18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
majeńka 2024-06-29, 22:27 1
Geraldinio napisał/a:

A KTO KURWA WYBRAŁ PUTINA NA DYKTATORA W WYBORACH? KTO SIĘ NIE BURZY W PROTESTACH NA ULICY? krasnoludki? sowieckie społeczeństwo jest tak samo winne III wojny światowej, jak niemieckie II.


Sowieckie było winne też i II-giej.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-29, 22:42
majeńka napisał/a:

Sowieckie było winne też i II-giej.



Brytyjski historyk Norman Davies świetnie to ujął pisząc (w największym uproszczeniu): Polska miała przejebane ze swoją lokalizacją między dwoma agresywnymi potęgami, ale wytrwała ponad tysiąc lat i chwała jej za to.

Rosja i Niemcy byli od zawsze zagrożeniem, ale Niemcy przegrały sromotnie swoją największą wojnę i udało się ich ucywilizować, teraz pora na ruskich.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 10:47
Geraldinio napisał/a:

A KTO KURWA WYBRAŁ PUTINA NA DYKTATORA W WYBORACH? KTO SIĘ NIE BURZY W PROTESTACH NA ULICY? krasnoludki? sowieckie społeczeństwo jest tak samo winne III wojny światowej, jak niemieckie II.



A co mnie obchodzi jakieś inne państwo? Gościu ja żyje w Polsce nie na Rosji, sprany ten łeb masz jak chuj, zobaczysz co będzie jak Europę przejmą Ci tzw skrajni prawicowcy 😂 nie wiem co to za skrajność a żeby we własnym kraju żyło się wśród swoich, my powinniśmy wyemigrować do tej Afryki, chuj zbudowalibyśmy sobie tam życie, a te łajzy by za nami przyszły, oni sami do niczego nie potrafią dojść, jakim trzeba być śmieciem żeby wpierdalac się komuś na coś co zbudował i to niszczyć 😂 lewactwo fu, ciekawe czy w ogóle wiesz że Hitler też był lewakiem 😊 znając życie nie, bo jedyne co wam do życia potrzebne to tabletka dzień po, a gumki to na chuj leżą przy ladzie, za swoje czyny bierze sie odpowiedzialność chcesz się dynac a nie chcesz mieć dzieci? To pomyśl przed a nie się skrobać, z takimi ludźmi jak Wy skończymy jak w idiokracji
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-06-30, 11:10
contracts napisał/a:

Zadzwonili po ijoijo?


no chociaż jeden, który poprawnie pisze o ijoijo.
dojebałbym sie może tylko, że poprawna forma to ijo ijo, ale tak też jest dobrze.
miodek i bralczyk dupa cicho.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-30, 16:00 1
kosioraldo napisał/a:

A co mnie obchodzi jakieś inne państwo? Gościu ja żyje w Polsce nie na Rosji, (...)



Żaden Polak nie napisze: "żyje w Polsce nie na Rosji,"
Ruskie kurwy bardzo prosto zidentyfikować, idi tam gdzie wasze okręty na Morzu Czarnym.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 17:35
Geraldinio napisał/a:

Żaden Polak nie napisze: "żyje w Polsce nie na Rosji,"
Ruskie kurwy bardzo prosto zidentyfikować, idi tam gdzie wasze okręty na Morzu Czarnym.



Żaden normalny człowiek nie pierdoli takich głupot jak Ty, ratuje Ciebie że siedzisz na ekranem i myślisz że za nic nie odpowiadasz, odpowiadasz i kiedyś zrozumiesz lewaku, idź się przyklej do asfaltu na mamuta może się już nie odkleisz i dasz ludzia spokój 😂 zresztą wolę wartości jakie reprezentują słowiańskie ludy, nie te kazirodcze zachodnie standardy, takim jak Ty wszystko jedno bo jedyne o co się martwisz czy starczy Ci smalcu na kolejne trzepanie pozdrawiam

[ Dodano 2024-06-30, 17:39 ]
Szkoda mi czasu i nerwów na takich jak Ty, chętnie oddałbym wam jakiś kraj żebyście wszyscy mogli tam razem zamieszkać, czuję że 10 lat i byście srali tam pod siebie i mieszkali w gownianych lepiankach
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-06-30, 19:04
kosioraldo napisał/a:

Żaden normalny człowiek nie pierdoli takich głupot jak Ty, ratuje Ciebie że siedzisz na ekranem i myślisz że za nic nie odpowiadasz, odpowiadasz i kiedyś zrozumiesz lewaku, idź się przyklej do asfaltu na mamuta może się już nie odkleisz i dasz ludzia spokój 😂 zresztą wolę wartości jakie reprezentują słowiańskie ludy, nie te kazirodcze zachodnie standardy, takim jak Ty wszystko jedno bo jedyne o co się martwisz czy starczy Ci smalcu na kolejne trzepanie pozdrawiam
Szkoda mi czasu i nerwów na takich jak Ty, chętnie oddałbym wam jakiś kraj żebyście wszyscy mogli tam razem zamieszkać, czuję że 10 lat i byście srali tam pod siebie i mieszkali w gownianych lepiankach


No właśnie jest obecnie kraj, raj dla faszystowskich prawiczków. I też mają fioła na punkcie "chwały słowian" mimo że sami nimi nawet nie są.

I oprócz centrum Maskwy są tam, tak jak piszesz, gówniane lepianki.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 19:08
Jak nie podoba Ci się w Polsce to sobie jedź do kalifatu niemieckiego, ciekawe czy we Francji już szykują deportacje 😂 gorzej jak wpierdola nam ich wszystkich a śmiejąc sie może przecież tak być 😂 takie samotne kobiety jak Ty pewnie ostrza dzyndzla, chociaż smierdziel będzie chciał
Zgłoś