18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


to zaraz znajdzie się normalny w poradzieckim klasyku... :-D

2020-11-06, 13:29
Przechodzę przez dwupasmówkę z dzieckiem, ale po co się rozglądać, przecież mam pierwszeństwo.

2020-11-06, 13:31
tam to k***a tylko bimber w głowach - tak pisze o madce rebionka

:mrgreen:

2020-11-06, 14:02
Bardzo satysfakcjonujące nagranie; cwe* puszczający pieszych karaluchów (niedźwiedzia przysługa), głupie babsko zapie**alające przed siebie na ślepo wprost pod koła, no i oczywiście najlepsze jest to, że najbardziej oberwała niewinna dziewczynka :piwo:

2020-11-06, 14:12
cwe* puszczający pieszych StalowyNożyk a ty normalny to nie jesteś?
Na całym świecie puszcza się pieszych to że baba nie ogarnia żeby nie wbiegać z dzieckiem a inny debil nie potrafi się zatrzymać to co teraz wszyscy nie mają puszczac pieszych na przejściu

2020-11-06, 14:16
w Polsce jest tak samo pieszy debil i kierowcy co nie znają lub ich mózgi nie ogarniają NIE wyprzedzaj i NIE omijaj auta obok siebie przed przejściem dla pieszych gdzie nie ma sygnalizacji ... nie wiem to jakiś poradziecki niedorozwój że tego przepisu nie rozumieją czy co ?. Szkoda tylko że politycy i rodzinki ich tak nie giną bo były by miejsca pracy i mieli byśmy jakie kolwiek ułamkowe szanse że coś się zmieni i Polskę odzyskamy...

2020-11-06, 14:18
gorczanska napisał/a:

Przechodzę przez dwupasmówkę z dzieckiem.


Dziećmi, to mało widoczne poleciało najdalej...


2020-11-06, 14:43
najbardziej szkoda dziecka, bo niestety nie miał go kto nauczyć jak przechodzić, bo i kto jak matka to tępa idiotka. Mam nadzieje ze tylko się potłukło, a matka mam nadzieje ze połamane cała, bo śmierci jej nie życzę, kierowca oczywiście do utylizacji.

2020-11-06, 15:27
Mieszkałem parę lat u brytoli.
Fajne mają podejście,rozwiązanie prawne(chyba) odnośnie przejść w miejscach niedozwolonych i na świetle czerwonym.
Nikt cię nie ukarze za to jeśli przejdziesz na czerwonym bądź na przełaj bez pasów.
Tylko musisz mieć świadomość że jeśli łamiesz te "przepisy",to powodując jakieś zdarzenie (kolizję),pozbawiasz się praw do jakiegokolwiek odszkodowania,pokrywasz koszty napraw i wypłacasz odszkodowanie wszystkim pokrzywdzonym w zdarzeniu,ze swojej kieszeni. A w UK to są duże pieniendze. :)

Podsumowując.
Włazisz na czerwonym albo jak dzik na skuśkę,bo bliżej.
Powodujesz zdarzenie.
Płacisz za wszelkie szkody,łącznie z rachunkami za wszystkie służby.
Na własne ryzyko. :)

2020-11-06, 16:30
Pralpunkt napisał/a:

to co teraz wszyscy nie mają puszczac pieszych na przejściu



Dokładnie tak. Przepuszczanie pieszego robactwa to kompletny idiotyzm. Nie ma żadnych plusów, same minusy; od ekologii, po potrącenia karaluchów.

2020-11-06, 16:33
StalowyNożyk napisał/a:

Dokładnie tak. Przepuszczanie pieszego robactwa to kompletny idiotyzm. Nie ma żadnych plusów, same minusy; od ekologii, do potrąconych karaluchów.



Dobra normalny nie jesteś ale rozbawiłeś mnie

Ps jak jesteś w mieście latem i na przejściu czeka młoda zgrabna dupeczka to rozumiem ni h*ja żeby pościć

2020-11-06, 17:01
StalowyNożyk napisał/a:

Dokładnie tak. Przepuszczanie pieszego robactwa to kompletny idiotyzm. Nie ma żadnych plusów, same minusy; od ekologii, po potrącenia karaluchów.



"Pieszego robactwa". Chyba mamy do czynienia z tłuściochem, który nawet do śmietnika wyrzucić śmieci jedzie samochodem :D

Aczkolwiek abstrach*jąc od tego debilnego komentarza to uważam, że faktycznie od tego przepuszczania pieszym się często przewraca w dupach i włażą bez żadnego rozglądania się. Zgoda, pieszego należy przepuścić, ale po tym, jak się zatrzyma przy krawędzi jezdni i rozejrzy tak, jak od przedszkola uczą - w lewo, prawo i jeszcze raz lewo.

2020-11-06, 17:12
Ja ta wolę żeby się nikt nie zatrzymywał, gdy stoję przed przejściem dla pieszych. Znajdę sobie lukę i sam bezpiecznie przejdę na drugą stronę ulicy.

2020-11-06, 17:20
Pralpunkt napisał/a:

Dobra normalny nie jesteś ale rozbawiłeś mnie
Ps jak jesteś w mieście latem i na przejściu czeka młoda zgrabna dupeczka to rozumiem ni h*ja żeby pościć



Zatrzymywanie się w ten sposób, żeby "puścić" pieszego to skrajna głupota. Właśnie takie karaluchy jak Ty wpływają na częstość takich wypadków. Nie ma świateł i jest spory ruch? Nie zatrzymuj się z dupy.

2020-11-06, 17:32
Mały chyba zostanie pilotem.