18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
qwerq221 2020-05-22, 19:48 6
o jasny chuj co tam sie odjebało? Przewody paliwowe czy olej zaczął się jarać? Szkoda kurwa betki to chyba M5 ja bym płakał dla tego jebane tfu! AC to podstawa wy złodziejsie kurwy z ubezpieczalni! W takiej sytuacji nic poza wjechaniem do fontanny nie uratuje auta przejebane
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-05-22, 20:24 9
Sądziłem że jak motocyklista pokazał tamtemu że się pali, to ten od razu wyskoczy i złapie za gaśnice. Pan kierowca chyba nie wiedział że w przypadku ognia wiatr działa w obie strony
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2020-05-22, 20:33 30
Oo kurwa, komuś mamusia pozwoliła włączyć komputer?
Złota kopara się należy
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-05-22, 20:46 2
bmw na węgiel drzewny może nie ekologiczne ale efektowne
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-22, 20:55 5
Tom9310 napisał/a:

Sądziłem że jak motocyklista pokazał tamtemu że się pali, to ten od razu wyskoczy i złapie za gaśnice. Pan kierowca chyba nie wiedział że w przypadku ognia wiatr działa w obie strony



Pewnie chciał zdmuchnąć ogień. Ja tak robię na torcie urodzinowym co roku.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-05-22, 20:57 3
Stary filmik.
Ale jak kiedyś pisałem, głupi gowniarz z kasą od rodziców(najprawdopodobniej)
Najgłupszą rzecz zrobił jaką mógł.
Co on myślał, że tak ogień zniknie?
Czy miał nadzieję, że zdąży do tatusia aby pomógł?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-05-22, 22:22 4
Dzięki za przypomnienie mi filmiku z przed 2-óch czy 3-ech lat...
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-05-22, 22:22
Tom9310 napisał/a:

Sądziłem że jak motocyklista pokazał tamtemu że się pali, to ten od razu wyskoczy i złapie za gaśnice. Pan kierowca chyba nie wiedział że w przypadku ognia wiatr działa w obie strony



Niby racja, ale najlepiej jakby pojechał pod straż pożarna. Bo czy by stał czy nie to paroma gasniczkami z aut benzyny nie ugasisz.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-05-22, 22:27 10
Tom9310 napisał/a:

Sądziłem że jak motocyklista pokazał tamtemu że się pali, to ten od razu wyskoczy i złapie za gaśnice. Pan kierowca chyba nie wiedział że w przypadku ognia wiatr działa w obie strony



Patrząc na jęzory ognia sięgające mi do okien i będąc totalnie zaskoczony sytuacją, postąpiłbym dokładnie jak kierowca tej beemy. Rozpędziłbym się do najszybszej możliwej prędkości, i starałbym się ugasić ogień. W identyczny sposób postępowali piloci samolotów z II w.ś pilotujący wielosilnikowe samoloty. Piloci 4 silnikowych bombowców, czy 2 silnikowych myśliwców (rzadkość, ale były) mieli na pokładzie automatyczne systemy gaszące (takie rzeczy w latach '40!). Kiedy one zawiodły, bo pożar był zbyt rozległy, wtedy ustawiali śmigła płonącego silnika w chorągiewkę, o ile hydraulika od automatyki śmigła nie spłonęła, odcinali dopływ paliwa do płonącego silnika i wprowadzali samolot w lot nurkowy. Pozostałe silniki pracowały z pełną mocą. Przy prędkości 400-600 km/h nie ma pożaru, który by nie zgasł. Na tej samej zasadzie gasi się niektóre pożary szybów naftowych - wybuchem (falą uderzeniową). W przypadku auta, 150-200 km/h też ugasiłoby taką pożogę, ale tutaj nie było się gdzie rozpędzić. Kierowca myślał trzeźwo, ale miał pecha.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2020-05-22, 22:55 2
BMW to szmelc.
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2020-05-22, 22:57
qwerq221 napisał/a:

o jasny chuj co tam sie odjebało? Przewody paliwowe czy olej zaczął się jarać? Szkoda kurwa betki to chyba M5 ja bym płakał dla tego jebane tfu! AC to podstawa wy złodziejsie kurwy z ubezpieczalni! W takiej sytuacji nic poza wjechaniem do fontanny nie uratuje auta przejebane



AC to podstawa -mam kupione nawet na samochód z 2005 roku. I w tym przypadku również nie bał bym się o finanse tego jego mościa
Zgłoś
Avatar
Buliboss 2020-05-22, 23:10
Internet zatoczył kolo.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-22, 23:45
O kurwa ghost rider...
Zgłoś
Avatar
MtO 2020-05-23, 0:18
To Rosja pewno składana z 3 kotlet to I poszła z dymem jak sasza po pijaku przewody skladal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie