18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
Rzehooj 2014-07-29, 15:20 4
castagir napisał/a:

@mYOUsick
to jeszcze żyło...

Skurwysynom zrobiłbym chętnie to samo, albo nie... Najpierw dla ich zjebanego potomstwa na ich oczach - coby zatrzymać prokreację takie chujostwa - a a dopiero zabrałbym się za nich.


Bardzo mogło żyć bez głowy i flaków, w tym serca. A nawet gdyby potocznie nazwać to życiem "bo się rusza", to i tak nic już nie czuje przez wzgląd na brak najważniejszego elementu ośrodkowego układu nerwowego, który został wyjebany na pożarcie kotu.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2014-07-29, 15:28
0 szacunku do zwierzęcia.
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-07-29, 15:43 5
O boże. Ale macie ból dupy o martwe, bezgłowe już zwierze. To tak jakby wam było żal kurczaków w mięsnym. One też już łbów nie mają.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-07-29, 15:45
Heh, dobre, leci piwko
Zgłoś
Avatar
Nicram1024 2014-07-29, 16:10 2
Idioci. Nie ma łba, to nie czuje bólu. O chuj się rzucacie? Bo nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2014-07-29, 16:43
Na początku wydaje się, że to coś dalej żyje i ma świadomość, ale oglądajcie uważnie. Ta jaszczurka już jest wybebeszona, nawet łba niema. Więc po ch**j ten bulwers? To tylko skurcze mięśni, mi kiedyś na patelni kawałki węgorza tak się ''wiły'' i jakoś nikt w domu nie płakał, że to jeszcze żyje itp itd etc.
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-07-29, 17:00
Wkurwiający jest ten śmiech. Szkoda, że im z patelni ten jaszczur nie spierdolił. Ja bym się pośmiał wtedy, a oni może by się nauczyli ogłuszać zwierzęta i zabijać przed smażeniem.
Zgłoś