18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................n 2012-09-18, 20:09 66
Te jebane mahometańskie brudasy same sobie winne. Kilku debili zrobiło AMATORSKI film za psie grosze, który pewnie nie doczeka się nawet wydania płytowego bo jest najzwyczajniej w świecie CHUJOWY, a tłuszcza tych spierdolin Allaha zabija wszystkich białych, których tylko napotka, bo to "biali innowiercy z zachodu" są winni.


Tak samo było parę lat temu z polowaniem na karykaturzystów, a wcześniej na autora "Szatańskich Wersetów".
A jak mi ktoś kiedyś powie, że Islam jest religią pokoju to jak nie pierdolnę w ten jego pusty łeb...
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2012-09-18, 20:24 5
Niech Europa cierpi .. ale nie Polska . Tutaj takich by się wytępiło i przywróciło do porządku w błyskawicznym tempie .
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-09-18, 20:30 2
A wy dalej nie rozumiecie, w jaki sposób media manipulują informacjami...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-09-18, 21:16 2
Aa, wy wierzcie w to, że ten film był przez przypadek stworzony
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-19, 2:20
Amatorski film za psie grosze, taaaa, poczytaj jaki mieli budzet a potem klap jadaczka.

Zreszta przeciez to psy-op jak chuj, trzeba byc slepym zeby tego nie wyczuc.
A te protesty to myslicie ze tak same z siebie wybuchly?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-19, 7:03 4
stalowyszczur napisał/a:

Amatorski film za psie grosze, taaaa, poczytaj jaki mieli budzet a potem klap jadaczka.



Widziałem trailer tego crapu na youtube i jestem pewny, że budżet był niski. Zdjęcia słabe, aktorstwo i charakteryzacja tragiczne, a efekty na tle zielonej szmaty to normalnie śmiech na sali.
Gość, który stał za tym projektem ewidentnie chciał arabusów podkurwić, ale nie wiążmy tego z jakimiś teoriami spiskowymi, bo to pod paranoję podchodzi...
Podobno aktorzy dostawali 500$ za rolę i nawet nie wiedzieli, że będą występować w filmie "antyislamskim" (kwestie o Mahomecie zdubbingowano, co zresztą wyraźnie widać).

Zamieszki wybuchły parę miesięcy po opublikowaniu trailera na yt, bo jakaś islamska gazeta podchwyciła temat i wszystko rozdmuchała. Można oczywiście snuć teorie, że cynk redaktorom pismaka dali agenci z US&A, by zaognić konflikt amerykańsko-islamski, ale czy to nie jest niepoważne?
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-09-20, 10:16
A to że domniemany autor jest żydowskiego pochodzenia to oczywiście zbieg okoliczności.
Zgłoś
Avatar
Vato 2012-09-20, 10:32 2
@DarthV,

Reżyser wcale nie jest żydem, zwykła plotka, zresztą szybko obalona
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2012-09-20, 10:46 2
DarthV napisał/a:

A to że domniemany autor jest żydowskiego pochodzenia to oczywiście zbieg okoliczności.



Reżyser Nakoula Basseley Nakoula (Sam Bacile) to 55-letni kopt z Kalifornii.

Aktorka z tego filmu oskarżyła go, że oszukał ją przekonując, iż występuje w filmie przygodowym, którego akcja dzieje się na pustyni. Zarzuciła w pozwie, że twórcy filmu pogwałcili jej prywatność, użyli jej wizerunku bez pozwolenia i narazili na stres emocjonalny oraz niebezpieczeństwo utraty życia.
A przy okazji pozwała Google.

Może się okazać, że to to rola jej życia.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2012-09-20, 10:50 1
A ja tam jestem za wojną z arabusami.... tylko taką totalną, z zabijaniem ludności cywilnej kobiet i dzieci, coś jak krucjata tylko z większym pierdolnięciem... tylko rafinerie i pola naftowe bym oszczędził bo na czymś jeździć trzeba albo chociaż najpierw wyjebmy ich na zbity ryj z europy...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-09-20, 10:57
Cytat:

Widziałem trailer tego crapu na youtube i jestem pewny, że budżet był niski



Wiesz, zalezy od punktu siedzenia w sumie. 5mln $ to moze dla ciebie low-budget, nie znam stanu twoich finansow. Dla mnie nie.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-09-20, 12:29
Antybozia666,
Ja to bym zbombardował w pizdu.
Niby kiedyś siedzieli u siebie, a tylko ktoś włożył przysłowiowy kij w jebane mrowisko.
A teraz dla bezpieczeństwa własnego najlepiej wyeliminować skurwieli

Ps. Islam to jest religia pokoju ale pokój jest wtedy gdy wszyscy we wszechświecie przestrzegają zasad tej religii.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-09-20, 14:45 2
Daj spokój z tym jaraniem się marginalnym zjawiskiem. Nawet w krajach islamskich protestuje mały procent ludności. Widzieliście zdjęcia z manifestacji i relacje filmowe? Przecież tych pajaców-fundamentalistów jest pod ambasadami mniej niż górników na Wiejskiej, tylko lepiej się napierdalają. Większość ludności muzułmańskiej robi facepalma, kiedy patrzy na tych pojebów, bo jeżeli większość byłaby za nimi, to starliby te wszystkie ambasady z powierzchni ziemi. A tak w rzeczywistości grupka się awanturuje, a reszcie jest wstyd.
Bo islam jest religiją pokoju. Poznałem wielu muzułmanów zarówno w Europie, jak w Afryce Północnej i powiedziałbym, że to są wspaniali ludzi. Kiedy moja żona była w Palestynie, wszyscy prosili ją tam: powiedz tym w Europie, że jesteśmy normalnymi, dobrymi ludźmi. Przekazuję więc dalej.

Ach, jeszcze jedno. Te zamieszki wybuchły dlatego, że islamiści (zwłaszcza salafiści) przegrali wybory w Egipcie i w Libii też odsunięto ich na boczny tor. Tym zamieszaniem próbują zdobyć tanią popularność jak Kaczyński miesięcznicami.
Więc jeżeli te mapły-fundamentaliści przegrali wybory, to znaczy, że wyborcy w krajach islamskich wyznają religię pokoju, do kurwy nędzy. Bo nie popierają takich cyrków.
Zgłoś
Avatar
Kwejkii 2012-09-20, 19:16
Zabijanie niewinnych ludzi jest wbrew Islamowi, więc to Co oni robią nie jest popierane przez islam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie