18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-05-14, 18:31 3
Kurwa, wszyscy tylko hejtowac potrafia. Ci ludzie maja mature, zdawali ja lata temu. Myslicie ze za x lat bedziecie pamietac te wszystkie niepotrzebne bzdury?

Ja ni chuja, szczerze to wiedza wyniesiona pare lat temu ze szkoly do niczego mi sie nie przydala, i watpie zeby przydala - wszystko jest oparte na racjonalnym mysleniu i wychodzeniu z roznych sytuacji.

Nie bronie rzadzacych bo czarne dildo im w dupsko za te wszystkie przekrety i niedociagniecia ktore co chwile wychodza na swiatlo dzienne, no ale kurwa - w wieku 3x lat zrobcie sobie testy maturalne, powodzenia.
Zgłoś
Avatar
maxikingwhite 2013-05-14, 18:31
Piwo za Beatę mieszka trzy domy dalej ale pocisk mam z niej nieziemski
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-14, 18:34 5
Pierdolony wiesniak Agent Tomek czy on wam nie przypomina tego "gangstera " z chlopaki nie placza ?
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-14, 18:34 17
chuj tym kurwom w pyski ale podkład muzyczny jak najbardziej mi się podoba:) Farben Lehre , pomimo wkurwiającej nazwy bardzo dobrą muzykę robią

Zgłoś
Avatar
sawass 2013-05-14, 18:34
Jestem ciekaw ilu sadoli by bez korzystania z gugla odpowiedziało kiedy Polska weszła w UE lub kiedy był rozbiór.... i byłaby to liczba raczej daleka od gugola
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-05-14, 18:35 14
@Zembowy Wruzek
Ale oni ich kurwa nie pytają o dokładny przebieg Bitwy pod Azincourt, tylko o podstawowe rzeczy, które każdy Polak, prawy czy lewy powinien znać! W sumie to wiedza na poziomie egzaminu gimnazjalnego jest.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-14, 18:35 5
Elbi napisał/a:

Każdy urzędnik na wyższym państwowym stołku powinien przechodzić testy na inteligencję w celu odsiewu takiego dna intelektualnego jak w tym filmiku. Kto na to coś głosuje?



Odróżniasz mośku iloraz inteligencji od wiedzy nabytej ?

jestę żydę napisał/a:

chuj tym kurwom w pyski ale podkład muzyczny jak najbardziej mi się podoba:) Farben Lehre , pomimo wkurwiającej nazwy bardzo dobrą muzykę robią



Trzeba być pojebanym żeby czegoś takiego słuchać.
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-05-14, 18:36 1
Kurwa nie wierzę
Zgłoś
Avatar
czlowiekzbuszu 2013-05-14, 18:36 11
preambuła to buła przed ugryzieniem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-14, 18:39 7
Tylko Grabarczyk się wybronił. Pytania nie były trudne, koleś nie kazał w pamięci obliczać całki eliptycznej, a pomimo to większość "wybrańców" nie błysnęła wiedzą. Po takim polskim Dżejmsie Błądzie nie spodziewałem się niczego sensownego, ale Napieralski to dojebał na całej linii. Najbardziej jednak wkurwiła mnie wypowiedź Żelichowskiego - tak wygląda arogancja spowodowana ponad dwudziestoletnią kadencją przy korycie.
Zgłoś
Avatar
goral__ 2013-05-14, 18:39
same buce w tej polityce, tyle na ten temat - Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-14, 18:46
zielak300,

Pochwal się czego inteligencja słucha
Zgłoś
Avatar
cicina 2013-05-14, 18:54
No i wreszcie jakaś miła nuta na podkład bo już sie bałem ze tu same łyse oszołomy przesiaduja
Zgłoś
Avatar
bbreeze 2013-05-14, 18:58 2
Ciekawe kiedy Pani Szydło postara się o zwołanie komisji śledczej w celu zweryfikowania prowokacji.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-14, 19:24 6
ten co rucha palikota co nie wiedział kiedy polska wstąpiła do unii europejskiej będzie startował do parlamentu europejskiego, do łopaty a nie do sejmu na leppera psioczyli a sądze że on by odpowiedział na te pytania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie