18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
herbatkowy 2014-02-20, 10:57
A czy nikt z Was "sadole" co sadzac po komentarzach i tematach, oznacza ludzi z uposledzona zdolnoscia do odczuwania jakichkolwiek uczuc procz prymitywnego gniewu i popedu (czesto dewiacyjnego) seksualnego, bo przeciez to domenta tego portalu- nie pomyslal ze to sa samochody rzadowe? Obok stoji G klasa wiec moznaby sie domyslec ze to nie parking osiedla robotniczego w Kijowie. 50% tego forum to ludzie ktorym w zyciu nie wyszlo maja po 20-35 lat, czarne koszulki, komputery w ciemnych pokojach, pajaki albo inne paskudztwa w akwarium i troche najebane pod deklem- za malo zeby rodzice zarejestrowali Was w poradni psychologicznej kilka/kilkanascie/kilkadziesiat lat temu, ale wystarczajaco zeby stworzyc wlasny portal ludzi z podobnymi dysfunkcjami empatii, bo chyba tak to trzeba nazwac. Z tego co czytam i wnioskuje, jedyna Wasza przyjemnosc z zycia to ogladanie podziurawionych kutasow, lub wyzywanie wszystkiego co inne, lub poprostu okreslanie jakiegos grubego z glodu (tak jest takie cos) afrykanskiego dziecka- mianem malpy. Jak patrze na Wasze wnioski lub rozkminy polityczne to sam nie wiem czy smiac sie czy plakac, dodajecie zenujace obrazki lub komentarze na temat Ukrainy, smiejecie sie z nich bo umieraja na ulicach walczac o wolnosc? To jest Wasze "poczucie humoru" i to dowodzi tylko temu ze jak przyjdzie co do czego to moze jeden na dziesieciu "sadoli" wyjdzie na ulice gdy i u nas zajdzie (a zajdzie napewno) taka potrzeba. Na zakonczenie: nie jestem lewakiem, glosuje na Nowa Prawice, jestem ateista bo uwazam ze boga nie ma a jezeli jest to i tak ma wyjebane, i powinnismy wysiedlic z tego kraju wszystkich ciapatych ktorzy maja postawy roszczeniowe, lub zaczynaja sie obnosic ze swoja kultura, a cyganow- wszystkich bez wyjatku bo kazdy wie ze ta pasozytnicza plaga ktora w dziejach historii nie zarobila legalnie nawet zlamanego grosza poza granicami wlasnego kraju. A jezeli pytacie czemu mam tutaj konto? To odpowiadam: czasem w tym uwlaczajacym "burdlu", znajdzie sie jakis ciekawy temat.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2014-02-20, 12:58 1
karinawaw napisał/a:

Tak wiem ,że Polska mentalność i tak dalej, ale nie znoszę bogatych skurczybyków którzy sie obnoszą ze swoim bogactwem i wożą się takimi furami w kraju gdzie inni zdychają z głodu.



Kurwa ale masz nasrane we łbie Inni nie mają hajsu na Ferrari bo są pierdolonymi nierobami/niedojdami/menelami to ja jeżeli do czegoś doszedłem, to powinienem jeździć i tak maluchem, żeby im się przykro nie zrobiło. Weź sobie przetrzyj uszy chusteczką bo ci się gówno wylewa.

@herbatkowy - a co mamy robić ? Płakać ? Zmieni to cokolwiek ? Świat jest pokurwiony, zawsze był i jak dla mnie przyjęcie tego z odrobiną dobrego humoru to lepsze wyjście niż wieczne zawodzenie
Zgłoś
Avatar
Andrew_3 2014-02-20, 16:30
roofik5 napisał/a:



bo są pierdolonymi bezmózgowcami, protest przeciwko władzy - rozpierdolmy komuś bogatemu auto bo nas boli dupa że takiego nie mamy.



a skąd mądralo wiesz że to nie jest auto jakiegoś posła który wysyła na nich snajperów i nie stoją oni właśnie pod jakimś urzędem lub innym ważnym dla nich obiektem?? a to że ciebie boli dupa bo masz malucha to nie znaczy że inni tak mają i nie dziękuj skończyłem
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-20, 17:09
Ktos pytal po co rozwalili to porshe. A no juz wyjasniam, ze to jest wlasnie polityka komunistow. Zabierzmy komus to naco sami nie potrafimy zarobic.
Dlatego nie szkoda mi tych oszolomow co zostali juz rozstrzelani, demoluja miasto, niszcza dobra publiczne.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-20, 20:11
roofik5 napisał/a:



bo są pierdolonymi bezmózgowcami, protest przeciwko władzy - rozpierdolmy komuś bogatemu auto bo nas boli dupa że takiego nie mamy.


Ty ślepy jesteś, przecież ewidentnie widać że to policja rozwala a nie protestatorzy
Zgłoś
Avatar
McTTJ 2014-02-21, 2:13
Kurwa, jakbym tak podszedł i zobaczył, że demolują moje auto to bym pozabijał na miejscu...
Zgłoś