18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-05, 23:46
A wiecie że w Czechach nikt nie kupuje prezerwatyw bo skrobanki są za darmo (płaci podatnik)
Zgłoś
Avatar
NarodowySkinhead 2024-09-05, 23:48 1
Pan spuszczający wpierdol też nie za mądry- odwrócił się od zagrożenia, które nie zostało zażegnane.

Oby nigdy przez taka głupotę nie zwinął kosy w plecy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-06, 0:06 1
dżonyłojlker napisał/a:

Czy ty właśnie nazwałeś Centuriona ruskim botem?
Ostatnio fikałeś do Angela, teraz to Ty faktycznie musisz być tu wielką szychą.


Jakiego centuriona?. Ogólnie tu masa botów. Szczególnie w 2021/2022 konta założone. A @Murgrabia napisał: „gdzie wy tam ukra widzicie”. „Wy” czyli ogół.
A gdzie do Angela fikałem? Miałeś nie pić jak tu piszesz.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-09-06, 0:34
Oni nawet jak sobie kurwy ślą, to człowiek ma wrażenie, że zachwalają knedliczki jakie zjedli na obiad.
I prawdę powiedziawszy dupencje i nich też nigdy nie potrzebowały długiej gadki, w zasadzie można się dogadać na migi na imprezie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-09-06, 0:45 2
Pierre_Dolec napisał/a:

Ukr, a człowiek



Jedna jaskółka wiosny nie czyni....
Zgłoś
Avatar
rusek2208 2024-09-06, 0:57 4
Mam znajomego, który był oprawcą w podobnej akcji. Jakiś typ uderzył jego żonę w ciąży, a że to lata 90, dyskoteka, alkohol... najpierw typa zlał do nieprzytomności, a później odlał mu się do ryja. Gość się w szczynach topił. Do tej pory ma jakieś problemy po całej akcji. Ziomeczek dostał 3 lata, wyszedł po połowie:D
Zgłoś
Avatar
Ssmans 2024-09-06, 4:42 1
Nie każdy ze wschodu jest taki zły jak to ich kreujemy nikt nie wybiera ze urodził się w zwiwrzogrodzie
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-09-06, 5:08 1
Jedynie co widzę ukraińskiego to jebniecie ciężarnej kobiecie
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2024-09-06, 6:48 1
Jaka odsiecz ? Ja tam slysze sam czeski ... Ukraiński to masz kij w dupie
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-09-06, 6:55
p0laczki bialorycerzyki mają simpiarstwo we krwi więc nic dziwnego że się cieszą. Zlinczowali by każde w imię obrony matki p0lki która ma ich za gówno. A teraz do roboty podnóżki. Co prawdą będziecie pracować 5 lat dłużej ale kasa na bombelki babcine i wdowie sama się nie zrobi.
Ha tfu na to męskie spierd0lone plemię.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-09-06, 7:05
Jakiś dwubiegunowiec. Kozaczył, później płakał, a sekundę później znowu kozaczył.
Aż takie problemy z pamięcią krótkotrwałą?
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2024-09-06, 7:56 1
Przeciez po czesku wszyscy mowia o chuj wam chodzi z tym ukrainskim?
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-09-06, 8:17 1
rusek2208 napisał/a:

Mam znajomego, który był oprawcą w podobnej akcji. Jakiś typ uderzył jego żonę w ciąży, a że to lata 90, dyskoteka, alkohol... najpierw typa zlał do nieprzytomności, a później odlał mu się do ryja. Gość się w szczynach topił. Do tej pory ma jakieś problemy po całej akcji. Ziomeczek dostał 3 lata, wyszedł po połowie:D



A kolega wspominał, że po całej akcji uciekł na smoku w kierunku zachodzącego na horyzoncie Jowisza?
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-09-06, 8:50
jebany brokuł że ja nie mam takich przygòd . Muszę zacząć wychodzić z domu 😁
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-06, 9:26
Pewnie darła mordę do telefonu albo coś sapala to bydło z rosyjskich stepów zwane Ukraińcami nie potrafi się nigdzie zachować jak należy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie