18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
BigLebovsky 2024-09-07, 12:21 1
baronturbina napisał/a:

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem tumanie? Skrypt ci się zawiesił? Gdzie ja cię w poprzednim wpisie obrażam. Nie używaj slow, których nie rozumiesz.
Potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie?:
Co ukraina zrobiła gorszego Polsce niż Rosja? Kto niszy zł bardziej Polskę? Ukraina czy Rosja?
Udowodnij że nie jesteś ignorantem.



Balon,cymbale ukrowy obrażasz mnie w każdym swoim wpisie. Pokaż mi gdzie napisałem że Ukraina zrobiła coś gorszego niż Rosja ,a osobiście przyjadę do ciebie z kwiatami i cię przeproszę. Ja tylko twierdzę że to takie same kurwy i podludzie. A ty kwiczysz za każdym razem gdy tylko dzieje się krzywda twoim widlastym braciom.To ty się potomku Bandery naucz czytać ze zrozumieniem. Nie będę dalej reagował na twoje zaczepki. Idę odebrać moje kopiejki za hejt na ukrów i wyjeżdżam na wczasy do Nowosybirska. Czym się balon ukroentuzjasto.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 12:32
BigLebovsky napisał/a:

Balon,cymbale ukrowy obrażasz mnie w każdym swoim wpisie. Pokaż mi gdzie napisałem że Ukraina zrobiła coś gorszego niż Rosja ,a osobiście przyjadę do ciebie z kwiatami i cię przeproszę. Ja tylko twierdzę że to takie same kurwy i podludzie. A ty kwiczysz za każdym razem gdy tylko dzieje się krzywda twoim widlastym braciom.To ty się potomku Bandery naucz czytać ze zrozumieniem. Nie będę dalej reagował na twoje zaczepki. Idę odebrać moje kopiejki za hejt na ukrów i wyjeżdżam na wczasy do Nowosybirska. Czym się balon ukroentuzjasto.


Po co tyle agresji i złości? Nie pokazuj banderze słabości bo cię zmieli i wypluje. Gdzie ja cie obrażam? Pisząc ze jesteś ignorantem i ułomem stwierdzam fakt. Prawda w oczy kole? Jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem i pisać w języku polskim to sie odezwij. Ale tylko wtedy.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-07, 13:04 1
BigLebovsky napisał/a:

Balon,cymbale ukrowy obrażasz mnie w każdym swoim wpisie. Pokaż mi gdzie napisałem że Ukraina zrobiła coś gorszego niż Rosja ,a osobiście przyjadę do ciebie z kwiatami i cię przeproszę. Ja tylko twierdzę że to takie same kurwy i podludzie. A ty kwiczysz za każdym razem gdy tylko dzieje się krzywda twoim widlastym braciom.To ty się potomku Bandery naucz czytać ze zrozumieniem. Nie będę dalej reagował na twoje zaczepki. Idę odebrać moje kopiejki za hejt na ukrów i wyjeżdżam na wczasy do Nowosybirska. Czym się balon ukroentuzjasto.



czego spodziwasz się po takich ukrowych banderowskich odpalencach jak on, czarny pan czy darek1234, przecież oni cale dziecinstwo spedzili w chatach etenitem krytych z azbestem za pan brat, w dodatku z dywanem na ścianie. to musiało ślady w postaci niedojebania móżgowego zrobić
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 13:44
POLTERGAIST napisał/a:

czego spodziwasz się po takich ukrowych banderowskich odpalencach jak on, czarny pan czy darek1234, przecież oni cale dziecinstwo spedzili w chatach etenitem krytych z azbestem za pan brat, w dodatku z dywanem na ścianie. to musiało ślady w postaci niedojebania móżgowego zrobić


Dobra, to kolejny ułom. Poltergayst Ty może napisz za co tych ukrow nie lubisz? Co o i ci zrobili (poza Wołyniem) a co Polakom Ruś, a potem sowieci zrobili. Ukry to też ruskie owszem ale co ty czołowy ukro pogromca portalu z tym zrobiłeś i zamierzasz zrobić. Gdzie się widzisz za 5 lat w tej strukturze jaka zaczyna powstawać w kraju.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 15:10
POLTERGAIST napisał/a:

ułoma sobie w rodzinie poszukaj banderowski kochanku i przepierz onuce, bo samo wietrzenie w oknie w chacie eternitem krytej nic ci nie da. Jak dla mnie niczym od kacapów się ukropie nie różnicie a jest zbyt mało osób na tym portalu wam o ty przypominających więc od tego jestem ja widlarzu.


Czemu jesteś takie agresywne? Nie potrafisz inaczej słabeuszu? Nie potrafisz na pytanie odnośnie swoich przekonań odpowiedzieć? Po co mam szukać gdzieś jak ty jesteś najlepszym przykładem. Wydaje mi się że albo jesteś krypto ukrem ,albo takim ułomikiem a bardziej intelektualnym ignorantem.
Dużo w tobie nienawiści. Wzorce z domu? Tata wracał pijany a mama z podbitym okiem rosół gotowała? Albo może tata jest Ukraińcem co przyjechał do Polski rozkochał mamę i uciekł ze wsi po pamiętnej imprezie w remizie podczas dożynek 98’.
To są problemy, które możesz porzeraczka z odpowiednim specjalistą.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-07, 15:14 1
baronturbina napisał/a:

Czemu jesteś takie agresywne



"Czemu jesteś takie agresywne" jak pięknie wschodem zaleciało, już jestem pewien że jesteś ukrakiem z polskim peselem, walonki, onuce i chata eternitem kryta się kłania widlarzu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 15:16
POLTERGAIST napisał/a:

"Czemu jesteś takie agresywne" jak pięknie wschodem zaleciało, już jestem pewien że jesteś ukrakiem z polskim peselem, walonki, onuce i chata eternitem kryta się kłania widlarzu.


Jesteś niebinarne, jesteś agresywne, niezidentyfikowane z żadną płcią. Co tym masz z tym eternitem. Masz czas jeszcze żeby zmienić pokrycie dachu. Zamiast zużywać Polakom tlen weź się za pracę i dach zmieniaj haha ukraiński pachole.

[ Dodano 2024-09-07, 15:18 ]
W sumie inaczej. Chłopczyku ilu znasz Ukraińców poza ojcem i opowieściami matki o nim? Serio Ruscy mogli lepszych trolli zatrudnić narazie jesteś silne 3 na 10z
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-07, 15:27 1
baronturbina napisał/a:

Jesteś niebinarne, jesteś agresywne, niezidentyfikowane z żadną płcią. Co tym masz z tym eternitem. Masz czas jeszcze żeby zmienić pokrycie dachu. Zamiast zużywać Polakom tlen weź się za pracę i dach zmieniaj haha ukraiński pachole.
W sumie inaczej. Chłopczyku ilu znasz Ukraińców poza ojcem i opowieściami matki o nim? Serio Ruscy mogli lepszych trolli zatrudnić narazie jesteś silne 3 na 10z



ukropku, najlepsze w waszym lizaniu ukropskich jaj jest to, że sami sie tego wstydzicie xd, na każdym kroku podkreślacie,że nie jesteście ukropami, wiem, że nie ma czym się chwalić ze jest się ukraincem, ale wasze "my Polacy" jest takie słabe xd podejrzewam ze jestes pół ukrem pół ruskim, jak 99% upadlinców, mieszanka sowietusa pospolitusa
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 15:50
POLTERGAIST napisał/a:

ukropku, najlepsze w waszym lizaniu ukropskich jaj jest to, że sami sie tego wstydzicie xd, na każdym kroku podkreślacie,że nie jesteście ukropami, wiem, że nie ma czym się chwalić ze jest się ukraincem, ale wasze "my Polacy" jest takie słabe xd podejrzewam ze jestes pół ukrem pół ruskim, jak 99% upadlinców, mieszanka sowietusa pospolitusa


Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie : czemu nie lubisz Ukraińców. Jesteś ułomny? Serio pytam bo jeśli jesteś upośledzony, ułomny albo w spektrum to nie ma się co śmiać. Bo twoje wystawy są żałosne i pełne nienawiści. No to potrafisz po polsku odpowiadać ułomku?
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-07, 17:13 1
baronturbina napisał/a:

Jesteś niebinarne, jesteś agresywne, niezidentyfikowane z żadną płcią. Co tym masz z tym eternitem. Masz czas jeszcze żeby zmienić pokrycie dachu. Zamiast zużywać Polakom tlen weź się za pracę i dach zmieniaj haha ukraiński pachole.
W sumie inaczej. Chłopczyku ilu znasz Ukraińców poza ojcem i opowieściami matki o nim? Serio Ruscy mogli lepszych trolli zatrudnić narazie jesteś silne 3 na 10z



Ty się balon zdecyduj - raz bronisz zaciekle swoich ukochanych widlarzy,a raz sam piszesz o ukraińskich pachołach. Rozumu i logiki to u ciebie brak . I te wysrywy na licytację kto zrobił Polsce bardziej źle. Zapamiętaj balon -i ukry i ruskie to takie same kurwy. I nie rób z widlarzy bohaterów,że nas bronią przed rusem. Złapały się kurwy za łby i się leją. Ale to nadal takie same kurwicha. Myślisz że widlarze zrobiliby cokolwiek dla Polski? Już można było się przekonać jak podziekowali za pomoc. A to nie koniec. Jak ten rozpierdol u nich się kiedyś skończy to zobaczysz co polskie firmy zyskają na odbudowie upadliny. Nic kurwa nie będzie dla Polski. Ale ty tego balon nie pojmiesz, twoja mama musiała dużo pić w czasie ciąży,że jesteś tak ograniczony.
Więcej z tobą nie piszę bo jak już ci wspomniałem jadę do matki Rosji na wczasy za kopiejki z trollingu. Bajo balon.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 17:17
BigLebovsky napisał/a:

Ty się balon zdecyduj - raz bronisz zaciekle swoich ukochanych widlarzy,a raz sam piszesz o ukraińskich pachołach. Rozumu i logiki to u ciebie brak . I te wysrywy na licytację kto zrobił Polsce bardziej źle. Zapamiętaj balon -i ukry i ruskie to takie same kurwy. I nie rób z widlarzy bohaterów,że nas bronią przed rusem. Złapały się kurwy za łby i się leją. Ale to nadal takie same kurwicha. Myślisz że widlarze zrobiliby cokolwiek dla Polski? Już można było się przekonać jak podziekowali za pomoc. A to nie koniec. Jak ten rozpierdol u nich się kiedyś skończy to zobaczysz co polskie firmy zyskają na odbudowie upadliny. Nic kurwa nie będzie dla Polski. Ale ty tego balon nie pojmiesz, twoja mama musiała dużo pić w czasie ciąży,że jesteś tak ograniczony.
Więcej z tobą nie piszę bo jak już ci wspomniałem jadę do matki Rosji na wczasy za kopiejki z trollingu. Bajo balon.


Mogłeś od razu a nie jak imbecyl. Sam jesteś ukrem, widlarzem, foliarzem, plaskoziemcą i gałganek hahah

[ Dodano 2024-09-07, 17:18 ]
Ale czemu tych ukrow nie lubisz?
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-07, 18:23 1
baronturbina napisał/a:

Mogłeś od razu a nie jak imbecyl. Sam jesteś ukrem, widlarzem, foliarzem, plaskoziemcą i gałganek hahah
Ale czemu tych ukrow nie lubisz?


Za wszystko balon. Za to że to patolskie rusińskie kurwicha. Ale ty tego balon nie pojmiesz. Ty jesteś zaślepiony miłością do widlarzy, albo płacą ci w hrywnach za ocieplanie ich wizerunku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 18:54
BigLebovsky napisał/a:

Za wszystko balon. Za to że to patolskie rusińskie kurwicha. Ale ty tego balon nie pojmiesz. Ty jesteś zaślepiony miłością do widlarzy, albo płacą ci w hrywnach za ocieplanie ich wizerunku.


Zrób czwartą edycję postu może będzie idealnie. Gdzie baranie napisałem że lubię ukrow. Lubię jak anty ukry się pienią
Zgłoś
Avatar
djwebster 2024-09-07, 20:14
Przecież to Czech!!
Zgłoś
Avatar
0to 2024-09-09, 0:22
Przecież to jest ten poszukiwany Polak
dyminski.pl/zglos-jesli-widziales-poszukiwanego/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie