18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
miedzianek 2021-09-08, 23:53 1
Wepss napisał/a:

Podoba mi się, że nigdzie poza drogą nie ma drzew. Za to wzdłuż drogi jest miliard. Mądry design.



rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



W Polsce jest wiele takich dróg, które służyły również kiedyś jako drogi transportowe amunicji, sprzętu wojskowego itp. Drzewa zasłaniały drogę i nie było widać konwojów
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-09-09, 0:50 4
Bardzo szanuję drzewo, mam nadzieję, że mocno nie ucierpiało. Sądząc po zniszczeniach musiał zapierdalać z 200 km/h. Lepsze to, niż miałby zabić niewinnych ludzi. Jednego debila na drodze mniej, to dobra wiadomość. Za każdym razem to się pisze, nie jest to żaden sadyzm czy nienawiść, cieszenie się czyjąś tragedią. Jako wieloletni kierowca kilka razy byłem blisko by taki skończony kretyn mnie zmiażdżył na czołówce, oni nie mają wyobraźni, często i umiejętności. Na łukach hamują bo nie potrafią ocenić promienia skrętu i swojej prędkości, a potem wypierdalają na prostej. Zobaczcie na szerokość tej drogi, tam auta się mieszczą lusterkami na długość zapałki, AKURAT nawierzchnia wydaje się ok, ale warunki drogowe widać, że chujowe. Zamiast tego drzewa mógł być wasz brat, siostra, tata, mama, żona, syn, córka. Ktokolwiek, kto akurat miałby pecha i znalazłby się po drugiej stronie drogi jadąc sobie bezpiecznie w spokoju, słuchając muzyki i planując w głowie dalsze życie.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2021-09-09, 3:17 2
willoo napisał/a:

Drzewa przy drogach to wymysł jeszcze za czasów, kiedy po drogach nie popierdalały Porsche, tylko zaprzęgi z woźnicami w słomianych kapeluszach. Teraz stanowią realne zagrożenie dla kierowców. 25% wypadków z udziałem samochodów które wypadają z drogi i uderzają w drzewo - kończy się śmiercią przynajmniej jednego z pasażerów samochodu. Wg. mnie powinny zostać wyjebane i posadzone dalej od krawędzi drogi .



amen (tfu), drzewa to problem przy drogach, jadąc dużym przy linii morza to drzewa wręcz wrastają na jezdnię, co chwile jakiś krzyż czy inny patyk. W Niemczech (tfu) zostają sukcesywnie wymieniane na srogie krzewy, które pomagają wyłapać takiego entuzjastę zapierdolingu. bez marginesu to byle odbicie kończy się śmiercią i nie trzeba zapierdalać. Więc ja bym najchętniej wypierdolił te drzewa w pizdu i chuj w dupę entuzjastom przydrożnej celulozy.
Zgłoś
Avatar
KieldW 2021-09-09, 8:40 1
Nie znam się, ale myślę że tu może być szkoda całkowita :p
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2021-09-09, 8:48
Andriu996 napisał/a:

Drzewa dają cień przez co temperatura asfaltu jest mniejsza i się tak nie niszczy, ale co taki debil jak ty może o tym wiedzieć.



No ale te 0,5m od drogi to już chyba na złość. Bo po cóź już sadzić 3-7m za drogą by za 10 lat podrosły
Zgłoś
Avatar
august82 2021-09-09, 10:49 1
Heliar napisał/a:

Gdzie to było?



Mazury. Droga między Orzyszem a Mikołajkami. Autostrada w sam raz do testowania max speeda takiej fury.
Zgłoś
Avatar
lokiusz 2021-09-09, 11:09 1
Blvckie napisał/a:

Czy na końcu strażak mówi "jedna osoba i dziecko"?



dwa ciała i pies

Andriu996 napisał/a:

Drzewa dają cień przez co temperatura asfaltu jest mniejsza i się tak nie niszczy, ale co taki debil jak ty może o tym wiedzieć.



xdd szybciej zniszczą korzenie nawierzchnie niż promieniowanie i tutaj właśnie to było przyczyną wypadku ponieważ wylecieli w powietrze na jednej z muld i wpadli w drzewa.
Zgłoś
Avatar
dawid7890 2021-09-09, 11:09 2
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



Kolejny eko zjeb?
Zgłoś
Avatar
jakis1typek 2021-09-09, 11:11 1
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



Czy nie lepiej sprawdziłyby się krzewy zamiast drzew? Funkcja podobna a by nie zabiły tylko zamortyzowały uderzenie.
Zgłoś
Avatar
fun88 2021-09-09, 12:30 1
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



Hmm tak sobie myśle. Chyba to Ty jesteś po szkole specjalnej skoro twierdzisz, że "są sadzone". Poczytaj sobie dlaczego BYŁY sadzone i kiedy to było. Juz dawno powinni wyjebac te wszystkie drzewa przy drogach bo w razie jak byś jechał pisząc posta na sadola i zjechał na drugi pas to ten jadący z naprzeciwka ma dwa wyjscia, albo wykurwi w Ciebie na czołowe albo popełni samobuja i wjebie sie w drzewa.
Zgłoś
Avatar
Esccax 2021-09-09, 13:26 2
Kurde, akurat w te wakacje jeździłem 2 tygodnie po Warmii i ani razu drzewo mnie nie próbowało zabić.
Za to cała masa kretynów ścinająca zakręty i wyprzedająca pod górkę, owszem
Zgłoś
Avatar
Siwess 2021-09-09, 13:54 1
Inżynieria wsteczna xD
Zgłoś
Avatar
ciemnax 2021-09-09, 16:02
Heliar napisał/a:

Gdzie to było?



Pod Mikołajkami
Zgłoś
Avatar
muraaas 2021-09-09, 17:47
Strasznie słabe i łatwopalne to Porsche. Zakładam oczywiście że jechali max 90 km/h jak wszyscy polscy kierowcy . A tak BTW to na onecie napisali że spieszyli się na służbowy obiad. To chyba dobre tłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Jotek 2021-09-09, 18:29
na stypę zdążą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie