18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kampton 2019-07-05, 10:43
O mały włos.
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-07-05, 11:51 1
Chyba tajemne oko w dupie go ostrzegło, prędkość TiR-a tak na oko ze 30m/s. Czas reakcji około 1.5-2 s. Aż mi się gorąco zrobiło myśląc o obwodnicy Trójmiasta. Uch, dobrze że z rana kibelek zaliczony. Piwko leci za emocje.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-07-05, 11:55 68
I to jest jebana mentalność pierdolonego chuja za kierownicą tira.
Ktoś kto zarabia na życie jeżdżąc i pokonuje tysiące kilometrów miesięcznie powinien teoretycznie być najlepszym kierowcą na drodze... POWINIEN...
A tu taki kurwa jebany złamas jedzie sobie mając wyjebane na wszystko.
Ma łeb 2 metry wyżej od kierowcy normalnego samochodu więc widzi więcej. Widzieć powinien z daleka, że samochody stoją ale kurwa nie, głowa w dupie głęboko i leci sobie z pamięciówy bo wczoraj przecież tam nic nie stało to ma czas popierdolić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie kurwa przed siebie to już nie za bardzo.

I tak zaraz się znajdzie zjeb pierdolący, że o chuj mi chodzi bo przecież "ogarnął" i po trawie poleciał a nie wjebał się w kolumnę stojących i widocznych z daleka aut.
To z góry ci odpowiem: dobry kierowca to nie taki co potrafi nie zabić kogoś i "jakoś wyjść" z takiej akcji tylko dobrym kierowcą jest ten, który nie dopuści do takiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2019-07-05, 12:32 5
takiego to tylko dogonic i zajebac i to na smierc
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-07-05, 12:41 5
~Velture napisał/a:

popierdolić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie kurwa przed siebie to już nie za bardzo.



Jestes troche nie na czasie, teraz kierowcy ogladaja sobie filmy podczas jazy autostradą, hard cory graja nawet w gry, fakt nie wymagajacej stałej uwagi ale jednak rozpraszajace.
Zgłoś
Avatar
kamleokamelei 2019-07-05, 12:43 10
Browar dla kierowcy Porsche za oczy dookoła głowy. Gdyby go zahaczył mogło by być fatality.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-07-05, 15:08
~Velture napisał/a:

I to jest jebana mentalność pierdolonego chuja za kierownicą tira.
Ktoś kto zarabia na życie jeżdżąc i pokonuje tysiące kilometrów miesięcznie powinien teoretycznie być najlepszym kierowcą na drodze... POWINIEN...
A tu taki kurwa jebany złamas jedzie sobie mając wyjebane na wszystko.
Ma łeb 2 metry wyżej od kierowcy normalnego samochodu więc widzi więcej. Widzieć powinien z daleka, że samochody stoją ale kurwa nie, głowa w dupie głęboko i leci sobie z pamięciówy bo wczoraj przecież tam nic nie stało to ma czas popierdolić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie kurwa przed siebie to już nie za bardzo.
I tak zaraz się znajdzie zjeb pierdolący, że o chuj mi chodzi bo przecież "ogarnął" i po trawie poleciał a nie wjebał się w kolumnę stojących i widocznych z daleka aut.
To z góry ci odpowiem: dobry kierowca to nie taki co potrafi nie zabić kogoś i "jakoś wyjść" z takiej akcji tylko dobrym kierowcą jest ten, który nie dopuści do takiej sytuacji.



Oni i tak rozpędzają sie do takiej prędkości, żeby zwiększyć sobie drogę hamowania do półtorej kilometra. I tak ten pewnie wypatrzył sytuację z 300 metrów.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2019-07-05, 15:08
Kolejne Porsche na sadistic. I to mi się podoba! I co gdzie te komentarze typu "Co z tego że koni kupa jak kierowca dupa?"
No ale przyznaję się że choć sam mam Panamerę to nie ogarnąłbym takiej akcji jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
htp 2019-07-05, 15:14 1
Syn_Milionera napisał/a:

Kolejne Porsche na sadistic. I to mi się podoba! I co gdzie te komentarze typu "Co z tego że koni kupa jak kierowca dupa?"
No ale przyznaję się że choć sam mam Panamerę to nie ogarnąłbym takiej akcji jak na filmiku.



Tatuś kupił?
allegro.pl/oferta/model-porsche-panamera-1-18-nowy-czarny-welly-7992575106
Zgłoś
Avatar
Maryja_Dziewica 2019-07-05, 15:16
Syn_Milionera napisał/a:

Kolejne Porsche na sadistic. I to mi się podoba! I co gdzie te komentarze typu "Co z tego że koni kupa jak kierowca dupa?"
No ale przyznaję się że choć sam mam Panamerę to nie ogarnąłbym takiej akcji jak na filmiku.



Dasz się przejechać?
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2019-07-05, 17:36
Jeb.ć kierowców TIRA i na blachach PGS
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-05, 18:33
nie wiem co się stało z tym tirem, ale jednak jechał poboczem, dlatego
film nie na hardzie
Zgłoś
Avatar
p................e 2019-07-05, 19:32
Maryja_Dziewica napisał/a:

Dasz się przejechać?



Maryja, Ty blacharo
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-07-05, 19:59
Maryja_Dziewica napisał/a:

Dasz się przejechać?



Po co chcesz go przejechać? Psa rozjedziesz, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka. Nie warto...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie