18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


to zaraz znajdzie się normalny w poradzieckim klasyku... :-D

2020-11-06, 18:31
nano50 napisał/a:

Zatrzymywanie się w ten sposób, żeby "puścić" pieszego to skrajna głupota. Właśnie takie karaluchy jak Ty wpływają na częstość takich wypadków. Nie ma świateł i jest spory ruch? Nie zatrzymuj się z dupy.



Wszystkim którzy mają takie zdanie powinno się zabrać dożywotnio prawo jady, co najwyżej koze na postronku prowadzić.
Tak trzeba stawać przed każdym przejściem i w każdym miejscu, pieszy nie powinien wpie**alać się bez głowy ale to inna sprawa

2020-11-06, 20:09
I dlatego za wyprzedzanie w okolicach przejścia dla pieszych nie powinni dawać żadnych mandatów, punktów czy podobnych bzdur. Od razu zabranie uprawnień i wypie**alaj na piechotę! Nie umiesz uszanować elementarnych zasad drogowych to nigdy więcej za kierownica nie siądziesz!

2020-11-06, 23:17
Pralpunkt napisał/a:

Wszystkim którzy mają takie zdanie powinno się zabrać dożywotnio prawo jady, co najwyżej koze na postronku prowadzić.
Tak trzeba stawać przed każdym przejściem i w każdym miejscu, pieszy nie powinien wpie**alać się bez głowy ale to inna sprawa



Czekaj, co? Jak to trzeba? Jak to prawko odebrać? Ty uważasz, że powinno się pieszego przepuścić zgodnie z kodeksem, czy mi się tylko zdaje?

2020-11-07, 08:31
Nawet mi nie żal takiej tępiej p*zdy, może dziecka ale żyje tam gdzie żyje więc gorzej nie będzie...