18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pościg za pijanym ulicami Wadowic!

2021-07-29, 00:06
Ale łon uderzyl we mnie!11!
Boże, ludzie w Polsce samochód traktują nad członków rodziny, naprawdę....
A za ryskę na zderzaku (który nomen omen służy do zderzania), zaj***liby Wam matke

2021-07-29, 00:12
typ gada jak jakiś niedorozwój , typowy wsiór ze ślunska z wunglem w butach :amused:

2021-07-29, 00:59
Uderzył mi w Skodę chlip, chlip
Moja nowa skoda z 2010r, chlip, chlip
Porysowana, a była idealna. Chlip

2021-07-29, 01:03
To serio na sadisticu? :roll:

2021-07-29, 01:27
Ten dyzurny z tym slazakiem sie dogodali po swojemu iks de. A tak naprawwde to powinni miec odrazu namierzanie gps kto dzowni od centrali na gps widac gdzie jedzie podaje na komputerek najblizszego patrolu jada sledza a nei tlumaczenie sys. nawala i jest przestarzaly

dodam bo edit nie moge zrobic usa ( i inne kraje maja podobny system my tylko w dupie) np :



trakcing usa


2021-07-29, 01:39
Ja nie rozumiem jak on wytrzymał i mu nie jebnal chociaż raz

2021-07-29, 05:02
hardfall napisał/a:

Ten dyzurny z tym slazakiem sie dogodali po swojemu iks de. A tak naprawwde to powinni miec odrazu namierzanie gps kto dzowni od centrali na gps widac gdzie jedzie podaje na komputerek najblizszego patrolu jada sledza a nei tlumaczenie sys. nawala i jest przestarzaly
dodam bo edit nie moge zrobic usa ( i inne kraje maja podobny system my tylko w dupie) np :

trakcing usa



Chłopie, polska dalej używa BTS 2km-15km o AML to se można pomarzyć, może za 5 lat...

2021-07-29, 05:08
shiters napisał/a:

Ale łon uderzyl we mnie!11!
Boże, ludzie w Polsce samochód traktują nad członków rodziny, naprawdę....
A za ryskę na zderzaku (który nomen omen służy do zderzania), zaj***liby Wam matke





Zenonn napisał/a:

Uderzył mi w Skodę chlip, chlip
Moja nowa skoda z 2010r, chlip, chlip
Porysowana, a była idealna. Chlip



Typowa opinia gówniarzy na garnuszku rodziców. Jakby wam ktoś obsranym gumofilcem podeptał nowe adidasy, też byście płakali.

2021-07-29, 05:16
Typ do utylizacji.. tyle w temacie.

2021-07-29, 06:34
Taki byk a głos ma jak p*zda

2021-07-29, 06:59
akcja całkiem fajna

2021-07-29, 07:15
Chłop zesrany jak nie wiem, a pijaka wystarczyło wstrząsnąć i klucze zabrać już na rondzie. Ale grubasek taki wystraszony nie był dawno, czuć to po głosie jak dzwoni na policję. Przy szlabanie gadał, że nie ma jak się ruszyć, bo audi w niego wjechało i się zakleszczyli - jakbym nie widział tylko słuchał to bym pomyślał, że tam wbici są w siebie konkretnie, a tymczasem tam ani zderzak nie pękniety.

Na tym rondzie jakby dziadowi nie pie**olił co chwila o spieralaniu i o gazie to pijak ani by nie wpadł na pomysł żeby uciekać. A tak poza tym rozemocjonowanym kierowcą spoko akcja - dobrze, że gnój gdzieś na eskę nie wjechał i nikogo nie zabił.

2021-07-29, 08:22
Zajebista akcja ! Piwko !

2021-07-29, 08:31
Dyzurny do wyj***nia na zbity pysk, dobrze ze o numer polisy nie pytał..