18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Sprzeczka w sklepie ...
~McSadol • 2023-06-16, 09:07
Jak to w kacaplandii , konflikt zakończony pochodnią . A niech się palą ..


2023-06-16, 14:01
ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film

2023-06-16, 14:23
darek1234 napisał/a:

ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film



Dla mojej przyjemności to kacapy się mogą mordować między sobą czym mniej ich tym lepiej

2023-06-16, 15:10
darek1234 napisał/a:

ruSSek to zło tego świata, za nim co najmniej pożoga, gwałt, zniszczenia i rabunek. Nie mam wątpliwości, że ruSSkie psy zrobią dywersję w zaporoskiej elektrowni atomowej, bo to właśnie jest taka banda, co dobrze odzwierciedla powyższy film



Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.

2023-06-16, 16:35
Inaczej byś teraz śpiewał, gdyby Ukry zamiast Kijowa oddały Krakau...

2023-06-16, 16:42
A co, Zelenski uważa też że Kraków do niego należy? j***ny komik.

2023-06-16, 16:53
Siriuz napisał/a:

Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.



Nie pij tyle tego Mister Cydra Wania bo znowu pomyliłeś tego małego ch*jka putina z Panem Prezydentem Ukrainy Zelenskim.

2023-06-16, 16:59
420710247365 napisał/a:

Nie pij tyle tego Mister Cydra Wania bo znowu pomyliłeś tego małego ch*jka putina z Panem Prezydentem Ukrainy Zelenskim.






2023-06-16, 17:11
Sprzeczki to ja tam nie widzę.

2023-06-16, 22:10
Sadistk.sbu? Oni się przeproszą pocałują, a Lachy dostaną łatkę ...

2023-06-17, 18:10
Siriuz napisał/a:

Patrzcie no jak Dareczek broni tych zbrodniarzy Zelenskiego. ch*j, ze wymordowali ludzi, ze handlują dziećmi, odpie**alają wszystko co się da aby wpędzić resztę świata w tę wojnę... on niezłomny na posterunku.



Nie wiem czy ty jesteś bot czy zwykły zjeb, sam te bzdury wymyślasz? Nie możesz być Polakiem, bo każdy Polak wie z historii do czego zdolne jest kacapSSkie bydło. Zresztą, szkoda dyskutować

2023-06-17, 19:22
darek1234 napisał/a:

Nie wiem czy ty jesteś bot czy zwykły zjeb, sam te bzdury wymyślasz? Nie możesz być Polakiem, bo każdy Polak wie z historii do czego zdolne jest kacapSSkie bydło. Zresztą, szkoda dyskutować



Po pierwsze jestem osobą krytyczną i nie łykam wszystkiego co mi podsuwają pod mordę, zwłaszcza propagandyści.
Po drugie ZAWSZE wysłuch*je racji każdej strony, i ch*j, przy wszystkim co pie**olą w naszej telewizji to co pie**olą na wschodzie albo zwyczajnie w mniejszych krytycznych mediach - trzyma się zdecydowanie lepiej kupy.
Poza tym mam na tyle przyzwoitości i uczciwości w sobie, że ostatnie czego bym chciał w tej sytuacji to pomylenia kata z ofiarą.
A z tą znajomością historii, to też chyba mylisz historię z pokoleniową nienawiścią. Prześledzenie historii NATO, w szczególności w relacji z Rosją uwidacznia jednak trochę inne motywy.

2023-06-17, 20:56
Rusek ,ale ogarniety , dawno nie widzialem goscia ktory prawidlowo sie turla po zajeciu sie ogniem. Brawo dla tego pana , ale i tak pewnie umrze tragicznie

2023-06-19, 15:51
full video