18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Brutal90 2016-12-14, 15:05 3
Łap piwo.O kurwa zabrakło mi słów jak nigdy:D Jeszcze gościu nie wie o co kaman haha
Zgłoś
Avatar
KingKurwaKong 2016-12-14, 15:16 2
Tak właśnie wyglądają te komisje i wyjaśnienia, podśmiechujki sobie robią i wyjebane po całości w obywateli.
Zgłoś
Avatar
stona2 2016-12-14, 15:17 1
"Wielka" to nie nazwisko tylko przydomek. Też nie wiem co w tym śmiesznego. Teoretycznie jest to komisja śledcza która, teoretycznie, ma wyjaśnić grubą aferę, więc teoretycznie, takie śmieszkowanie śmieszne dla jej członków nie jest.

No ale chuj, mamy XXI wiek, spełeczeństwo nie ma pojęcia co się dookoła dzieje, więc śmieszkujmy, przynajmniej będziemy popularni w internetach. Ot i całe podejście "poważnych polityków" do poważnej pracy.

A ten luz i styl olewactwa przypomina mi tych wszystkich sebixów na przesłuchaniach, którzy też mają pełną wyjebkę, bo albo ktoś ich kryje, albo wiedzą, że prędzej czy później i tak musieli skończyć za kratami.
Zgłoś
Avatar
Brutal90 2016-12-14, 15:43 5
@stona2

Ty chyba nie mówisz poważnie.Mam wrażenie,że bronisz bo jest z PIS-u? Jakby to Petru czy ktoś z PO wypowiedział to każdy by miał bekę,a że z PIS to nie można? Piszesz ,,"Wielka" to nie nazwisko tylko przydomek. Też nie wiem co w tym śmiesznego.'' kurwa,gdybym powiedział do Ciebie ssij mi Georg-a ,,dżordża'' tez byś by mi powiedział,że to przydomek i nie wiesz o co mi chodzi? No bez jaj.
Zgłoś