18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Posiadłość na bogatości
szarri • 2013-10-06, 0:06
Ładnych parę lat temu odwiedziła mnie internetowa znajoma. Porwała się na niezłą wyprawę, bo ze Szczecina do Świdnika - drugi koniec Polski. Jechała nocnym pociągiem, a że dla mnie pobudka o 4 rano to delikatne przegięcie, z Lublina do mojego ówczesnego miejsca zamieszkania musiała dotrzeć sama.
Po dotarciu do celu zdała mi relację z podróży, w tym busikowego etapu na trasie Lublin - Świdnik.
Znajoma: Nooo... A jak już do ciebie jechałam z Lublina, to przejeżdżałam obok takiego wielkieeeeego pola, i tam były takie śliczne domki, i małe i większe, ale to pole było ogrooomne, i tam nic nie rosło, tylko trawa... Ale ktoś musi mieć hajsu... Jechałam sobie i myślałam - ja bym tam hodowała psy, no mówię ci, zaje.bista miejscówka! No i brama - jakaś rzeźba, no zaje.bista! Ktoś ma kasy jak lodu...
Moja mama: A gdzie to było?
Znajoma: No tak w połowie drogi...
Moja mama: A nie rzuciły ci się przypadkiem w oczy... kominy krematorium?

Cisza, która zapadła po tym, jak znajoma uświadomiła sobie, do czego prowadziła ta brama - niezapomniana.

Obóz koncentracyjny na Majdanku to zaje.bista posiadłość...

źródło - własne.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-10-06, 16:41
Szczecin, Świdnik, Lublin... Wiem, że to nie sedno sprawy ale nie ogarniam trasy jej podróży
Zgłoś
Avatar
tefone 2013-10-06, 19:35 1
szarri, jeszcze w tym temacie niech się koleżanka udzieli sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki
Zgłoś
Avatar
killua 2013-10-06, 20:59 1
kur... znajoma do ciebie jedzie z drugiego konca polski , przyjezdza w nocy i nawet ku... po nia nie wyszlas. zajebizda z ciebie pizda:P
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-10-06, 23:45 1
PTX napisał/a:

szarri pokaz lepiej cycki, niz takie historie wrzucasz



Cycki i kutasa!
Zgłoś
Avatar
szarri 2013-10-07, 2:42
@killua, miałam szczere chęci, ale zaspałam... do dziś mam wyrzuty sumienia.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-08, 17:21 1
Byłem w Majdanku na wycieczce, jak będzie zapotrzebowanie to chętnie wrzucę zdjęcia
Zgłoś