18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Pościg za pijanym ulicami Wadowic!

2021-07-29, 08:34
facet 2x większy od dziadka i bał się z samochodu wyjść :)

2021-07-29, 08:58
hardfall napisał/a:

Ten dyzurny z tym slazakiem sie dogodali po swojemu iks de. A tak naprawwde to powinni miec odrazu namierzanie gps kto dzowni od centrali na gps widac gdzie jedzie podaje na komputerek najblizszego patrolu jada sledza a nei tlumaczenie sys. nawala i jest przestarzaly
dodam bo edit nie moge zrobic usa ( i inne kraje maja podobny system my tylko w dupie) np :

trakcing usa



Gówno mają w USA. Google ma zablokowany tracking GPS i musisz tą opcję dopiero w telefonie uruchomić ręcznie. Jeśli tego nie zrobisz, dyżurny nie ma możliwości śledzenia numeru po GPS. Zostaje metoda tradycyjna, czyli przez operatora.

2021-07-29, 09:28
Ten Ślązak to za życia do nieba trafi za cierpliwość.

2021-07-29, 10:22
Bartek USA ?

2021-07-29, 11:14
Z głuchoniemym debilem prędzej by się dogadał niż z tą pie**oloną policją. TRAGEDIA. To już bym wolał odpuścić, nie dzwonić, i te zarysowania sam sobie poprawić. Mniej stresu i kłopotu.

2021-07-29, 11:46
35i napisał/a:

Typowa opinia gówniarzy na garnuszku rodziców. Jakby wam ktoś obsranym gumofilcem podeptał nowe adidasy, też byście płakali.



Hue hue, to że jebiesz na etacie i na taką skodzille zbierasz 10lat+ kredyt, nie oznacza, że kazdy jest takim nieudacznikiem jak ty. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

2021-07-29, 12:18
Ale tutaj niektórzy pie**olą farmazony. Nie po to ktoś utrzymuje auto żeby jakiś naj***ny kmiot choćby i jedną rysę zrobił. A że ten ze skody dwa razy większy to nie znaczy że miał pijanego zlać jak szmate i się póżniej niepotrzebnie szarpać po posterunkach i sądach.

2021-07-29, 12:46
Facet mocno zdenerwowany ale dal rade brawo,a pijaczyna się teraz zesra z finansowego bólu

2021-07-29, 15:27
Zenonn napisał/a:

Hue hue, to że jebiesz na etacie i na taką skodzille zbierasz 10lat+ kredyt, nie oznacza, że kazdy jest takim nieudacznikiem jak ty. Nie mierz wszystkich swoją miarą.



Nie zesraj się. Po prostu szanuję swoją i czyjąś własność, bo tak byłem wychowany. Zdaję sobie sprawę z tego, że ktoś na to pracował i jest to jego własność. Swoim wpisem utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że sam do niczego nie doszedłeś. Przede wszystkim ludzie, którzy zarobili sami jakieś konkretne pieniądze nie chwalą się tym. Jest nawet powiedzenie, że "W towarzystwie nie rozmawia się o pieniądzach", ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Cham zawsze pozostanie chamem.

2021-07-29, 16:53
No ten ze skody chłop jak dąb a taka p*zda.. .15x by go wyciągnął z tego kałdi...

2021-07-29, 17:32
"No nie pomagasz" "w dupie mam taką jazde" Uśmiałem się do łez.... :D

2021-07-29, 21:01
Zenonn napisał/a:

Hue hue, to że jebiesz na etacie i na taką skodzille zbierasz 10lat+ kredyt, nie oznacza, że kazdy jest takim nieudacznikiem jak ty. Nie mierz wszystkich swoją miarą.



ujawniłeś się właśnie sadolowy kidzie. popie**alasz tam komunikacją miejska jak jest fajnie ? zarobiłeś na coś w życiu sam ? czy jeszcze nie domyślam się że nie.

2021-07-29, 23:28
35i napisał/a:

Typowa opinia gówniarzy na garnuszku rodziców. Jakby wam ktoś obsranym gumofilcem podeptał nowe adidasy, też byście płakali.



Nie no k***a bez przesady, jest ubezpieczenie a gościu prawie płacze. Przecież jak się tego słucha to żenada w ch*j

2021-07-30, 00:00
35i napisał/a:

Typowa opinia gówniarzy na garnuszku rodziców. Jakby wam ktoś obsranym gumofilcem podeptał nowe adidasy, też byście płakali.



A tam, to zależy do czego auto służy. Jeden traktuje je w sposób po który zostało wynalezione i ma przewieźć z punktu a do b jak najszybciej, drugi ma jak najdroższe a wsiądzie w nie raz na tydzień a inny kupi duże żeby przewieść rodzinę, ale jak by to nie nazwać to tylko auto więc nie wiem po co tak się użalać nad rzeczami nabytymi.

2021-07-30, 01:00
Scooter napisał/a:

Ale tutaj niektórzy pie**olą farmazony. Nie po to ktoś utrzymuje auto żeby jakiś naj***ny kmiot choćby i jedną rysę zrobił. A że ten ze skody dwa razy większy to nie znaczy że miał pijanego zlać jak szmate i się póżniej niepotrzebnie szarpać po posterunkach i sądach.



Nie musiał go od razu lać, ale jak się tak spięli to mógł wyjść z samochodu i wyciągnąć gościa z auta. Dokonać obywatelskiego zatrzymania i zadzwonić na policję. Może zaoszczędziłby sobie nerwów i takiej "pogoni".