18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
a................0 2013-08-25, 21:49 1
To jest właśnie to.
Nie pójdę na wybory bo i tak mój głos gówno da. A potem rządzą państwem takie jebane kanalie, okradają nas i potem się pierdolona moda na lewackie ścierwa robi i każdy wielbi Korwina.
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-08-25, 22:17 1
@up

Zagłosuj na mnie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-25, 23:24 2
O kurwa Rysiu Czarnecki.
Zgłoś
Avatar
Juust1ce 2013-08-26, 0:01
smutna prawda.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-08-26, 0:05
3up
już chuj, że ludzie nie głosują, ale na kogo? Na te same czerwone ścierwa, które tam siedzą od 30 lat? To jest pojebane, zamiast wpuścić świeżych, to te szmaty zmieniają tylko stołki i samo kolesiostwo.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-08-26, 0:09
@UP A dodaj jeszcze, ze nawet, jak ktorys z tych dziadkow zejdzie z tego swiata, to na jego miejsce nie wskoczy ktos nowy, tylko jego syn i to samo kurestwo dalej bedzie
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-26, 0:12 4
Jak przeczytalem komentarze, to stracilem wiare w ludzkosc, nie ma to jak siedziec, narzekac ze nic sie nie da zrobic, po czym patrzec, jak topi sie w beznajdziejnej masie gowna.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-26, 0:17 4
Ja zawsze głosuję na siebie. Spytacie jak? Bardzo prosto. Ano sprytnie dopisuję kwadracik, tekst "Na Siebie" i stawiam krzyżyk.
Póki co jeszcze nie przekroczyłem progu wyborczego, ale twardo nie daje za wygraną
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-26, 0:45
Jakież to kurwa prawdziwe...
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-08-26, 1:12
@aspire3690

To potem nie biadol, że Ci źle, bo znowu ryżego wybrali. Nie dążysz do zmiany, tylko byś żył i żarł.
Zgłoś
Avatar
Aryjski92 2013-08-26, 2:06
Troche mi Oleksego przypomina.
Zgłoś
Avatar
t................1 2013-08-26, 6:34
Żelichowski z peeselu !
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-08-26, 11:22 2
joystik1337 napisał/a:

@aspire3690

To potem nie biadol, że Ci źle, bo znowu ryżego wybrali. Nie dążysz do zmiany, tylko byś żył i żarł.



Skończ pierdolić Synu. Chodzę na każde wybory. I głosowałem na PO jak i na Bronka bo kurwa obiecywali złote góry, chcieli dać mi coś czego nigdy nie miałem, a mianowicie pracę dla młodych ludzi bo z robotą było zawsze w chuj ciężko. Uwierzyłem i nigdy więcej nie uwierzę. Mam 21 lat więc jeśli chodzi o podejście do polityki to jeszcze mało wiem - inaczej, wiem dużo ale za mało. Poziom korupcji w Polsce przekracza chyba normy Unijne człowieku. I kurwa się staram zrobić cokolwiek ale co jeden z 35 mln Polaków może sam zdziałać ?
Jedyną nadzieję widzę w Korwinie, i taka jest prawda, to nie moda, ja go bacznie obserwuje odkąd tylko PO objęła władzę. I gość jest moim mentorem jak i mentorem dla wielu moich znajomych. Przynajmniej nie pierdoli od rzeczy tylko jest bezpośredni. A Ty kapciu skoro chcesz tylko żyć i żreć - bo ja nie - to Twoja sprawa.

TO JEST POLSKA
A Ty "maluczki" pedrylcu zacznij się kurwa solidarnie jednoczyć z innym Polakiem bo każdy pierdolony typowy Polak ma zakodowane genetycznie we łbie jedno, że sam martwi się o swoją dupę , podkłada nogę drugiemu i śmieje się z jego nieszczęścia.
Tak więc
dziękuje.
Zgłoś