18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Poseł i student
shavo • 2011-05-20, 19:26
Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek, ciemną nocą złapał posła na Sejm RP i studencinę z UW.
- Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury? Macie pobiec co sił tam i z powrotem. Tego, który przybiegnie ostatni zjem.
Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po godzinie przybiega zdyszany poseł.
- A gdzie student? - pyta smok
- Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pierdoli i poszedł do domu
Zgłoś
Avatar
as24 2011-05-20, 22:47
bardziej by mi pasowało że parlamentarzysta wszystko pierdoli
Zgłoś
Avatar
Lubie Cycki 2011-05-21, 1:20 1
Albo że student wraca, smok pyta gdzie parlamentarzysta a ten, że był głodny i go wpierdolił - jak to student
Zgłoś
Avatar
o................5 2011-05-21, 6:55 26
jakby Kalisza spotkal to by studenta od razu do domu puscil:) bez konkursu
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2011-05-21, 8:00 3
to bazyliszek czy smok ?? weź się zdecyduj...
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2011-05-21, 10:03
Bazyliszek to smok według niektórych wersji wierzeń, więc ani Ty ani on nie macie racji, albo jak kto woli i Ty i on macie po trochu racje.
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2011-05-21, 14:11
Kijowe, bazyliszek zabija wzrokiem, czy tam przemienia w kamień.
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-05-21, 14:20 1
Dżoszua, według jakich wierzeń? Ja słyszałem tylko o jednym bazyliszku i bardzo daleko mu do smoka.
Być może masz rację, ale nigdy nie słyszałem o tym.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-21, 14:47 8
Ja nawet takiego Bazyliszka miałem w domu,ale się rozwiodłem:/
Zgłoś
Avatar
shavo 2011-05-21, 16:52
Wybaczcie mi ten błąd. Ten kawał opowiadała mi siostra, w jej wersji był smok. W necie znalazłem z bazyliszkiem ale końcówkę musiałem przerobić bo była w wersji dla przedszkolaków . Stąd ta rozbieżność, mając w pamięci to co powiedziała siostra dopisałem końcówkę o smoku.
Zgłoś
Avatar
EasyMedia 2011-05-21, 18:55
jakby to byl student to by od razu powiedzial bazyliszkowi, ze go pojebalo i wpierdolil go razem z poslem na jednego gryza. wiem co mowie, odkad w KFC za 4 kawalki jebanego kurczaka trzeba dac 20ziko to takiemu bazyliszkowi bym kurwa nie przepuscil. najwyzej 2 dni na kiblu spedze ale nie bede glodny, a takto jeszcze cieply śpiwór bede mial z łuski, trza sobie w zyciu radzic i chuj, pozdro
Zgłoś
Avatar
lobominator 2011-05-26, 0:17
A po chuja Ci chuj w avatarze?
Zgłoś
Avatar
shavo 2011-05-27, 0:23
lobominator napisał/a:

A po chuja Ci chuj w avatarze?



Nie mam własnego to chociaż w avatarze chciałem mieć...
Zgłoś