18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
murzynolatino 2013-05-14, 19:32
Pff i to ma być (z definicji) elita, kwiat polskiej inteligencji? Całkowicie się zgadzam z @sługaSzatana, on ich pyta z podstawowej wiedzy, a już na te pytania z historii Polski każdy Polak powinien odpowiedzieć. Ale niee po co nam to, lepiej powiedzieć, że to nie potrzebne nikomu i żyjemy dalej, już niedługo pod sztandarem Federacji Unii Europejskiej. Hołota jest już na tyle otumaniona, że im to powoli bez różnicy. Ciekawe czy będą później pamiętali datę powstania Federacji

PS. Kurwa jeszcze dalem browara nie temu co chciałem.
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-05-14, 19:46
ale pryszczaty ryj ma ten koles
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-14, 19:51
Na "to" idą nasze podatki
Zgłoś
Avatar
brojek_88 2013-05-14, 20:04 4
kurwa jakie buraki odpowiedzi na poziomie gimbazy z niedawnych filmików o testach gimbazjalnych, nie wiem nie znam się zarobiony jestem...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-14, 20:10 2
Zembowy Wruzek napisał/a:

Kurwa, wszyscy tylko hejtowac potrafia. Ci ludzie maja mature, zdawali ja lata temu. Myslicie ze za x lat bedziecie pamietac te wszystkie niepotrzebne bzdury?


Jakie kurwa niepotrzebne bzdury??
Oni do chuja nawet nie wiedzą kiedy kraj, którym rządzą wszedł do UE, kiedy był rozbiór, konstytucja itp...chrzestu Polski pewnie tez by nie wiedzieli.
Zgłoś
Avatar
mia 2013-05-14, 20:14 2
Jaki wstyd!!! Kompromitacja kurwa, a największy prostak to Żelichowski stary dziad!
Zgłoś
Avatar
avocado20 2013-05-14, 20:24
Boże słodki!
Wiecie, co jest najgorsze? Że to nie jest prowokacja i prawdopodobnie nie musieli długo szukać debili na materiał do tego nagrania.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-14, 20:25 2
Żałosne, durne pały, które decydują o naszym losie, podatkach, ograniczeniach prędkości i refundacji leków.
Przychodzi do mnie od czasu do czasu listonoszka, kiedy przynosi paczkę. Prosta kobieta, chyba ma maturę (choć jej o to nie pytałem), ale zdawała ją, jak sądzę, jakieś 35 lat temu. Czasem chwilę posiedzi i pogadamy. Założę się o co chcecie, że odpowiedziałaby na wszystkie te pytania. Jest oczytana, interesuje się wieloma rzeczami, a zawodowo zajmuje się roznoszeniem listów i paczek, a takie buraki jak Żelichowski, przygłupy jak Schetyna i dębowe tłuki jak Szydło zarabiają tak ze sto razy tyle co ona.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-05-14, 20:34
zielak300 napisał/a:



Trzeba być pojebanym żeby czegoś takiego słuchać.



Trzeba byc pojebanym zeby negowac czyjs gust muzyczny.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-14, 20:42 3
Znajomość dokładnych dat sprzed XX wieku jest totalnie zbędna nawet dobrze [ale nie pod kątem historycznym] wykształconemu człowiekowi. Wystarczy dokładność 1 czy 2 połowa i którego wieku. Szalenie istotny jest natomiast KONTEKST zdarzeń.
Każdy inteligentny Polak powinien bez problemu wymienić przynajmniej 3-4 przyczyny rozbiorów Polski, reakcje państw ościennych [tak tak - europa zachodnia wessała nas w dupsko na długo przed 1939...]

Wielkiej różnicy nie ma czy ktoś pamięta, że I rozbiór był w 1772, 1762 czy powie, że był 1778.
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-05-14, 20:46 5
Agent Tomek śpieszył się na misję.
Zgłoś
Avatar
ARPU 2013-05-14, 21:01 1
Inoquez napisał/a:

Powinni Grodzkiego z wychowania do życia w rodzinie przePYTAĆ



Chyba grodzkie
Zgłoś
Avatar
piogo27 2013-05-14, 21:07
U polityka na wysokim szczeblu nie liczy sie wiedza tylko to że kiedyśtam był gdzieś o właściwym czasie i miejscu ;d
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-14, 21:07 2
Cytat:

konstytucja itp...chrzestu Polski pewnie tez by nie wiedzieli.



Cytat:

chrzestu



To żeś dojebał do pieca
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-14, 21:15 1
Na dacie rozbiorów sam bym się przejechał. Zawsze historii uczyłem się jako związku przyczynowo skutkowego wydarzeń, a nie jako zbioru ich dat. Chociaż chrzest Polski bym wiedział kiedy był;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie