18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
- Hej stary, co jesteś taki blady? Nie opaliłeś się na urlopie?
- Słuchaj, już pierwszego dnia poznałem piękną blondynkę. Wspaniałe ciało, duży biust. Zaprosiłem ją na kolację, potem do mnie do pokoju. Zrobiłem drinki i tak, od słowa do słowa wylądowaliśmy w łóżku. Budzę się rano, a ona siedzi i płacze. Pytam o co chodzi, a ona mówi, że ma chłopaka, że bardzo go kocha, że nigdy go nie zdradziła, że bardzo żałuje, tego co zrobiliśmy... I cały czas beczy.
- O, to niefajnie.
- No niefajnie. Zacząłem więc ją pocieszać. Przytuliłem i jakoś tak... no nawet nie wiem kiedy, ale znów wylądowaliśmy w łóżku.
A potem to już do końca turnusu: beczenie, seks, beczenie, seks...
Zgłoś
Avatar
Foodman 2015-08-13, 12:06 19
Jakoś nawet nie jest ciężko to sobie wyobrazić. Facet potrafi pomyśleć przed. Kobieta po
Przykład
Facet wybierze zazwyczaj kierunek studiów który zapewni mu prace
Kobieta wybierze kierunek studiów który jej się podoba albo nie będzie miała na nim problemu - a później protesty i walka o równouprawnienie
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-13, 12:32
Ja nie mogę i na to 14 piw.
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2015-08-13, 12:38 7
@up leci 15 frajerze
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-13, 12:54
Frajera to widzisz w lustrze, a ten kawał ni w ząb nie jest śmieszy.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2015-08-13, 14:08 5
up, Jest kurwa życiowy i porusza kwestie trudnych relacji międzyludzkich, wynikających z różnić w psychice płci uwarunkowanych konstytucjonalnie.
Zgłoś
Avatar
kamil7s 2015-08-13, 14:52 92
Beczenie, seks, beczenie, seks haha Zupełnie jak z pamiętnika ciapatego kozojeba
Zgłoś
Avatar
Autystyczny_Klaun 2015-08-13, 17:00 1
Zajebane z Joemonster sprzed dwóch tygodni może. Ludzie, Joemonster spadło i robi chujowe artykuły, ma chujowych redaktorów i suche jak gówno na pustyni żarty, a Wy jeszcze je kopiujecie?

Gorsze niż mogę sobie wyobrazić. Tam to chociaż miało dodatek w postaci obrazka, było częścią całości, czegokolwiek a tutaj? Wyrwane z dupy z kontekstu, tekst bez głębszego sensu...

BEZ SENSU.
Zgłoś
Avatar
Autystyczny 2015-08-13, 17:01
Przenosimy serwerownie.
W chuj kabli,kabelków itp.
Jest z nami Pan P. odpowiedzialny za internet.
Godzina 22:30,Ciemno jak w chuju,neta brak,komunikacja jest.
Słowa Pana P.
NIE MA CO RYCZEĆ...zgłosi się awarie w poniedziałek,przyjadą chłopaki,może zrobią... nie ma co ryczeć.
Firma internetowa,od internetu zależy jej cała koniunktura a gościu na luzie sobie takie hasełka odpala...
Więc wg mnie- nie ma co ryczeć
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2015-08-13, 17:11 3
@up Naucz się kurwa pisać, a jak nie, to oszczędz nam tych bredni.
Zgłoś
Avatar
Desir 2015-08-13, 18:23
@Autystyczny_Klaun wyobraź Sobie że ten dowcip zobaczyłem na Playboy Polska bo na JM nie wchodzę, z resztą o gustach się nie dyskutuje. Tak więc chuj Ci wiesz gdzie
Zgłoś
Avatar
supermio 2015-08-13, 22:02
kamil7s napisał/a:

Beczenie, seks, beczenie, seks haha Zupełnie jak z pamiętnika ciapatego kozojeba



albo ministranta
Zgłoś
Avatar
Desir 2015-08-13, 22:24
Tak księże proboszczu, tak
Zgłoś
Avatar
eligurf 2015-08-13, 23:08
Specjaliści o JM i CKM. Dowcip ma co najmniej kilkadziesiąt lat i pierwotnie było o pasażerze i pasażerce w pociągu. Zdaje się, że był w Masztalskich z lat 80-tych XX wieku. Bongman może to kojarzyć, bo on często przepisuje stamtąd swoje dowcipy.
Zgłoś
Avatar
Autystyczny_Klaun 2015-08-14, 12:23
@up
Masz rację, ale to nie zmienia faktu, że jest denny.

@Desir
Ja nie napisałem, że przeglądam JM, bo jasno wyraziłem swoją opinię o tym gówno portalu w poście. Ja tylko przytoczyłem, gdzie kątem oka zobaczyłem ten wpis, nie ważne u kogo, nie ważne gdzie.

Żart chujowy, zamykam... Taka opcja powinna być.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie