18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Nufrevi 2020-05-23, 3:03 1
Jak bede szybko jechac to zgasze
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-23, 6:03 1
radek225 napisał/a:

Patrząc na jęzory ognia sięgające mi do okien i będąc totalnie zaskoczony sytuacją, postąpiłbym dokładnie jak kierowca tej beemy. Rozpędziłbym się do najszybszej możliwej prędkości, i starałbym się ugasić ogień. W identyczny sposób postępowali piloci samolotów z II w.ś pilotujący wielosilnikowe samoloty. Piloci 4 silnikowych bombowców, czy 2 silnikowych myśliwców (rzadkość, ale były) mieli na pokładzie automatyczne systemy gaszące (takie rzeczy w latach '40!). Kiedy one zawiodły, bo pożar był zbyt rozległy, wtedy ustawiali śmigła płonącego silnika w chorągiewkę, o ile hydraulika od automatyki śmigła nie spłonęła, odcinali dopływ paliwa do płonącego silnika i wprowadzali samolot w lot nurkowy. Pozostałe silniki pracowały z pełną mocą. Przy prędkości 400-600 km/h nie ma pożaru, który by nie zgasł. Na tej samej zasadzie gasi się niektóre pożary szybów naftowych - wybuchem (falą uderzeniową). W przypadku auta, 150-200 km/h też ugasiłoby taką pożogę, ale tutaj nie było się gdzie rozpędzić. Kierowca myślał trzeźwo, ale miał pecha.



Aha czyli 400-600 km/h w powietrzu i 150-200 km/h na ziemi



Hehe
Obejrzyj sobie katastrofy w przestworzach o płonących samolotach, samoloty palą się przy prędkościach, o których mówisz.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-05-23, 7:21
Buliboss napisał/a:

Internet zatoczył kolo.



Kurwa czeku admin nie usunie takiego komentarza !!! Jak jak tak napisałem to usunięty post ze nic
Nie wnosi do dyskusji albo ze nie podałem linku do duplikatu
Zgłoś
Avatar
gumis0510 2020-05-23, 11:17
Dla ciekawych: powodem tego pożaru był (według mojej wiedzy) zawór EGR. Jakiś czas temu BMW sciągało mase samochodów bo ten podzespół mógł spowodować właśnie taki pożar
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2020-05-23, 13:41
O, znowu to ruskie wideo sprzed roku czy dwóch...?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-05-23, 14:48
Misiek_KRK napisał/a:

Oo kurwa, komuś mamusia pozwoliła włączyć komputer?
Złota kopara się należy



Tatuś, za wejście do wanny...
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-06-11, 15:29
~DMT napisał/a:

Tatuś, za wejście do wanny...



przełóżcie sobie rodzinne kłutnie na inny portal, na "Mużscyje sprawy" np ten rosyjski program
Zgłoś