18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
k................s 2016-05-25, 17:20 2
Widać, że chłop jest dobrze oblatany w temacie...
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-05-25, 17:47
Czemu nie odleciał?
Zgłoś
Avatar
dorianos 2016-05-25, 19:10 15
Biedny się męczy a leniwe chuje się śmieją i nagrywają. Typowe budowlańce.
Zgłoś
Avatar
kojocik 2016-05-25, 19:52 3
dorianos napisał/a:

Biedny się męczy a leniwe chuje się śmieją i nagrywają. Typowe budowlańce.



Chuja wiesz jak jest na budowie Robota ciężka, ale fajne klimaty to rekompensują =)
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-05-25, 19:55 5
Co w tym śmiesznego? Mnie to za chuja nie śmieszy, że ciężko zapierdalający gość musi się jeszcze naszarpać z jakąś zjebaną płytą, bo wieje wiatr... Każdy pedał, który się z niego śmiał powinien założyć kask i kamizelkę i pozapierdalać tak jak on chociaż ze 3 miesiące. Ciekawe czy po tym czasie dalej by im było do śmiechu.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2016-05-25, 20:00
@up dokładnie. Robiłem jakiś czas w regipsach. Nie dość, że szef ciul goni, płyty czasami ciężkie same w sobie to jeszcze nie raz wiatr i deszcz przy rozładunku. Nie zazdroszczę. A w nagrodę jeszcze "CO TAK DŁUGO?!"
Zgłoś
Avatar
koxu42 2016-05-25, 20:08
Oto przykład,który dowodzi,że do pracy na budowach nadają się tylko,debile,które nawet nie używają mózgu...
Zgłoś
Avatar
michal003 2016-05-25, 20:17
ja pierdole co w tym nadzwyczajnego ? co później dodasz gościa idącego z parasolką w czasie deszczu?
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2016-05-25, 23:21
Często gęsto na budowie robiliśmy przeróżne zakłady prawie niewykonalne. Większość była na ilość z czego szef się mógł cieszyć bo robiliśmy 3x szybciej za frajer ale chuj z tym. Przechodzę do meritum. Jebaliśmy kawały, zawody i inne głupie rzeczy, lecz nikt nikogo nie nagrywał ( jeżeli nagrywał to mieliśmy bekę tylko w ekipie zero przecieków). A tutaj?? Idziesz rano do pracy i modlisz się żeby nie zobaczyć siebie na sadolu o 17:30 przy obiadku po cieżkim dni w arbajcie.
Zgłoś
Avatar
neonpmi 2016-05-25, 23:51
Po pierwsze to nie regips tylko Kingspan (piasnka ) cos jak styropian w Polsce a podrógie wiem co koleś się namęczył sam miałem podobną sytuacje i moge potwierdzic ze utrzymanie tego przy takim wietrze to jak by ciagnac kilka worków cementu na sznórku
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-05-26, 0:11
loża szyderców i samych majstrów
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-05-26, 0:29 5
neonpmi napisał/a:

Po pierwsze to nie regips tylko Kingspan (piasnka ) cos jak styropian w Polsce a podrógie wiem co koleś się namęczył sam miałem podobną sytuacje i moge potwierdzic ze utrzymanie tego przy takim wietrze to jak by ciagnac kilka worków cementu na sznórku



Nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać dziś woreczki...

Interpunkcji i reszty literówek nawet nie zaznaczałem .....
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2016-05-26, 20:28
Wy się śmiejecie a ten biedny człowiek cier... a chuj z nim, jaki, kurwa, debil, dobrze mu tak za bycie człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
neonpmi 2016-05-26, 22:56 2
krzyks napisał/a:



Nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać dziś woreczki...

Interpunkcji i reszty literówek nawet nie zaznaczałem .....



dzieki za poprawieni bledow a co do woreczkow to nie nosze bo operuje koparke (testy zdane w jezyku angielskim) a ze czasami pomoge komus z noszeniem ciezszych zeczy to juz moja wlasna chec

i skonczylem zawodowke moze dlatego robie bledy ale przynajmniej mam fach w reku a nie jak studencik wielki poliglota co w biedronce za 1200zl na miesiac robi
Zgłoś