18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
pi73rmaster 2012-04-01, 16:04 7
@scotpila:
no, najlepiej cisnąć po PiSie, który jako jedyny cokolwiek zrobił i głosować na Palikota, jak każdy debil widzi, że to po prostu drugi Tusk.
Zgłoś
Avatar
Marian444 2012-04-01, 16:05 1
up

pingwiny nie występują w Polsce.
Zgłoś
Avatar
tomekzkz 2012-04-01, 16:05 2


00:32
Zgłoś
Avatar
makaron600 2012-04-01, 16:05 2
Cytat:

Obecny lider Ruchu Palikota jeszcze jako poseł PO brał udział 27 kwietnia 2006 r. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nowelizacja zaostrzyła górną granicę kary za uprawę narkotyków, w tym konopi (z 2 do 3 lat więzienia), zwiększyła także wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat więzienia).


niezalezna.pl/19448-ujawniamy-palikot-chcial-wiezienia-za-narkotyki
Zgłoś
Avatar
january90 2012-04-01, 16:06 36
Trzeba być jebnietym zeby głosować na lewacka partie stworzoną pod publike na czele z kolesiem ktoremu po 2 latach zmienily sie poglądy. Pedały jebane
Zgłoś
Avatar
brodziu666 2012-04-01, 16:10
Wiem ale nie powiem
Zgłoś
Avatar
esmoka 2012-04-01, 16:11
january90 napisał/a:

Trzeba być jebnietym zeby głosować na lewacka partie stworzoną pod publike na czele z kolesiem ktoremu po 2 latach zmienily sie poglądy. Pedały jebane



lepiej byc pseudo zdrowym, aby glosowac co wybory na tych samych je... zlodziejaszkow, ktorzy po 5 razy zmieniali partie, aby tylko byc przy korycie.

Ja glosowalem na Palikota, nie wstydze sie tego powiedziec. A jesli mysliscie ze zrobilem to tylko i wylacznie na jego plany na legalizacje to jestescie prosci umyslowo. BO dam sovie reke uciac ze nie znacie nic poza tym punktem jego programu...
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-01, 16:14
skoro są od edukacji, gospodarki itd to do kurwy nędzy powinni to wiedzieć bo to ich zasrana, zajebana praca.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-04-01, 16:17 11
dirty_pig napisał/a:

stawki vatu w budownictwie co kurwa interesuje jakiegos posla jaka jest stawka jak on nie ma nic wspolnego z budownictwem. idiotyzm



Taa a ten vat to ustala moja ciocia? Weź ty się klupnij w łeb synek... Wszystkich polityków do gazu... tylko trudno będzie zebrać te kurwy w jednym miejscu, zawsze któregoś nie ma, a może raczej rzadko który jest na wiejskiej...
Zgłoś
Avatar
matizudanina 2012-04-01, 16:31
Taaaa wszyscy po wyborach lubią nabijać się z polityków. A w ogóle co polityków interesują pewne aspekty, z którymi nie mają nic wspólnego, to tak jakbyś zapytał doktora fizyki jakie mamy parki narodowe w Polsce oraz jakie żyją u nas gatunki będące na wyginięciu( po co mu to wiedzieć?). Nie jestem za żadną partią bo tam wszyscy są siebie warci, najlepiej wszystkich zamknąć w jednym pomieszczeniu i odpalić kilka granatów w środku, ale po jaką cholerę starać się robić idiotów z idiotów?
Zgłoś
Avatar
4u_nabuchodonozor 2012-04-01, 16:31
tentypluk napisał/a:

Kurwa jak jedynym kryterium wyboru przy urnie było to czy są za legalizacja czy nie to może lepiej zostań w domu.


no przecież siedze...
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-04-01, 16:38
Cóż, ja bym nie odpowiedział na większość pytań. Poseł też człowiek. Od odpowiadania na pytania są eksperci, posłowie są od podejmowania decyzji na podstawie ekspertyz.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-04-01, 16:45 15
Było na Nową Prawicę głosować kurwa ? Było ?! Zaraz mi jakiś wyskoczy, że Korwin beee. Tak wiem to, nie jestem żadnym fanboyem zapatrzonym w jedynego wodza. Ale jak ktoś mi pieprzy, że Palikot był jedyną alternatywą dla tego pierdolnika to mnie krew zalewa ;] Co wam w TV zasugerują to zrobicie. Teraz zamiast młodych, wykształconych, ambitnych i wiernych swoim ideałom ludzi macie w sejmie bande karierowiczów z pedałem i babą z kutasem na czele.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-04-01, 16:52 2
Mam czyste sumienie głosowałem na KNP a co do wyborców palikota to was pozdrawiam świetna obsada pedały i baba z fiutem.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-04-01, 16:56
Mimo ze jestem w ruchu przyznaje ze nie zablysneli zbytnio .....bo na czesc pytan to nawet ja znalem odpowiedz ..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie