18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Blade ziele 2013-04-17, 19:59
@up - Ale konkretnie o co ci chodzi? Po której "stronie" się opowiadasz?
1) Tych co twierdzą, że miał prawo zabić kolesie(BO TAKIE MAJĄ PRAWO) który ewidentnie zagraża ich życiu? - jeśli tego nie widzicie... hmm.. no cóż..
2) Czy tych, którzy niewątpliwie są za obezwałdniem a nie strzelaniem bo to była przesada psychola? - to opinia którzy grali w GTA/Mafię i myślą, że strzelanie w koła to maksimum a poza tym powinni się starać go z WCIĄŻ!!! odjeżdzającego auta wyciągnąć.
Określ się a jak nie to przestań pierdolić.

Retotykę też masz kiepską - taka drobna uwaga
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-04-17, 20:25 1
@up 1) maja takie prawo jesli sa pewni ze czlen w aucie ma bron!!!! nie moga sobie strzelac bo oj ktos przed nimi spierdala-simple:)
2)GTA nie jest dobrym porownaniem do terazniejszego zycia:P GTa to gra- jesli zyjesz swiatem gier to nie zrozumiesz o czym mowie.

Po co ci
moje 'okreslenie sie"- do cholery nie masz wlasnego zdania??? bedziesz bazowal na tym co napisze ???
Uwazam ze latwe jest pierdolenie o tym jak zajebuja osobnika w innym kraju ale gdyby taka sytuacja miala w Polsce miejsce ... uhhh z innej strony bys patrzyl tak tak ..
Zgłoś
Avatar
jjacekk15 2013-04-17, 21:05
Gość w aucie przegiął.
Widząc po takim spierdalaniu policjanta z bronią w ręku idącego w jego kierunku powinien zdać sobie sprawę, że żarty dawno się skończyły i powinien się zatrzymać, a nie próbować jeszcze rozjechać gliniarza.

Ten gość chyba właśnie nagrał się w gry i myślał, że zawsze da się spierdolić.
Nawet taranowali to dalej myślał, że uda mu się uciec. Jakby tylko np. zajebał ojcu wóz to by tak nie uciekał, bo to nie jest tego warte. (Albo po prostu był naćpany)
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-17, 21:08 2
No więc straszy bo aż 29-letnie intelektualisto:) powiedz mi co wiemy o sprawie? Chuj z tym, że nikt z nas nie ma informacji czemu go gonili - może jednak miał broń? Może kogoś zajebał? PEWNYM jest, że łamał prawo nie zatrzymał się i tyle. Nie oddał strzałów ostrzegawczych to fakt ale inaczej by go nie zatrzymał Widzisz, że w trzech go taranują a typ spierdala w aucie a nie jak inni, że po pewnym czasie auto zatrzymują i z buta - za takimi zawsze gonią i ich na glebę. Wojskowi też mają prawo strzelać do pojazdów podejrzanych które potencjalnie zagrażają np jednostce czy też posterunkowi. Byłeś w wojsku? Ja nie więc może będziesz widzieć.
Jak chcesz więcej porównań do gier to powiedzmy trzy radiowozy - trzy gwiazdki i uwierz, że mam co robić z życiem (kto wie, może sobie lepiej radzę niż... ) niż tylko granie które lubię
Gdyby to się stało w Polsce to byłbym szczęśliwy, że takiego idiotę zabili. Tak jak się "cieszę"/pochwalam jak złapią każdego podpalacza, pedofila, złodzieja, czy chćby takiego co ucieka z miejsca wypadku już o mordercach nie wspominając.
Tak więc, zdanie własne mam ale ty przeczytaj swój wcześniej komentarz jaki był "głópi".
Zgłoś
Avatar
Kamillos 2013-04-17, 21:19 1
Fakt jest taki, że koleś dobrze wiedział jakie prawa ma policja w jego państwie. Bez powodu nie spierdalał. Dobre zachowanie policjanta
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-04-17, 21:47 3
Mery Jane napisał/a:

@up 1) maja takie prawo jesli sa pewni ze czlen w aucie ma bron!!!! nie moga sobie strzelac bo oj ktos przed nimi spierdala-simple:)



Kurwa, co jeden to głupszy! Skąd Ty żeś wytrzasnął, że mogą strzelać jedynie wtedy, kiedy ma broń?! Mogą strzelać zawsze, kiedy zagrożone jest życie lub zdrowie funkcjonariusza i obywateli. Kurwa mać, tutaj samochód był bronią, durne, tępogłowe, ciasnogłowe buraki. To jest tak, jakby szedł przez miasto i napierdalał gdzie popadnie z broni palnej. I co, też powiecie, że "Nie wiemy, czemu strzelał, nie wiemy czy chciał kogoś zabić. Może po prostu strzelał, ale nie miał zamiaru zabić. I ile on miał lat! Młody człowiek!"

Chuj z tym ile on miał lat, co on chciał w życiu zrobić itd. Jego czyny mogły odebrać komuś życie, to jebnęli mu w łeb i tyle. Ja pierdole, czy to takie trudne do pojęcia??

Powtarzam Wam. Wyobraźcie sobie, że ten gość ruszył na Waszą matkę ,córkę, żonę, bliska Wam osoba własnie wskoczyła na maskę, żeby idiota jej nie przejechał, a ten jeszcze dociska gazu. Macie rację, niech jedzie w pizdu i w końcu przejedzie kurwę, prawda?

Idźcie się leczyć.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-04-17, 23:24
Przykro was czytać. Chłop chciał uciekać, nie "rozjechać gliniarza, nie wiem skąd te wnioski,, pałki, kastety, żyjcie tu dalej. Tymczasem.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-17, 23:30 1
No chłopie... Nie rozpierdalaj systemu stwierdzeniem "Chłop chciał uciekać"... Właśnie dlatego, że uciekał! Dlatego, że na kurwa 100000% nie puścił kierownicy już o wciskaniu gazu nie wspominając. NIE MASZ POJĘCIA widocznie kiedy zagrożenie życia występuje a kiedy nie. Szczególnie jak stwarzasz to zagrożenie czy to policji czy też wojskowym o których sam wspominałem:)
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-04-18, 6:03
jak się wypowiadacie to nie z perspektywy PL, gdzie policjant boi się nawet w powietrze strzelać, przestępcy mają w chuj broni a zwykły człowiek nawet nie może się bronić bo pójdzie siedzieć.
Ja uważam że w USA jest normalnie. Męty boją się policji i zapewniam was, że w tym kraju każdy - ale to naprawdę każdy - wie czym grozi uciekanie przed policją. Ten gostek też na pewno wiedział, i skoro podjął ryzyko i mu się nie udało - to już trudno i jego problem.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-04-18, 8:29
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

A dla mnie to popierdolone. Kara śmierci za uciekanie przed policją. C....blebleble



Chyba Cię pojebało z ta tolerancją.
Przestrzegam norm i za nieprzestrzeganie chce aby te wszystkie kurwy, które pierdolą normy społeczne gryzły piach jesli nie nadają się do współżycia społ.
Koleś chyba żył tam i wiedział czym taka pogrywka może się skończyć
Zgłoś
Avatar
esese7 2013-04-18, 9:55 1
Pierwszy lepszy link z google:
lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,13133498,Policjant_strzelal_do_pirata__kto...

To nie jest prawo tylko w USA. W Polsce jest takie samo prawo - policjant ma prawo strzelać jak gość chce go rozjechać, więc o co chodzi? Tutaj akurat nie ma znaczenia, że uciekał, że nie zatrzymał się do kontroli, a nawet to, że stwarza niebezpieczeństwo na drodze (póki kogoś nie potrąci). Do tej pory policja nie może użyć broni (z mojej wiedzy, choć może się mylę). Cała sytuacja na filmie zmienia się o 180 stopni w momencie kiedy typ próbuje przejechać policjanta i o to w tym wszystkim poszło. Policjant ładuje cały magazynek dlatego, że nie może strzelać w nogi czy gdzie indziej. Musi być pewien, ze typ ściągnie nogę z pedału gazu, bo do tej pory jego życie/zdrowie będzie zagrożone. Od razu uprzedzając wypowiedzi typu: "Po co się pchał na maskę?". Bo to jest jego praca. Ma zatrzymywać przestępców. Można tak samo się pytać po co gonił przestępcę z bronią i pchał się na linię strzału (prowokując go przy okazji)? Jakby nie gonił to może przestępca by się zmęczył i sam się poddał.

Wolę oglądać takie filmiki niż czytać w prasie nagłówki: "Policjant zginał/został kaleką po oddaniu 7 strzałów ostrzegawczych. Prokuratura zbada czy policjant nie przekroczył swoich uprawnień.".
Zgłoś
Avatar
Sir Cover 2013-04-18, 12:48
Nie najlepiej tak jak w u nas kurwa, gonić za kolesiem aż mu się paliwo skończy. Albo za nim zacznie strzelać, to wyjebać pół magazynka strzałów ostrzegawczych, gdzie w tym czasie podejrzany spierdolił z pola widzenia. To u nas jest chory kraj. Jak by zastrzelili jednego, drugiego bandytę/złodzieja to połowa by się nauczyła żeby tego nie robić bo mogą przypłacić życiem. Tyle kurwa mam do powiedzenia!
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-04-18, 13:51 1
Mery Jane napisał/a:

Boze widzisz i nie grzmisz???! Kurwamac, gimbaza sie tylko wypowiada? Mam nadzieje- bo reszta to downy nie majace swojego zdania tylko lapia jak idioci kogos wypowiedziane zdanie:/ ja pierdole narod Polski to jest??? tlumoki bez rozumu...Ale zeby nie bylo tak zle to .... kUrwamac wiekszosc tych wypowiedzi zasluguje na chuja w morde.Moglabym z wami polemizowac/ dla tepakow- rozmawiac/ ale nie:) poczekam na kolejne mondre wypowiedzi a pozniej je kurwa umieszcze na wszystkich wiesniackich stronac[/color]h-aby wszyscy widzieli wasza tepote:D badum tsss



Kobieta, i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-04-18, 16:11 1
Blade ziele napisał/a:

No więc straszy bo aż 29-letnie intelektualisto:)


Po Polsku prosze-bo zdanie z dupy

No wlasnie nie wiele wiadomo o sprawie ale zajebac czlowieka mozna? Mozna i do tego deszcz oklaskow... I nie gdybam bo moze tak a tak, poprostu zabicie drugiego czlowieka to nie pikus( bo uciekal no i nie wiedzialem o co mu chodzi i zajebalem chama ) Czytajac niektore wypowiedzi nie dziwie sie ze posiadanie broni w Polsce jest niemozliwe.. Bo tlumoki strzelaliby o byle chuj-usprawiedliwienie zawsze sie znajdzie np:
Blade ziele napisał/a:

Gdyby to się stało w Polsce to byłbym szczęśliwy, że takiego idiotę zabili..



Pizkez widze ze taki sam typ czlowieka:) napierdalac, strzelac itd.

Krak napisał/a:

Chyba Cię pojebało z ta tolerancją.



Chyba pomyliles pojecia-to nie tolerancja to ludzkie zasady

CyganBezGruzu napisał/a:



Kobieta, i wszystko jasne.



Po czym wnosisz ze kobieta??? Po zaznaczonych fragmentach mojego postu? po tym ze napisalem kurwamac? czy moze ze 'mondre"? czy " tepote"? Czy moze po tym ze nie uzywam PL znakow? Pewnie po moim nicku:)

Detektyw Monk sie kurwa znalazl ....
Zgłoś
Avatar
jjacekk15 2013-04-18, 17:36
Mery Jane napisał/a:

Boze widzisz i nie grzmisz???! Kurwamac, gimbaza sie tylko wypowiada? Mam nadzieje- bo reszta to downy nie majace swojego zdania tylko lapia jak idioci kogos wypowiedziane zdanie:/ ja pierdole narod Polski to jest??? tlumoki bez rozumu...Ale zeby nie bylo tak zle to .... kUrwamac wiekszosc tych wypowiedzi zasluguje na chuja w morde.Moglabym z wami polemizowac/ dla tepakow- rozmawiac/ ale nie:) poczekam na kolejne mondre wypowiedzi a pozniej je kurwa umieszcze na wszystkich wiesniackich stronach-aby wszyscy widzieli wasza tepote:D badum tsss



Zaznaczyłem żebyś nie musiała się męczyć.
Jednak CyganBezGruzu to kurwa detektyw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie