18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KMD 2013-05-14, 21:15
@up

w czym niby facepalm?

btw

Kaczmarek typowy sejmowy kozak z "deal with it"
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-14, 21:22 1
KMD napisał/a:

@up

w czym niby facepalm?

btw

Kaczmarek typowy sejmowy kozak z "deal with it"



W tym, że prawidłowo powinno być "chrztu". Kurwa jak można kogoś hejtować nie umiejąc nawet poprawnie pisać.
Zgłoś
Avatar
kutasek325 2013-05-14, 21:28 1
I wlasnie dlatego Polsce potrzebna jest nowelizacja sejmu i senatu !!! Na stos! Rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos!!!
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-14, 22:06
@Będę_go_zjadł
Hejterzy to z reguły osoby nie umiejące pisać.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-14, 22:16
Szydło nie pamięta bo smutnych świąt nie obchodzi w końcu była przeciwko wejściu do UE:). Ale od reprezentantów 18letnich gnojków, jajcarzy i debili czyli Ruchu Poparcia Pewnego Kota to bym się więcej spodziewał. Przecież daty wejścia do UE oraz skreślenie pedalstwa z listy chorób WHO to dwie daty które powinien znać o każdej porze dnia i nocy:)
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-05-14, 22:22
Umiejetnosć chłoniecia wiedzy w polityce jest mało istotna, tu ważna jest tylko inteligencja i przebojowość
Zgłoś
Avatar
d................l 2013-05-14, 22:24
niech chuj strzeli tych ynteligętów
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-14, 22:49 2
bialyjelen2 napisał/a:

Korwin by na wszystkie odpowiedział


.... źle.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-05-14, 22:58
YoogiGoogi napisał/a:

a spytajcie rodziców jak zdawali maturę.. ściągi w harmonijki i jedziemy dalej..

no chyba, że ustna, ale bez kitu, ja politykom nie każę, znać tego co było kiedyś, tzn. może nie co było, ale KIEDY było!! ja chcę normalny rząd, a nie znerdzonych kujonów umiejących odpowiadać na każde maturalne pytanie



Jesteś idiotą. Właśnie wiedza powinna kierować tymi ludźmi przy decyzjach w kwestiach ważnych dla państwa. Powinni byś wykształconymi i ogarniętymi politykami. Właśnie masz swój "normalny rząd", który nie odpowie na maturalne pytanie.
Zgłoś
Avatar
mgbMD 2013-05-14, 23:30 1
Gorsza od tej calej niewiedzy jest ignorancja.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-15, 0:25 4
Kurwy jebane i pedały same. Ależ się niemożnie wkurwiłem jak to obejrzałem. Lać ich po mordzie powinni- pedał nawet kurwa nie mógł mordy zamknać jak gumę żuł, co za jebany idiota. Żelichowski wybronił się wiekiem, a wyszło na to że jest idiotą, łącznie z tym pedałem w długich włosach Kaczmarskim. Cipka z pisu nawet nie wie od kiedy jesteśmy w unii, a kolejny pierdolony pajac nie wie kiedy były rozbiory Polski. Co za jebana banda darmozjadów i piździelców. Ja się pytam- jak ONI mają czymkolwiek rządzić jak nie znają odpowiedzi na pytania dotyczące ich zawodu do chuja?! Jakby ktoś zapytał pielęgniarke o dane szczepionki w tym roku dla dzieci 1-3 to kurwa masz konkretną liste. ZApytaj mechanika o budowę silnika to nie zapamiętasz połowy elementów. A weź zapytaj pierdolonego polityka, kutasa i darmozjada za nasze pieniądze od kiedy jesteśmy w unii czy o konstytucje to robią maślane oczy albo sie wykręcają smutnym pierdoleniem. Powinni wszyscy jak jeden dostać srogi wpierdol na korytarzu jak kiedyś ZOMO lało. Codziennie przed robotą ścieżka zdrowia, żeby kurwa im przypadkiem kraść się nie chciało. Kurwy.
Zgłoś
Avatar
kostela 2013-05-15, 2:33
szczerze to większość naszego społeczeństwa jest na takim samym poziomie znajomości historii Polski także nie dajcie się za bardzo ponieść, szczerze chce aby ludzie którzy mnie reprezentują wiedzieli i znali się na historii Polski ale jeśli to by było jedynym wyznacznikiem to wolałbym żeby lepiej kierowali systemem w którym teraz muszę brodzić i ulepszali go na lepsze bo z tym jakoś nie daje sobie rady (przepraszam za jeśli ktoś nie zrozumiał ale jestem po dobrej dawce napojów wyskokowych i sam siebie nie rozumiem.)
Zgłoś
Avatar
grabarz1988 2013-05-15, 7:50
No kurwa galeria osobliwości ,jeden lepszy od drugiego ,brakuje jeszcze tylko psa który jeździł koleją i naszej szkapy ...
Pedała ,agenta i stadko baranów już widzieliśmy
Zgłoś
Avatar
D................o 2013-05-15, 14:52
I czego się z tego dowiadujemy? Że politycy są aroganccy i niekompetentni. Szokujące odkrycie..
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-05-15, 14:56 1
tranzystor napisał/a:


.... źle.



Podejrzewam, że wręcz odwrotnie. Może na jakieś bardziej podchwytliwe dałby się złapać, ale generalnie to jest strasznie łebski facet. Można jego poglądy lubić, bądź nie, ale wystarczy obejrzeć kilka jego filmików, by zobaczyć, że wiedzy z historii i nauk społecznych mu nie brakuje.
W przeciwieństwie do większości posłów jak widać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie