18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Songo Master 2013-04-17, 17:24 1
glinglqnglowy glunglak Ja Cie rozumiem reszta to typowi szczekacze w internecie. Fakt jest taki że gościu nie powinien uciekać i stwarzać większe zagrożenie ale po tych wszystkich materiałach zamieszczany na sadistic o Amerykańskiej Policji sądzę że amerykańska Policja to pierdolone kurwy ale nie wszyscy. Nie ma sensu się kłócić, zginał to zginał każdy kto ma wiedzieć to wie.
Zgłoś
Avatar
misszyszka 2013-04-17, 17:26 3
@ glinglqnglowy glunglak

Masz człowieku rację. USA to państwo policyjne. Policja strzela do niewinnych. Swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć taki pościg w Polsce. Może ze względu na kiepskie drogi uciekinier wjechałby ba chodnik i np. rozjechał Twoją matkę. Cyknęlibyśmy parę fotek jej pozostałości i niektórzy sadole mieliby do czego fapować. Fajna sprawa. A temu szalonemu siedemnastolatkowi wystawilibyśmy sporo piw, gdyby jeszcze nagrał swoją ucieczkę i nazwał ją np. GTA Sosnowiec.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
bemben 2013-04-17, 17:29
Powiedzmy ze prowadzil jakis ciawak i zakonczcie juz ta pojebana dyskusje.Jest trup niema problemu,pewnie gosc mial jointa,u nas dostal by trzy lata plus swoje za ucieczke i mieli bysmy kolejnego garba do utrzymania ...
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-04-17, 17:29 1
Gdyby korea wypierdoliła w miejscu usa wielką dziurę atomówkami to bym kurwa się nawet nie wzruszył. Popierdolony kraj.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-04-17, 17:43
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

A dla mnie to popierdolone. Kara śmierci za uciekanie przed policją. Co wy kurwa wszyscy wiecie? Może to był dwudziestolatek, albo lepiej, siedemnastolatek, który ukradł staremu szybkie auto i miał nadzieję uniknąć posrania przed ojcem i konsekwencji przed policją. To nie jest normalne państwo, niedługo zastrzelą cię egzekucyjnie w publicznym miejscu za zajebanie chleba z marketu. Pierdolę ten pojebany świat.

Mam też kurwa nadzieję, że na tego posrańca na masce przyjdzie jak w "oszukać przeznaczenie" śmierć. Ale powolna, żeby wiedział skurwiel, że napis "policja" na plecach, to nie pierdolona zabawa w boga. Ja pierdolę, oczom nie wierzę... Współczuje rodzinie tego człowieka.


a moze zapierdolil cala rodzine i z gwalcic 8 letniego bachora?

zgwalcil * -.-....
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-04-17, 17:45 2
@ glinglqnglowy glunglak
jestem zdziwiony Twoją postawą. wyobraź sobie analogiczną sytuację u nas w Polsce...jedzie taki kretyn, potrącił ze skutkiem śmiertelnym paręnaście osób, był ućpanym wiózł ćpanie albo jeszcze coś...jedno z wielu, a wymieniać można w nieskończoność... jeżeli faktycznie nie szczególnie zawinił, to był kretynem i nie oglądał telewizji w USA nigdy w życiu, skoro poszedł na coś takiego i miał nadzieję na happy end..gdyby zatrzymał się od razu, wyszedłby po iluś tam latach(w zależności od tego, czym zawinił), ale taki rozpierdol na drodze prawa robić nie miał.

Poza tym, każdy pałkarz w USA ma prawo zabić przestępce w sytuacji zagrażającej życiu pierwszego. Dobrze, że go zapierdolił, stylowo, siedząc na masce, coś pięknego. Chwast wyrwany.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-04-17, 17:46
Postrzelić recydywistę w nogę, ewidentnego bandytę gdzieś coś, ale kolesia co ucieka zastrzelić tak po chamsku milionem strzałów w klatę to nie po policyjnemu. Naszej policji przydało by się więcej swobód w korzystaniu z broni palnej ale chyba nie do tego stopnia. Zresztą nie wiem czy ten co uciekał to gówniarz ja ludzie piszą czy jakiś bandzior. Może mu się należało
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-04-17, 18:23 6
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

@josearkadio

Kolejnym razem życzę Ci, przyjacielu, aby zastrzelili Cię za przejście na czerwonym świetle pół do pierwszej w nocy. Wedle prawa, stwarzasz zagrożenie dla ruchu przecież, zaprzeczysz? Wstrzymaj się z "byciem elokwentnym i oczytanym", a przez chwilę postaraj się być empatycznym człowiekiem. Fajna, śmieszna akcja dla gimbazy, w porządku. Dla ludzi z mózgiem...

Błagam też, nie pierdol o "płodzeniu pojebanych dzieci", bo zacznę pisać, że płodzenie człowieka, który na podstawie lakonicznego filmu i braku informacji jakichkolwiek na jego temat jest tak samo pojebane (dla informacji, mowa o Tobie).

Sam sobie odpowiedz.

@ Sznufi

Ciekaw jestem, czy Ty kiedykolwiek przed nikim nie spierdalałeś. Może bał się kary więzienia za rzeczywiste wykroczenie, może być dezerterem, nie wiem. Ale za żadne z powyższych NIE NALEŻY SIĘ śmierć.

Widzę, że nie ma z kim pisać, macie albo jedynie przedmonitorowe, albo przeddojrzałe, albo przednadejściemchujniżyciowej pojmowanie rzeczywistości. Pozdrawiam.



Pierdolisz, chłopie. Jeżeli nie widzisz, dlaczego funkcjonariusze na tym filmiku zachowali się odpowiednio, zarówno pod względem prawnym jak i moralnym, to jesteś niedorozwinięty. Samochód spierdala przed policją, nie zważając na przepisy ruchu drogowego i bezpieczeństwo innych ludzi. Przypadkowym przechodniom i kierowcom nie stało się nic tylko dlatego, że to był środek nocy i puste ulice. Wyobrażasz sobie, co by się najprawdopodobniej stało, gdyby ulice były zawalone tak jak to ma miejsce w zwykły dzień?
Do tego, funkcjonariusz policji biegł, aby zatrzymać gnoja, ten ruszył na niego samochodem, co jest zamachem na życie i zdrowie funkcjonariusza, ten aby się ratować wskoczył na maskę, a głupi chuj w samochodzie dalej wciska gaz, cały czas stwarzając zagrożenie dla policjanta. To jest prawie równoznaczne z atakiem nożem, lub pistoletem. Ty jesteś tak głupi, że tego nie widzisz, czy co? Gdyby na Twoją Matkę albo córkę gość jechał autem chcąc ją przejechać, to co? Może mi powiesz, że jeszcze byś chuja po główce pogłaskał?

Dlaczego jeżeli ktoś chce mnie zabić, to ja nie mogę odpłacić mu tym samym? Co? Może mam z nim porozmawiać i spróbować zapytać jaki jest jego problem?!

Weź gościu idź się ogarnij, bo pieprzysz bzdury. Co ty, z pokolenia JP?
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-04-17, 18:51
zeby tego tlustego chuja co strzelal to samo spotkalo
Zgłoś
Avatar
Solarin 2013-04-17, 18:55
Everybody Runs!
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-04-17, 19:18
Solarin na chuj żeś to wstawił człowieku ?
Zgłoś
Avatar
Mimson 2013-04-17, 19:26 3
Z tego co wiem z GTA to policja może strzelać dopiero kiedy wyjmę broń.
Zgłoś
Avatar
zonik 2013-04-17, 19:27 2
W szoku jestem ,że odebrania życia II człowiekowi jest dla was niczym otwarcie browara. Wszyscy jesteście tacy mocni przez neta Gliniarz wpierdolił pól magazynka w tego jak jakiś napalony psychol
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2013-04-17, 19:29 2
Ta sama sytuacja ze 2 lata temu w LBN milicjant strzelił w plecy motocykliście bo nie zatrzymał się do kontroli.... jebane kutasy kurwa bogowie życia i śmierci...
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-04-17, 19:30 2
Boze widzisz i nie grzmisz???! Kurwamac, gimbaza sie tylko wypowiada? Mam nadzieje- bo reszta to downy nie majace swojego zdania tylko lapia jak idioci kogos wypowiedziane zdanie:/ ja pierdole narod Polski to jest??? tlumoki bez rozumu...Ale zeby nie bylo tak zle to .... kUrwamac wiekszosc tych wypowiedzi zasluguje na chuja w morde.Moglabym z wami polemizowac/ dla tepakow- rozmawiac/ ale nie:) poczekam na kolejne mondre wypowiedzi a pozniej je kurwa umieszcze na wszystkich wiesniackich stronach-aby wszyscy widzieli wasza tepote:D badum tsss
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie