18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jachu190 2016-01-03, 21:39
Jak można kurwa porównywać chińskie s70 do 850?!
Jakim trzeba być tępakiem?
Zgłoś
Avatar
Proki95 2016-01-04, 9:16
m851 napisał/a:



hahah jedno auto chujowsze od drugiego, nie miałem 850 ale za to śmigałem przez 2 lata s70 które się tylko psuło, auto mułowate i duże spalanie. A astra... też chujowa, blacha i plastiki to porażka, i choć nie spodziewałem się od niej za wiele, to praktycznie do rozjebania jej, cały czas jeździła.



jak kupiłeś od mirka handlarza to się dziwisz :x ?
sam mam 850 i nie narzekam, aż smiać się chce jak wszystkie BEETKI, GOLFINY i inne popierdułki z silnikiem do 2.5 litra dostają wpierdol
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2016-01-04, 11:35
Proki95 napisał/a:


sam mam 850 i nie narzekam, aż smiać się chce jak wszystkie BEETKI, GOLFINY i inne popierdułki z silnikiem do 2.5 litra dostają wpierdol



No właśnie, Typowy Janusz śmieje się, że auta ze słabszymi od Jego Volvo silnikami są powolniejsze. Nikogo to nie śmieszy, bo to logiczne. Tylko kretyni się cieszą
Zgłoś
Avatar
Proki95 2016-01-05, 16:34
PowerboBass napisał/a:



No właśnie, Typowy Janusz śmieje się, że auta ze słabszymi od Jego Volvo silnikami są powolniejsze. Nikogo to nie śmieszy, bo to logiczne. Tylko kretyni się cieszą


LUL, Jeżeli podjeżdża do Ciebie "BETA" z 2 LITRY i ze skrzyżowania, do odciecia leci, a Ty bez problemów kręcisz nie więcej niż 4 tysiące a on zostaje daleko w tyle, to to jest śmieszne ^^
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2016-01-06, 1:53
Proki95 napisał/a:


LUL, Jeżeli podjeżdża do Ciebie "BETA" z 2 LITRY i ze skrzyżowania, do odciecia leci, a Ty bez problemów kręcisz nie więcej niż 4 tysiące a on zostaje daleko w tyle, to to jest śmieszne ^^



Nic się nie zmieniło w Twojej wypowiedzi, odpowiedź jak wyżej To co, 240KM miałeś na pewno?
Zgłoś