeżeli uzbroić obywateli by mogli się obronić i zabić napastnika w obronie własnej i mienia to by się okazało, że 90% infrastruktury wykonawczej, sądowniczej i administracyjnej jest niepotrzebne. A siostrzenice i kuzynostwo robić gdzieś musi, opamiętaj się

*z Twoich podatków, oczywiście
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-06-25, 14:17 2
Abraxus napisał/a:


Ja jestem za zakazem posiadania broni? Gorzej ci?
Może poczytaj moje wypowiedzi w tematach o broni zanim zaczniesz pisać takie bzdury.

Twoje poglądy nie mają znaczenie, wystarczy że a) nie zgadzasz się z nimi w czymkolwiek b) myślisz logicznie, a w ich oczach stajesz się z automatu lewakiem. Właściwie to są ludzie identyczni z faktycznymi lewakami tylko stoją po drugiej stronie płotu absurdu. Kochają absurd, tylko ten po ich stronie płota, a nienawidzą logiki, rozsądku i prawdy.

Co do tematu, to od siebie dodam, że KAŻDY wolny człowiek winien posiadać pistolet, karabin i ew strzelbę. Każdy jeden. Państwo które tego zakazuje, nie jest państwem wolnych ludzi, a niewolników.
Zgłoś
Avatar
spoon17 2018-06-26, 17:19
to pewnie ten sam gościu i nauczyl sie na bledzie.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-26, 17:25
Mors_Nigra napisał/a:

Twoje poglądy nie mają znaczenie, wystarczy że a) nie zgadzasz się z nimi w czymkolwiek b) myślisz logicznie, a w ich oczach stajesz się z automatu lewakiem. Właściwie to są ludzie identyczni z faktycznymi lewakami tylko stoją po drugiej stronie płotu absurdu. Kochają absurd, tylko ten po ich stronie płota, a nienawidzą logiki, rozsądku i prawdy.

Co do tematu, to od siebie dodam, że KAŻDY wolny człowiek winien posiadać pistolet, karabin i ew strzelbę. Każdy jeden. Państwo które tego zakazuje, nie jest państwem wolnych ludzi, a niewolników.


Akurat 'jednozerunkowe' myślenie jest domeną większości ludzi(czyt. idiotów).
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-26, 19:28
TB303 napisał/a:


Akurat 'jednozerunkowe' myślenie jest domeną większości ludzi(czyt. idiotów).


,,jednozerunkowy,, jest też twój komputer, przed którym pewnie nie raz klękałeś błagając go aby odpalił, zachował dane, nie zawiesił się
spoko, takie czasy, inne bóstwa
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-26, 19:36 2
edek.bajzel napisał/a:


jednozerunkowy jest też twój komputer, przed którym pewnie nie raz klękałeś błagając go aby odpalił, zachował dane, nie zawiesił się
spoko, takie czasy, inne bóstwa


Nie pisz do mnie, z takimi jak ty nie rozmawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie