18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:19
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
🔥 Śmierć rosyjskiej tiktokerki - teraz popularne
Dobre bo polskie.

Info:
ukryta treść
W miniony wtorek po godzinie 23.00 na ul. Obwodowej w Kościerzynie funkcjonariusze z grupy Speed z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie jadąc radiowozem z wideorejestratorem, próbowali zatrzymać do kontroli kierującego samochodem marki Fiat Stilo, który przekroczył prędkość. Kierowca na widok mundurowych gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci poinformowali o tym dyżurnego i rozpoczęli pościg za oddalającym się pojazdem. Po około 10 km policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego.
Zgłoś
Avatar
Jasio 2023-10-27, 21:59 7
W mojej ocenie za bardzo trzymał się toru jazdy i go wyniosło na bariery. Za to gliniarze zrobili to w lepszym stylu - ścieli zakręt i dzięki temu nie wylecieli z trasy jak ten kolo....
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2023-10-27, 22:50 3
Jasio napisał/a:

W mojej ocenie za bardzo trzymał się toru jazdy i go wyniosło na bariery. Za to gliniarze zrobili to w lepszym stylu - ścieli zakręt i dzięki temu nie wylecieli z trasy jak ten kolo....



To bardziej wygladało że mu opona pękła bo nawet słychać jakiś dziwny dzwięk jak go zaczyna ściagać
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-10-27, 22:51 3
Fiata Stilo to i Polonezem daliby radę gonić
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-10-27, 22:57 15
Mnie najbardziej rozwala, że w tym wieku polska milicja ma kamery o tak chujowej jakości zapisu. Obecnie można kupić sensory full HD za 2 USD, nawet 4K w nieco wyższej cenie. Ja rozumiem radar do pomiarów, ale to w tym przypadku osobna sprawa. Radar swoje, kamera nagrywa swoje. Nawet można mieć drugą do samego nagrywania materiału video. Za każdym razem to wygląda jak nagrywane Nokią 3210. Nosz kurwa, XXI wiek!
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-27, 23:09 4
Ja zawsze podczas ucieczki włączam przeciwmgłowe, wtedy nie widać zapisu z kamerki. Dwa na trzy pościgi były udane, ale i tak swoje odsiedziałem.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-27, 23:10 5
ad3k77 napisał/a:

Nosz kurwa, XXI wiek!



No. XXi wiek, a matoły ciągle piszą nosz, miast poprawnego noż.

Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-10-27, 23:19 1
flejtuch napisał/a:

Fiata Stilo to i Polonezem daliby radę gonić



chyba kurwa z przepaści
Zgłoś
Avatar
kampton 2023-10-27, 23:33 2
Ten tekst policjanta na początku akcji mnie rozbroił. „Kolejny dzień w pracy”.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-27, 23:36
Jasio napisał/a:

W mojej ocenie za bardzo trzymał się toru jazdy i go wyniosło na bariery. Za to gliniarze zrobili to w lepszym stylu - ścieli zakręt i dzięki temu nie wylecieli z trasy jak ten kolo....



Akurat w tak długim zakręcie [w sensie zacieśniającym się (chyba, że tak tylko wygląda w tej chujowej milicyjnej kamerce)] to się nie sprawdza.

dennissliwa napisał/a:

To bardziej wygladało że mu opona pękła bo nawet słychać jakiś dziwny dzwięk jak go zaczyna ściagać



W stilo lubią pękać sprężyny, i ten dźwięk też by się zgadzał.
Zgłoś
Avatar
Machol 2023-10-28, 0:25 3
Fiat Stilo, demon prędkości prowokujący do zapierdalania... No nie no, naprawdę, jakim trzeba być zjebanym, żeby cisnąć takim zwyklakiem ponad miarę i zwracać na siebie uwagę mając zakaz prowadzenia
Zgłoś
Avatar
majkel1615 2023-10-28, 0:29 3
Fiat stilo i gwałtowne przyspieszenie. Nosz kurwa...
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-10-28, 1:07 2
Komendant wysadza granatnikiem sufit, a tymczasem w instrukcji obsługi prędkościomierza Videorapid2A

"Ponieważ urządzenie zapisuje nagrania w zaszyfrowanym formacie *.mkv, to można je odtworzyć tylko za pomocą Przeglądarki ZURAD.
Minimalne wymagania sprzętowe komputera:
- procesor Intel Pentium 4 – 2 GHz,
- pamięć RAM 512 MB (zalecane 1 GB),
- jeden wolny port SATA na płycie głównej komputera,
- 20 MB wolnego miejsca na dysku do instalacji programu,
- dysk o pojemności min. 80 GB do archiwizacji,
- karta graficzna obsługująca DirectX 9.0x,
- system Windows XP z zainstalowanym SP2."

System video: PAL
Monitor LCD: 7”
Rozdzielczość monitora: 800 x 480

Czy ten kraj jest kurwa poważny?
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-28, 1:52 6
Ten kraj powinien kury szczać prowadzać.

Tak mówił Piłsudzki.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-10-28, 5:24
"'pościg za fiatem stilo'' w trakcie białej nocy niemym krzykiem zakończony. Definicja oksymoronu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie