18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Sznufi 2013-04-17, 15:47 21
@ glinglqnglowy glunglak

Przez takich jak ty i inni obrońcy praw pseudoludzi mamy degeneratów na wolności. Życzę Ci z całego serca, żeby jakiś recydywista wyruchał Cię w dupę 5 minut po tym jak uciekł polskiej policji, bo ta nie mogła go kulturalnie odstrzelić ! Zasada powinna być jedna: Uciekasz przed policją - musiałeś zrobić coś takiego, że warto ryzykować swoje życie !
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-04-17, 15:51 15
@josearkadio

Kolejnym razem życzę Ci, przyjacielu, aby zastrzelili Cię za przejście na czerwonym świetle pół do pierwszej w nocy. Wedle prawa, stwarzasz zagrożenie dla ruchu przecież, zaprzeczysz? Wstrzymaj się z "byciem elokwentnym i oczytanym", a przez chwilę postaraj się być empatycznym człowiekiem. Fajna, śmieszna akcja dla gimbazy, w porządku. Dla ludzi z mózgiem...

Błagam też, nie pierdol o "płodzeniu pojebanych dzieci", bo zacznę pisać, że płodzenie człowieka, który na podstawie lakonicznego filmu i braku informacji jakichkolwiek na jego temat jest tak samo pojebane (dla informacji, mowa o Tobie).

Sam sobie odpowiedz.

@ Sznufi

Ciekaw jestem, czy Ty kiedykolwiek przed nikim nie spierdalałeś. Może bał się kary więzienia za rzeczywiste wykroczenie, może być dezerterem, nie wiem. Ale za żadne z powyższych NIE NALEŻY SIĘ śmierć.

Widzę, że nie ma z kim pisać, macie albo jedynie przedmonitorowe, albo przeddojrzałe, albo przednadejściemchujniżyciowej pojmowanie rzeczywistości. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2013-04-17, 15:52 2
mnie zawsze rozpierdala w usa, jak ktoś ucieka i mu wpakują 20 kul w głowe, to jeszcze pacyfikują i ryczą "dont fuking move" jak by to znaczenie miało po tym jak zostało mu pół głowy tylko
Zgłoś
Avatar
Sznufi 2013-04-17, 15:58 17
@ glinglqnglowy glunglak

Uciekając przed policją stwarzasz zagrożenie dla wielu innych, normalnych ludzi, w tym policjantów. Dodatkowo przypominam, że człowiek jest zwierzęciem stadnym. Co z tego wynika ? Jeśli uciekasz przed policją to masz sporo na sumieniu albo jesteś debilem, dodatkowo stwarzasz zagrożenie dla jednostek wartościowych - należy Cię jak najszybciej wyeliminować minimalizując ryzyko strat własnych. Kula w łeb i po sprawie. Trochę racji w tym, że za dużo kul zużywają, bo to potem drogo wychodzi.
Zgłoś
Avatar
majik 2013-04-17, 16:13 16
@glinglqnglowy glunglak

Co Ty tak bronisz gościa z filmiku? Ucieka bo najwidoczniej ma jakiś powód, może jest pijany, naćpany i taki ktoś stanowi poważne zagrożenie dla innych, jak już mówili poprzednicy. A jeśli ucieka bo jest młody i "szalony" to jego pech, młodość i niedojrzałość nie upoważnia go do stwarzania zagrożenia, uciekania, taranowania samochodów, ludzi i czegokolwiek innego. Zresztą to, dlaczego ucieka nie jest już takie istotne. Na pewni wiedział, że jak przegnie pałkę to może go to słono kosztować. A Twój argument z przechodzeniem na czerwonym świetle jest co najmniej śmieszny.Gdybym nawet przeszedł przez ulicę na czerwonym i policja chciałaby mnie zatrzymać to zapłaciłbym mandat i po krzyku. A gdybym zaczął uciekać, a po drodze znalazł jakąś pałkę i próbował zatłuc goniących mnie policjantów to mogliby mnie odstrzelić tak jak debila na filmiku.

A i żeby nie było, wiem że policja czasem nadużywa prawa i w ich szeregach roi się też od idiotów, ale panom z filmiku nie mam nic do zarzucenia.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-04-17, 16:14 5
@ Sznufi

Dodam jeszcze jedno. Jesteś ignorantem.

Jeśli myślisz, że człowiek jest zwierzęciem stadnym, to jesteś po prostu zmanipulowany i nie będę tłumaczył dlaczego zmanipulowany, o dowodach i swoich racjach również pisał nie będę... Powodzenia w dalszej drodze.

Miej kiedyś syna i niech go ktoś zabije, nawet w obronie własnej.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-17, 16:30 6
Według mnie to koleś choćby był 17 letnim tylko kretynem który ucieka przed kontrolą tylko dlatego, że wziął auto ojcu sam powienien się spodziewać do czego może w JEGO kraju dojść. Poza tym oni nie wiedzą kogo gonią... Widzieliście ten filmik z kontroli jak koleś zajebał policjana z karabinu? Tam jest łatwy dostęp do broni to i oni muszą jej używać. AMEN i chuj
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-04-17, 16:30 10
glinglqnglowy glunglak, Jakbym miał syna, który zostałby zabity w obronie własnej, bo chciał wyrządzić komuś krzywdę to bym nawet po nim nie zapłakał. Wstydziłbym się jedynie, że takiego gada wychowałem. J
Jakby tak spojrzeć normalnie, to zanim taki syn wpadnie na pomysł żeby robić krzywdę innym, to powinien od dawna mieć zjebany łeb i dobry ojciec powinien go zawczasu naprostować.

Trzeba zrozumieć, że chcącemu nie dzieje się krzywda. Gość zna potencjalne konsekwencję swoich czynów, a mimo tego świadomie robi coś co może się dla niego źle skończyć. Gdzie tu wina osób trzecich? Pacjent chciał to ma.
Zgłoś
Avatar
matol 2013-04-17, 16:32 4
@ glinglqnglowy glunglak

A Ty miej kiedyś syna i niech go rozjedzie typ uciekający samochodem przed policją, potrącając po drodze jeszcze kilku policjantów i kobietę z dzieckiem, gdyż nikt nie mógł do niego strzelić, bo glinglqnglowy glunglak uważa, że mógłby to być nastolatek, który zajebał ojcu samochód.

Zastanów się człowieku i nie przytaczaj idiotycznych porównań do swojego toku myślenia...
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-04-17, 16:34 2
@glinglqnglowy glunglak Za przejście na czerwonym nikt nie pakuje Ci kulki w brzuch, a opieranie się na lakonicznym filmie i obrona tego głąba bez większej wiedzy o jego powodach do ucieczki też jest pojebane Mają tam takie prawo że za ucieczkę i spowodowanie zagrożenia życia można liczyć z profilaktycznym strzałem w potylicę więc kierowca powinien się z tym liczyć koniec i kropka.
Zgłoś
Avatar
mmmarcin 2013-04-17, 16:35 7
@ glinglqnglowy glunglak upośledzony jesteś? Podstawowych zasad nie rozumiesz? Policja mówi "STÓJ" to masz się zatrzymać. Koniec i kropka. Nie zatrzymujesz się = masz coś do ukrycia = stwarzasz zagrożenie = eliminacja (kula w łeb).

Jak ktoś nie rozumie prostych sygnałów i poleceń to albo jest głupi (= naturalna selekcja), albo ma coś poważnego do ukrycia. A że w stanach wiadomo, że policja przy ucieczce stosuje szeroki wachlarz środków bezpośredniego przymusu to uciekający musi mieć coś do ukrycia i wyraźny powód do ucieczki. I koło się zamyka.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-04-17, 16:35 1
josearkadio, Dura lex, sed lex
Zgłoś
Avatar
Bartors 2013-04-17, 16:42 5
@ glinglqnglowy glunglak
No sory ale tam jest wyraźnie pokazana odmowa kontroli i atak czynny na policjanta tudzież próba odebrania mu życia, moim zdaniem w takiego świra powinni walić z dział ppanc jeśli by to nie zagrażało cywilom.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-04-17, 16:42 3
Pierdoleni, internetowi napinacze. Kończę tę smutną dyskujsę Nic nie jest czarne, albo białe. Do wszystkich wyżej. Amen.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-04-17, 17:01 4
@GLALGNALFALFSAAcośtam
mógł nie uciekać - proste
chyba doskonale zdawał sobie sprawę czym grozi próba ucieczki....a jechanie z policjantem na masce to już chyba podchodzi pod napaść na oficera - jak dla mnie to on się bronił

nie pierdol tutaj o pojebanym świecie, po chuj uciekał?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie