18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
silwerbalk 2023-02-22, 6:15 12
Wiecie co mnie dziwi ? To że Europa się tak biczuje kiedy inne kontynenty mają to głębokiej w dupie . Przeciesz to chuja da że my będziemy jeździć elektrykami albo tylko komunikacją miejską nie żreć tyle mięsa i nabiału skoro w Ameryce,Chinach, Indiach mają na to wyjebane i dalej wypierdalają tony smieci do ocenaów. A gruby Jankes nie zrezygnuje z hamburgera bo się klimat ociepla. Też sądzę że te ocieplenie to jakieś pierdolenie jest. Ostatni taką zmianę klimatu mieliśmy chyba w XVII.w kiedy to polskie ziemię nie były tak żyzne i urodzajne a kurwa karmiliśmy poł Europy wtedy
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2023-02-22, 8:20 3
Ci mu kurwa do schowka zaglądają, niby wypadek, ale mi to wygląda na próbę kradzieży
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-22, 8:39
Niezbyt mocne pierdolnięcie.
Dupy nie urywa
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-22, 9:13
To jest ten nowy VW Multivan?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-02-22, 9:16 15
silwerbalk napisał/a:

Wiecie co mnie dziwi ? To że Europa się tak biczuje kiedy inne kontynenty mają to głębokiej w dupie . Przeciesz to ch*ja da że my będziemy jeździć elektrykami albo tylko komunikacją miejską nie żreć tyle mięsa i nabiału skoro w Ameryce,Chinach, Indiach mają na to wyj***ne i dalej wypie**alają tony smieci do ocenaów. A gruby Jankes nie zrezygnuje z hamburgera bo się klimat ociepla. Też sądzę że te ocieplenie to jakieś pie**olenie jest. Ostatni taką zmianę klimatu mieliśmy chyba w XVII.w kiedy to polskie ziemię nie były tak żyzne i urodzajne a k***a karmiliśmy poł Europy wtedy



Oto przyczyny:

Korpo lobby

UE

NWO

Lewacy

"Pożyteczni" idioci

Korupcja

Żydzi
Zgłoś
Avatar
yigebek291 2023-02-22, 9:22
Pomijając kwestie polityczne, jestem zaskoczony że ten ogórek ma światła niemal jak nowe Audi.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-02-22, 9:37
yigebek291 napisał/a:

Pomijając kwestie polityczne, jestem zaskoczony że ten ogórek ma światła niemal jak nowe Audi.


Tzw retrofity
Zgłoś
Avatar
htp 2023-02-22, 9:42
silwerbalk napisał/a:

Wiecie co mnie dziwi ? To że Europa się tak biczuje kiedy inne kontynenty mają to głębokiej w dupie . Przeciesz to chuja da że my będziemy jeździć elektrykami albo tylko komunikacją miejską nie żreć tyle mięsa i nabiału skoro w Ameryce,Chinach, Indiach mają na to wyjebane i dalej wypierdalają tony smieci do ocenaów. A gruby Jankes nie zrezygnuje z hamburgera bo się klimat ociepla. Też sądzę że te ocieplenie to jakieś pierdolenie jest. Ostatni taką zmianę klimatu mieliśmy chyba w XVII.w kiedy to polskie ziemię nie były tak żyzne i urodzajne a kurwa karmiliśmy poł Europy wtedy



Mnie dziwi porównywanie do XVII wieku, przy nieco innej liczbie ludności, innym obszarze Polski. Komunikacja była konna, a mięso przeciętny chłop żarł się od święta.
Zgłoś
Avatar
skinner1987 2023-02-22, 9:42
yigebek291 napisał/a:

Pomijając kwestie polityczne, jestem zaskoczony że ten ogórek ma światła niemal jak nowe Audi.



ledy z aliexpress, skutecznie rozświetlają drogę i oślepiają wszystkich jej uczestników, a samo auto też nie jest za stare, w Brazylii tę budę z lekko podniesionym dachem produkowali od 1997 r do 2013 r.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-02-22, 9:49
Mi to wygląda na jazdę na gapę
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-02-22, 10:06 6
silwerbalk napisał/a:

Wiecie co mnie dziwi ? To że Europa się tak biczuje kiedy inne kontynenty mają to głębokiej w dupie . Przeciesz to chuja da że my będziemy jeździć elektrykami albo tylko komunikacją miejską nie żreć tyle mięsa i nabiału skoro w Ameryce,Chinach, Indiach mają na to wyjebane i dalej wypierdalają tony smieci do ocenaów. A gruby Jankes nie zrezygnuje z hamburgera bo się klimat ociepla. Też sądzę że te ocieplenie to jakieś pierdolenie jest. Ostatni taką zmianę klimatu mieliśmy chyba w XVII.w kiedy to polskie ziemię nie były tak żyzne i urodzajne a kurwa karmiliśmy poł Europy wtedy



ty myślisz że to o klimat chodzi ty naiwny głąbie, chcą zrobić z ciebie barana który bez zgody rządu światowego nic nie będzie mógł zrobić. A lemingi przyklaskują i cały czas głosują na POPiS
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-02-22, 10:14 2
silwerbalk napisał/a:

Wiecie co mnie dziwi ? To że Europa się tak biczuje kiedy inne kontynenty mają to głębokiej w dupie . Przeciesz to chuja da że my będziemy jeździć elektrykami albo tylko komunikacją miejską nie żreć tyle mięsa i nabiału skoro w Ameryce,Chinach, Indiach mają na to wyjebane i dalej wypierdalają tony smieci do ocenaów. A gruby Jankes nie zrezygnuje z hamburgera bo się klimat ociepla. Też sądzę że te ocieplenie to jakieś pierdolenie jest. Ostatni taką zmianę klimatu mieliśmy chyba w XVII.w kiedy to polskie ziemię nie były tak żyzne i urodzajne a kurwa karmiliśmy poł Europy wtedy



To wszystko przez Baronesse i Radzia, dwóch pizdeuszy narodu. Oni na to pozwolili. A teraz skończ skomleć, bo i tak gówno Twoje wypociny znaczą wobec NWO i ustaleń z Dawos. Nic robaczku nie poradzisz, nie zatrzymasz już tego,
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-02-22, 10:20 1
darayavahus napisał/a:

Oto przyczyny:
Korpo lobby
UE
NWO
Lewacy
"Pożyteczni" idioci
Korupcja
Żydzi



pomieszałbym kolejność, ale z samą listą się zgadzam
Zgłoś
Avatar
Krak 2023-02-22, 10:35
smc napisał/a:

To jest ten nowy VW Multivan?



To T2c produkowany do 2013 roku
Zgłoś