18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Posiłek pacholęcia
fantastico • 2018-07-13, 10:15
Dziecię dostało na śniadanie płaza, którego próbuje skonsumować w celu najedzenia się. Jednakże śliski płaz nie poddaje się ledwo wyrżniętym zębom co tylko przedłuża jego agonię bo dziecko pewnie je i tak zje bo dzieci jedzą różne rzeczy.

Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2018-07-13, 10:55 2
Będąc w Peru widziałem jak na obiad robią potrawę ze świnki morskiej, a kury (takie dziwne miniaturowe) mają jako zwierzęta domowe (jak u nas pies, kot).
Podejrzewam, że ten żółty potwór ma podobnie z żabą, a pieska będzie miał na obiad
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2018-07-13, 11:10 1
Azjaci to bardzo kulturalni ludzie. zarówno Chińczycy w guangdong jak i hindusi znad pięknej rzeki ganges.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-13, 11:32 2
Ale o co chodzi. Ta żaba wygląda bardzo smacznie. W Paryżu za takie żarcie chcieli by ze 200€ w knajpie.
Zgłoś
Avatar
Miruu 2018-07-13, 11:46 14
Kurczę, człowiek ma przerwę w pracy w fabryce, chce sobie kulturalnie zjeść żabę, a tu ludzie przeszkadzajo i zjeść drugiego śniadania nie dajo.
Zgłoś
Avatar
romangiertych 2018-07-13, 19:56 10
Niech spróbuje zjeść mnie

Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-07-14, 11:37 2
Misiek_KRK napisał/a:

Będąc w Peru widziałem jak na obiad robią potrawę ze świnki morskiej, a kury (takie dziwne miniaturowe) mają jako zwierzęta domowe (jak u nas pies, kot).
Podejrzewam, że ten żółty potwór ma podobnie z żabą, a pieska będzie miał na obiad


Ja mam na RODOS takie małe kurki. Skubane kosztują nawet 100zł/szt, więc szkoda je opierdolić na rosół. Za perliczki płaciłem mniej, bo około 50zł. W przyszłym roku jeszcze dwie kózki miniaturki mam w planach. Ale prędzej opierdolił bym wkurwiającego sąsiada na obiad, niż te kurki
Zgłoś
Avatar
htp 2018-07-14, 15:23
Abraxus napisał/a:

Ale o co chodzi. Ta żaba wygląda bardzo smacznie. W Paryżu za takie żarcie chcieli by ze 200€ w knajpie.


Ale w Paryżu to żarcie jest bardziej przetworzone...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-07-14, 16:40 1
To raczej gryzak, a nie posiłek.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-07-14, 18:46
W paryzu to zaby maja sprowadzane z chin dzięks EU

ps. ogladajac ten filmik stwierdzam, ze azjaci pretendują do gorszych zjebow niz wyznawcy religii pokoju.
Przykladow mozna wyliczac bez konca - zaczynajac od pan przedszkolanek torturujacych dzieci a konczac na robieniu steka z jeszcze zyjacaj krowy - przypalajac ja palnikiem...
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-07-14, 19:37
Co kraj to obyczaj, a na świecie jest bardzo dużo różnorakich kultur. Tylko zakompleksionym, ograniczonym umysłowo i światopoglądowo polaczkom ja ten wyżej to przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
borelli 2018-07-15, 4:06
Ale paskudny dzieciak, wygląda jak ufoludek, nie jak człowiek...
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-15, 12:10
Teraz już znany jest prawdziwy powód wal ameryki z wietnamem w przeszłości, żaby wpierdalają muchy komary i inne gówno. Ameryka chciala dobrze, a wyszło jak wyszło :/
Zgłoś