18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
slupczanin 2024-06-24, 23:04
dżonyłojlker napisał/a:

Dobry, wrażliwy człowiek, który nie mógł się pogodzić ze spierdoleniem umysłowym i znieczulicą sadolowych dekli. Wykreował postać poligona6, by obnażyć jakimi pizdami są ci co tu zgrywają twardzieli. Pisał o psach, a konkretnie o sposobach ich uśmiercania - gąbka nasączona olejem, która zatyka jelita, burek zdycha w męczarniach, a weterynarz nie może wykryć przyczyny, wstrzyknięcie denaturatu za ucho, przyjebanie kołkiem przez łeb i inne. Nie brakowało też wiejskich przypowiastek z psami w roli głównej [jedna mi wyjątkowo spodobała (cały trening kiedyś miałem zjebany, bo mi się przypominało co napisał i każda serię musiałem od nowa zaczynać, bo dostawałem ataku śmiechu)]. Gdy go admin ujebał, to wrócił, ale nie jako postać poligona i nie pisał już nic o psach.



Dzieki👍
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-24, 23:14
slupczanin napisał/a:

Dzieki👍



Tyle, że tej wersji sadole nie znają, dla nich on był wioskowym sadystą, ucieleśnieniem zła
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-25, 9:27
dżonyłojlker napisał/a:

Tyle, że tej wersji sadole nie znają, dla nich on był wioskowym sadystą, ucieleśnieniem zła



Ja nie napisałem, że to był sadysta i ucieleśnienie zła. Opisałem komuś użytkownika i to, jak się kreował na portalu sadistic
To, że kreował pewną postać jest oczywiste.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-25, 11:16
Driver19cm napisał/a:

Ja nie napisałem



A ja nie czytałem. Nie odnosiłem się do ciebie, bo nawet nie wiedziałem, ze coś pisałeś na ten temat, dopiero po tej odpowiedzi zacząłem szukać bo byłem wielce zdumiony taką wypowiedzią.
Zgłoś