18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Postęp po szwedzku
toka • 2012-09-28, 23:45
Natknąłem się na pewien dokument, który pokazuje jak Szwecja zatraciła się w postępie wolności źle rozumianej.
Osobiście uważałem, że kraj ten jest rajem, ale szczerze wolę Polską biedę niż pedała za ojca
Poruszony jest też wątek księży homoseksualistów, więc będzie pożywka dla hejterów.
cz.1

cz.2

cz.3


Mój pierwszy artykuł, proszę o wyrozumiałość
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-30, 10:53 3
Jebnięty kraj... przysięgam jebnięty.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-09-30, 11:05 8
Kurwa mać. 3ci film- facet skrytykował pedalstwo, a ci debile postawili go przed sądem za posiadanie własnego zdania. Noż ja pierdole. I jeszcze ten pedal z przedziałkiem - wysłać do obozu....
Mam nadzieję że u nas uda się wyplenić lewactwo i czegoś takiego nigdy nie będze, bo jak nie to trzeba stąd spierdalać.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-09-30, 11:08
Jebnięty, nie jebnięty. Dobrze się żyje w Skandynawii póki co. Ale jeszcze chwila, jak brudasy zaczną się domagać swoich praw i szariat wprowadzą (a co, tulerancje mamy!).
Zgłoś
Avatar
Netanjahu 2012-09-30, 11:16 5
Oglądałem to na religii i pierwszy raz w życiu naprawdę doceniłem, że jestem katolikiem. Poza tym, to nasza religia, w porównaniu z innymi, nie jest taka zła, wystarczy spojrzeć na islam.
Zgłoś
Avatar
toka 2012-09-30, 11:33 2
Ja z ciekawości zapytałem historyka w szkole, ile tak naprawdę gejów/lesbijek zginęło w obozach, ponieważ ten "niby" ksiądz uważał iż obozy koncentracyjne miały na cele eksterminacje gejów. Nauczyciel powiedział mi, że potwierdzono śmierć 4 gejów w Auschwitz. Więc koleś chyba mija się z prawdą. Ot taka ciekawostka.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-09-30, 11:37 1
"Nikt z nich życia swego nie lubi, a trzymają się go jak tonące szczury". Skoro tak im w Szwecji źle to czego nie pojadą gdzieś indziej?
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-09-30, 11:57 1
@up
za taki socjal jak tam gwarantują, nikt Ci nie ucieknie !
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-09-30, 12:45
Justtin napisał/a:



Hahaahaha, a skąd się biorą homosie? Pewnie myslisz ze z par homoseksualnych.



nic z tych rzeczy Można by tam wysyłać też nowo narodzonych i niech tam sobie powoli żyją i umierają
Zgłoś
Avatar
Sadoll 2012-09-30, 12:53 1
A aj myślałem że taki kraj jak Szwecja jest piękny i prawie doskonały... O ja kurwa głupi...
Zgłoś
Avatar
szerszen188 2012-09-30, 14:49
Właśnie odkryłem prawdę. III wojna światowa odbędzie się na arenie Europy między homosiami a ciapatymi. To wszystko jest popierdolone.
Zgłoś
Avatar
sheriff180 2012-09-30, 15:06 2
Czas wszystkich uświadomić w temacie poprawności już nie mówi się gej pedał.Teraz narodziło się nowe poprawne i kulturalne określenie dla tzw.kochających inaczej WAGINOSCEPTYK hehehe.
A tak na poważnie do pieca z tymi wszystkimi pedałami najpierw związki partnerskie a później co adopcja.
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-09-30, 20:27
cannabis7777 napisał/a:

"Nikt z nich życia swego nie lubi, a trzymają się go jak tonące szczury". Skoro tak im w Szwecji źle to czego nie pojadą gdzieś indziej?



Skoro tak Ci chujowo w Polsce to czemu z niej nie spierdolisz? Ta sama analogia, a patrz ilu z Nas tu siedzi.
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2012-09-30, 22:31
@masabitumiczna
Kurwa człowieku ja nie widzę problemu wystarczy wziąć ślub (wystarczy cywilny) i masz problem z głowy. Twoja dziewczyna staje się najbliższą rodziną i nie potrzeba żadnego pierdolenia o związkach partnerskich. Poza tym przecież taki związek też trzeba by zalegalizować, a po jaki huj tworzyć instytucję mini-małżeństwa.
Nie można być trochę w ciąży.
No chyba, że dziewczyna prosto z sadola, ale to i tak można załatwić poprzez zmianę płci. Wystarczy przecież, żeby się w papierach zgadzało.

P.S. Dla mnie jak już 10 lat jesteście razem i jeszcze masz jakieś wątpliwości to jesteś zwykłą pizdeczką.
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-10-01, 0:17
A mnie wkurwia, że w Polsce nawet jeśli wybierzesz kremację, to musisz urnę zakopać na cmentarzu! Jebani lobbyści.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-10-01, 8:41
@miszcz310 - wątpliwości? dobre sobie...
Są różne sytuacje życiowe, np. osoby po rozwodach, które nie chcą wchodzić w związki małżeńskie, bądź nie mogą z jakichś przyczyn, a chcą być z kimś, mieszkać itp...
Z resztą zobacz sobie w statystykach czy wśród znajomych ile jest rozwodów.

p.s. Z tym ślubem to jakbym ciotkę swoją słyszał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie