18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

...walczyć z dwoma facetami po kolei...
Za ch*ja nie rozumiem dlaczego oszczedzali tego stwora w ringu....


2020-12-14, 04:37
W boksie by ich złożyła. Wygrali głównie dlatego że mają dłuższe nogi którymi ciągle zadawali jej kopniaki w brzuch.

2020-12-14, 07:14
Taa, pewnie w boksie by ich rozbiła. Siła ciosów i technika level 1.

2020-12-14, 08:18
Syn_Milionera napisał/a:

W boksie by ich złożyła. Wygrali głównie dlatego że mają dłuższe nogi którymi ciągle zadawali jej kopniaki w brzuch.



Bo jej ryła ciosem nie chcieli rozwalić, ręce twoim zdaniem mają krótsze od niej :facepalm:

2020-12-14, 08:35
Czekam i czekam, aż jej (temu czemuś) raz a dobrze przydzwonią w pysk. No i się nie doczekałem.

2020-12-14, 08:44
Syn_Milionera napisał/a:

W boksie by ich złożyła. Wygrali głównie dlatego że mają dłuższe nogi którymi ciągle zadawali jej kopniaki w brzuch.



Jesteś popie**olony ostro.... Koles bije na 10 % swojej siły. Raczej gdyby chciał to walka by trwała 3 sekundy. Gdyby jednak walił na góre (bo wali tylko na dół) to sadze , ze ty bys przetrwał 1 sekunde

2020-12-14, 09:41
Mimo, że kolesie traktowali to jak walkę z umysłowo chorym i "bili" ją od niechcenia, ona i tak na końcu ledwo co żyła. W wywiadzie potwierdziła, że przemoc ma płeć. Męską.

2020-12-14, 10:19
Nie jestem pewien czy garda jest potrzebna przy tej babie... Niech się cieszy, że nie obili jej mordy bo prosiło się ojjj k***a prosiło

Syn_Milionera napisał/a:

W boksie by ich złożyła. Wygrali głównie dlatego że mają dłuższe nogi którymi ciągle zadawali jej kopniaki w brzuch.



Widać mamy tutaj starego wyjadacza. Pewnie za duzo K.O. z "cieniem" jak wiadomo ma dłuższe ręce. Również Tyson powinien dziękować Bogu, że nie wiedział o tych rękach i instynktownie skracał dystans

2020-12-14, 10:39
ciekawe czy zesrała sie w gacie po tym kopie na bęben xd

2020-12-14, 11:22
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

...walczyć z dwoma facetami po kolei...
Za ch*ja nie rozumiem dlaczego oszczedzali tego stwora w ringu....


Różnica polega na tym,iż to nie walka tylko sparing.
Będąc na zgrupowaniu bokserskim dostałem jako sparing partnera,gościa o 22kg lżejszego ode mnie.
Mógłbym zakończyć ten sparing jednym uderzeniem,ale nie na tym to polega.

Sparing – jest to walka treningowa lub kontrolna w celu sprawdzenia formy zawodnika. Można również użyć tego określenia do nazwania spotkania towarzyskiego dwóch drużyn, mającego charakter szkoleniowy.

Dlatego też w realnych walkach nie zestawia się kobiet z mężczyznami i różnych wagowo zawodników.
No chyba że to freak fight. Wtedy to tylko fantazja ogranicza reguły doboru zawodników. :)

2020-12-14, 16:36
Jak feministka to pewnie przyszła ciążę usuwać, i wygląda na to że się udało.

2020-12-15, 15:25
Niech się cieszy że się chłopaki kontrolują bo wystarczy, że którykolwiek z nich, nawet przypadkiem użył więcej niż 50% swojej mocy to by ją rozj***ło po całej sali jak puzzle.