18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
Sklozgos 2024-09-09, 10:03
Rycerzyki to najwieksze cioty tego swiata. Pajace tylko szukaja preteksty by kogos zaatakowac, a przy okazji utwierdzaja kobiety, ze ich zachowania sa prawidlowe mimo ze czesto to zwykle kurestwo
Zgłoś
Avatar
rusek2208 2024-09-11, 21:41
pytolsky napisał/a:

A kolega wspominał, że po całej akcji uciekł na smoku w kierunku zachodzącego na horyzoncie Jowisza?



Może to być niewiarygodne, szczególnie jak ma się 14 lat. Ja mam 33, a ten znajomy prawie 50. To były szalone lata 90. no ale wiadomo, mama Ci takich rzeczy nie pokaże w domku, co najwyżej da pisura od ojca do possania na zmianę.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-09-12, 8:11
rusek2208 napisał/a:

Może to być niewiarygodne, szczególnie jak ma się 14 lat. Ja mam 33, a ten znajomy prawie 50. To były szalone lata 90. no ale wiadomo, mama Ci takich rzeczy nie pokaże w domku, co najwyżej da pisura od ojca do possania na zmianę.



Chłopcze jestem starszy od ciebie o rok więc wiem, że takie opowieści starszych znajomych można o kant dupy rozbić. Ty jeszcze myślisz, że jak ci ten koleś pluje w mordę to deszcz pada. Nawet mi cię nie żal, bęcwale.
Zgłoś
Avatar
SzkucioR 2024-09-13, 12:05
...to gruzin czy czech wyzwolił gorille z rąk pajaca z gilem na zębie? 🤔
Zgłoś
Avatar
rusek2208 2024-09-17, 20:27
pytolsky napisał/a:

Chłopcze jestem starszy od ciebie o rok więc wiem, że takie opowieści starszych znajomych można o kant dupy rozbić. Ty jeszcze myślisz, że jak ci ten koleś pluje w mordę to deszcz pada. Nawet mi cię nie żal, bęcwale.



Tak tak koleżko, byłeś wszędzie i widziałeś już wszystko. Dziękuję za opinię. jak będę miał jeszcze jakieś wątpliwości to odezwę się, może kolejny raz mnie oświecisz. Trzymaj się doświadczony wyjadaczu.
Zgłoś