18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Kepeszek 2020-06-07, 20:17 7
O kurde, niezły materiał
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-06-07, 20:26 20
Ej, czemu tak filmik ujebany perfidnie?? W sumie to wiem, że te panikarze przestali nagrywać ale kurwa ! W takim momencie?? Czyżby pijakowi ratowali życie? No co za świat w tych czasach
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-06-07, 20:44 44
Oczywiście wina 100% pijanego potencjalnego mordercy. Nie zmienia to faktu, że tak go nastraszyli, że zaczął uciekać i się rozbił - mógł jeszcze kogoś z pobocza zahaczyć. Widzisz narąbanego gościa - dzwoń na 112 i jedź za nim - ale go nie strasz...
Zgłoś
Avatar
Rinko 2020-06-07, 20:50 8
Pogotowie wezwane? więc nie było by oskarżenia o nie udzielenie pomocy i niech się pali
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-06-07, 20:51 5
JEZU KURWA!
Mam nadzieję że na koniec przyjechała śmieciarka i zabrała delikwenta?
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2020-06-07, 21:10 3
ja tylko sie zastanawiam po co oni go wyciagaja.... lepiej zeby taki sie zjaral niz pozniej zabil jakas rodzine z dziecmi.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-06-07, 21:11
jakby go ni gonili, to spokojnie do domu by dojechała, a tak...
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2020-06-07, 22:10 6
Ale się martwią o najebanego patusa za kółkiem. Ja tam mam nadzieję, że zdechł.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-07, 22:11 2
By nie gonili to by dojechał i położył się spać.
Wróć, dojechałby, najebał żonie po ryju i poszedł spać.
A tak serio... jak zaczął się palić, to powinni 40 minut gaśnicy szukać.....
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-06-07, 23:42 10
robsonx79 napisał/a:

Oczywiście wina 100% pijanego potencjalnego mordercy. Nie zmienia to faktu, że tak go nastraszyli, że zaczął uciekać i się rozbił - mógł jeszcze kogoś z pobocza zahaczyć. Widzisz narąbanego gościa - dzwoń na 112 i jedź za nim - ale go nie strasz...



Ale czym niby go wystraszyli. Taki najebany żul w aucie mógł się równie dobrze wystraszyć białych myszy albo przypomniało mu się że mrożoną "pitcę" włożył rano do piekarnika.
Akcja jak dla mnie profeska. Podali dyspozytorce lokalizację, opis sytuacji oraz tablice i wszystko nagrane. Piwko jest.
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-06-08, 0:04
Jakie kurwa pogotowie? Śmieciarkę niech wezwie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-06-08, 1:43 5
LaChupacabra napisał/a:

Ale czym niby go wystraszyli. Taki najebany żul w aucie mógł się równie dobrze wystraszyć białych myszy albo przypomniało mu się że mrożoną "pitcę" włożył rano do piekarnika.
Akcja jak dla mnie profeska. Podali dyspozytorce lokalizację, opis sytuacji oraz tablice i wszystko nagrane. Piwko jest.



Ty jakiś niedojebany jestes? Zapytali "wzywamy policję?" i to gościa zestresowało, jakby odrazu dzwonili to pasaciaż jechałby chujowo ale stabilnie.
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-06-08, 6:51 3
Przeżywają jak stonka wykopki.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-06-08, 9:24 2
RoboCat napisał/a:

ja tylko sie zastanawiam po co oni go wyciagaja.... lepiej zeby taki sie zjaral niz pozniej zabil jakas rodzine z dziecmi.



Moze wyciagali go po to zeby uszkodzic mu kregoslup i zeby kurwiszon jedynym pojazdem jakim sie bedzie poruszal bylby wozek inwalidzki

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie