18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jaki jest najbardziej debilny powód aresztowania? Osobiście uważam że tego już nic nie przebije... :samoboj:


2021-12-15, 20:15
Bo za amerykańskim prawem nie nadążysz a za prawami poszczególnych stanów czy hrabstw to już w ogóle.

A za nieokazanie dokumentu to i w Polsce mogą zamknąć.

2021-12-15, 20:17
hehehe nic nie zrozumiałem ale fajny filmik jak wpie**ala fastfoody w aucie

2021-12-15, 20:50
Rozpoznanie: hipsterska morda, "znający swoje prawa" typ po 30stce, ostentacyjnie unikający odpowiedzi na pytania proste jak 2+2 i do tego jeszcze nagrywanie telefonikiem bo on jest panem i włatcom którego nikt nie może ruszyć i niczego mu nie można zabronić.
Diagnoza: sp***olenie.
Zalecane leczenie: eutanazja.

2021-12-15, 21:24
Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.

2021-12-16, 00:21
Japie**ole słychać że pies mówi że nie może przebywać na terenie podczas zamknięcia sklepu/czy ch*j wie czego.

Zamiast odjechać k***a kawałek to bedzie robił z siebie bohatera, później każdy człowiek wk***iony bo mu taki zjeb sp***olił dzień

2021-12-16, 01:07
Możecie nie wrzucać gówien z p*zdoka tutaj i nie zaniżać i tak już niskiego poziomu tego portalu? Załóżcie sobie stronę na którą będziecie wrzucać filmy z pedalskiego p*zdoka i umawiać się na ssanie pęta w rytmach Zdenia Bartywiuka i szMaty.

sa...........el
2021-12-16, 01:52
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.



To typ gościa, który jakby mu policja gwałciła matkę, to by powiedział: "tylko nie za mocno" i zaraz potem przeprosił, że się odezwał.

2021-12-16, 04:02
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.



przeciez psina powiedziała na początku ze z powodu dużej ilości włamań nie można parkować pod zamknietymi sklepami/knajpami po godzinach zamkniecia. A raczej gdyby sytuacja dziala sie poznym wieczorem a nie w nocy gdzie cale miasto spi a brudy szabrują to nie bylo by pewnie problemu

Ca...........on
2021-12-16, 04:48
Wy już pewnych rzeczy nie pamiętacie. W latach 80. jak milicjant powiedział komuś, kto filował w maluchu na jakimś rogu, że ma sp***alać i zapamiętają jego twarz, to delikwent się już w okolicy nie pokazywał. Nie było kamer, a wszyscy mundurowi wtedy wiedzieli, kto czym się zajmuje. Nie żebym chciał powrotu tamtych czasów, ale policjant powinien mieć przywróconą swobodę działania i doboru środków. Cały system powinno się zbudować od nowa. Procedury są z natury nieludzkie.

2021-12-16, 07:37
Psiarski jest wporzadku. ch*jowe prawo maja ok. Ale stara się bronić własności innych ludzi. A cwe*e co na przekór stoją bo im wolno i znają swoje prawa to mogą szame do domu zabrać a nie k***a w aucie w podejrzanym miejscu. Tempe ch*je

2021-12-16, 07:53
Nie bardzo rozumiem w czym problem.
Toć gliniarz mu mówi, że to "private property".
Innymi słowy gościu ma wypie**alać nie ważne co robi.
Może właściciel zadzwonił a może cokolwiek, nieistotne.
Wypie**alaj to wypie**alaj i nie swiruj bohatera.

2021-12-16, 10:10
k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania. Już kompletnie macie łby wyprane, przecież ten krawężnik właśnie wygląda na podobnego wam, sp***oline życiowa, co by zakazami rzucała. Prewencja to najgłupsze zjawisko jakie jest, żadne zdarzenie nie jest takie same, ale pod pretekstem jakieś patologicznej jednostki odbiera się prawa normalnym ludziom. W ogole co to za argument, że były włamania? A co mnie to interesuje ? U mnie 2 tygodnie temu jakieś angielskie śmiecie na parkingu latały z nożami, pewnie z tego powodu tez mam nie używać parkingu, bo przeciez

Ja też mogę mieć noz tak ? Cymbaly.
Do tego filmiku jak nie ma na parkingu żadnych zakazów itp to coś do ciężkiej k***y ma interesować typa jakieś włamanie? Druga sprawa w Ameryce vhyba jest najwyższy odsetek zabójstw tak? A ten k***a krawężnik się w parkingowego bawi, zamiast sie za powazna prace wziąć

Ja też mogę mieć noz tak ? Cymbaly.
Do tego filmiku jak nie ma na parkingu żadnych zakazów itp to coś do ciężkiej k***y ma interesować typa jakieś włamanie? Druga sprawa w Ameryce vhyba jest najwyższy odsetek zabójstw tak? A ten k***a krawężnik się w parkingowego bawi, zamiast sie za powazna prace wziąć

2021-12-16, 10:10
Zyggi94 napisał/a:

k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania. Już kompletnie macie łby wyprane, przecież ten krawężnik właśnie wygląda na podobnego wam, sp***oline życiowa, co by zakazami rzucała. Prewencja to najgłupsze zjawisko jakie jest, żadne zdarzenie nie jest takie same, ale pod pretekstem jakieś patologicznej jednostki odbiera się prawa normalnym ludziom. W ogole co to za argument, że były włamania? A co mnie to interesuje ? U mnie 2 tygodnie temu jakieś angielskie śmiecie na parkingu latały z nożami, pewnie z tego powodu tez mam nie używać parkingu, bo przeciez



Jakbys o sobie pisal

cz...........ek
2021-12-16, 11:09
Caramon napisał/a:

Wy już pewnych rzeczy nie pamiętacie. W latach 80. jak milicjant powiedział komuś, kto filował w maluchu na jakimś rogu, że ma sp***alać i zapamiętają jego twarz, to delikwent się już w okolicy nie pokazywał. Nie było kamer, a wszyscy mundurowi wtedy wiedzieli, kto czym się zajmuje. Nie żebym chciał powrotu tamtych czasów, ale policjant powinien mieć przywróconą swobodę działania i doboru środków. Cały system powinno się zbudować od nowa. Procedury są z natury nieludzkie.


No, szczególnie w państwie pisu. Jeszcze niech sądy zostaną zastąpione przez komitety robotniczo-chłopskie, nakładające zaocznie karę śmierci jako karę administracyjną bez prawa do obrony.

Polskie bagiety powinny mieć kamerki na mundurach, wtedy niech nak***iają patusów dzień i noc