18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Daleko nie mieli



opis tranlatorka:
ukryta treść
Nieoczekiwany zwrot akcji sprawił, że biznesmen z Zacateca, Óscar Vera, padł ofiarą morderstwa o wydźwięku sądowym w restauracji na północy Aguascalientes, ujawnił Sekretarz Bezpieczeństwa Publicznego Stanu, Manuel Alonso García. Wbrew domniemaniom, że napadu dokonał uzbrojony komandos, na światło dzienne wychodzi motyw związany z procesem karnym związanym ze sporem o patent na materiał wybuchowy stosowany w górnictwie.

Scena rozegrała się podczas spotkania pojednawczego pomiędzy zaangażowanymi stronami, zgodnie z instrukcjami sądowymi, które ustaliły potrzebę prowadzenia negocjacji w bezstronnym miejscu. Na miejsce pojednań wybrano Aguascalientes, a miejscem spotkań po raz trzeci stała się restauracja Las Costillas de Sancho.

Według relacji prawnika towarzyszącego Óscarowi Verze w tym spotkaniu, spór, który opiewał na kwotę ponad 70 mln pesos, sięga 2019 r. Celem spotkania było poszukiwanie pojednania w środku tego długiego i złożonego sporu prawnego .

Podczas gdy przy stole negocjacyjnym uczestniczyło siedem osób, do tragedii doszło, gdy podeszło do nich dwóch rzekomych pobliskich gości; jeden z nich strzelił bezpośrednio do ofiary. Chociaż prokuratura wszczęła odpowiednie śledztwo, ponownie wykluczono możliwość, że egzekucja była dziełem uzbrojonego komandosa, rzucając światło na mroczny epizod naznaczony zawiłościami prawnymi i nieoczekiwaną przemocą.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2024-02-16, 12:43
Ciekawe czy chociaż zapłacili za obiad
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-02-16, 15:23 1
No dobra, ale komu przypadł ten patent?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-02-16, 18:18 1
U nas polityków w knajpach nagrywają. A tam odpierdalają.
Nie wiem czy nie lepsze rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-16, 22:42
Wybili mu patent z głowy...
Zgłoś
Avatar
path 2024-02-17, 11:26
To taki południowoamerykański ekwiwalent śmierci we śnie
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-02-17, 22:07
typowy Meksyk jest wypowy
Zgłoś