18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
smc 2024-06-23, 23:05
Więc twoja troska o umierające dziecko jest fałszywa.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-06-23, 23:13 4
Ale się zesrali, oczywiście jak dzieciak siedzi na drodze i go przyjedzie to wina rodziców, bo jak kierowca mógłby go widzieć, jak wjechał na psa niczym na chińskiego bachora to olaboga pieska krzywdzą, już używacie terminu psiecko czy jeszcze trzeba zaczekać?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-23, 23:15
smc napisał/a:

Więc twoja troska o umierające dziecko jest fałszywa.



Dlaczego? Wyjaśnij
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-06-23, 23:43
Driver19cm napisał/a:

Ja Wam serio gadam, że Poligon wyprowadził się do Rosji 😉



Często słyszę o Poligonie, co to za legenda?
Kto to jest?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-24, 0:02 1
Siriuz napisał/a:

Dlaczego? Wyjaśnij



Nie jestem w stanie wyjaśnić podstawowych ludzkich uczuć. Jeśli tego nie masz w sobie, ja nie pomogę...
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-24, 0:05 2
slupczanin napisał/a:

Często słyszę o Poligonie, co to za legenda?
Kto to jest?



Specyficzny, bardzo wyjątkowy użytkownik sadistica. Charakteryzował się nanawiscią do zwierząt, z naciskiem na zwierzęta domowe. W swoich komentarzach często opisywał, jak się znęcał nad zwierzętami, jak je torturował, zabijał. Lub co by z nimi zrobił

[ Dodano 2024-06-24, 00:08 ]
smc napisał/a:

Nie jestem w stanie wyjaśnić podstawowych ludzkich uczuć. Jeśli tego nie masz w sobie, ja nie pomogę...



Po co z nim pisać? Towarzysz dupov za każdy wpis ma kolejne ruble. Jeszcze się na sadolu dorobi i se kibel kupi, do swojej ruskiej chatki z gówna, pod jakąś dagestańską granicą
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-24, 0:09
smc napisał/a:

Nie jestem w stanie wyjaśnić podstawowych ludzkich uczuć. Jeśli tego nie masz w sobie, ja nie pomogę...



Cóż wobec tego jesteś w błędzie, i nie wyjaśnię Ci tego skoro nie potrafisz rozmawiać o ludzkich uczuciach.

[ Dodano 2024-06-24, 00:10 ]
Driver19cm napisał/a:

Po co z nim pisać? Towarzysz dupov za każdy wpis ma kolejne ruble. Jeszcze się na sadolu dorobi i se kibel kupi, do swojej ruskiej chatki z gówna, pod jakąś dagestańską granicą



Ale Ciebie Ukraińcu boli że w Polsce nie trzeba się bać SBU Zelenskiego i można swobodnie rozmawiać.
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-06-24, 1:37 1
NA DRODZE SIĘ NIE LEŻY! To się tyczy nie tylko ludzi.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-06-24, 5:18 2
Zgłoś
Avatar
Optimex 2024-06-24, 7:14 2
Siriuz napisał/a:

Bardziej od ruska uważałbym na tych zjebów z Sadistica, którzy piszą o umierającym dziecku: "nie podniecać się to tylko kacapie szczenie"



Na świecie jest 8 mld ludzi, osobiście mam wyjebane ile małych ruskich śmieci odejdzie do aniołków
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-24, 11:19
Siriuz napisał/a:

Bardziej od ruska uważałbym na tych zjebów z Sadistica, którzy piszą o umierającym dziecku: "nie podniecać się to tylko kacapie szczenie"



Dla ciebie to może i nadzieja narodu sowieckiego, ale dla reszty cywilizowanego świata to kolejny ork marzący o imperium. Szczeniąt zacnego gatunku jakim jest pies nie przyrównuj do tych zwierząt
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-24, 12:15 1
slupczanin napisał/a:

Często słyszę o Poligonie, co to za legenda?
Kto to jest?



Dobry, wrażliwy człowiek, który nie mógł się pogodzić ze spierdoleniem umysłowym i znieczulicą sadolowych dekli. Wykreował postać poligona6, by obnażyć jakimi pizdami są ci co tu zgrywają twardzieli. Pisał o psach, a konkretnie o sposobach ich uśmiercania - gąbka nasączona olejem, która zatyka jelita, burek zdycha w męczarniach, a weterynarz nie może wykryć przyczyny, wstrzyknięcie denaturatu za ucho, przyjebanie kołkiem przez łeb i inne. Nie brakowało też wiejskich przypowiastek z psami w roli głównej [jedna mi wyjątkowo spodobała (cały trening kiedyś miałem zjebany, bo mi się przypominało co napisał i każda serię musiałem od nowa zaczynać, bo dostawałem ataku śmiechu)]. Gdy go admin ujebał, to wrócił, ale nie jako postać poligona i nie pisał już nic o psach.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-06-24, 12:35
Pewnie stary poligona siedzial za kółkiem
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-06-24, 12:41 1
pod takimi filmikami na sadolu zawsze pojawiają się komentarze świadczące o tym jak bardzo najebane mają pod czapką autorzy komentarzy, mistyczny chłód sprzężony z wrodzoną głupotą i złym wpływem środowiska + obciążenia genetyczne

tak też było w przypadku tego newsa

Mocno parafrazując powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" można powiedzieć:

Wrzuć odpowiedni filmikna sadola a sadolowi kretyni się odezwą
Zgłoś
Avatar
ARTOLD 2024-06-24, 17:02
@Lucar1: zamknij dupę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie