18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
korinogaro 2013-05-15, 15:09
Korwin:
Od drugiego roku studiów matematycznych zaczął uczęszczać na zajęcia na drugim kierunku – filozofii na Wydziale Filozofii i Socjologii tej samej uczelni. 13 kwietnia 1964 za kolportaż ulotek wzywających do wiecu przeciwko represjom wobec sygnatariuszy Listu 34 został zatrzymany i następnie tymczasowo aresztowany do 23 kwietnia 1964. Po opuszczeniu aresztu okazało się, że Służba Bezpieczeństwa zabrała z uczelni jego dokumenty. Uniemożliwiło mu to dalsze studiowanie matematyki, chociaż do uzyskania absolutorium zabrakło dwóch egzaminów. Otrzymał jednakże drugi indeks i przez kolejne lata zaliczał przedmioty na kierunkach: prawo, socjologia, psychologia i filozofia. W marcu 1968 w związku z udziałem w protestach studenckich został powtórnie aresztowany (przetrzymywany w areszcie do lipca tegoż roku) i relegowany z uczelni. Dzięki wstawiennictwu dziekana Wydziału Filozofii i Socjologii Klemensa Szaniawskiego odzyskano skonfiskowane przez SB dokumenty studenckie. W rezultacie tych działań mógł wznowić naukę w trybie eksternistycznym. W 1969 uzyskał tytuł magistra filozofii za obronę pracy pt. Metodologiczne aspekty poglądów Stephena Toulmina, napisaną pod kierunkiem Henryka Jankowskiego[6]. Pozostałych kierunków studiów nie dokończył.

Więc "coś" tam wie.
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2013-05-15, 15:32
Wyjebać w pizdu wszystkich. Trza ruszyć na rzad i go obalić. Gdybym złapał chorobę, która dała by mi 5 dni życia, obiecuje wam że wjebie się z czołgiem w skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-05-15, 17:48
Mogą nie znać polskiego, mogą nie znać matmy ale żeby kurwa twierdzić, że Polska weszła do unii w 19 92-93 roku? No ja pierdole

EDIT: Obejrzałem filmik do końca i stwierdzam, że niewiedza odnośnie UE to chuj ale żeby kurwa polityk nie wiedział kiedy została uchwalona konstytucja????!!!! No kurwa to tak jakby lekarz nie potrafił przeprowadzić masażu serca! To tylko pokazuje jakie osły rządzą tym krajem.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-15, 20:53
Kurwa znowu nalot jebanych pismaków
Zgłoś