18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
KORAS1982 Wczoraj 21:34
Szon powiedział co wiedział a po drugie przez takich szonów bo się zachciało ciemnego będzie kiedyś czarno i muzułmańsko i to z nas się będą śmiać że jebaliśmy u czarnych przy bawełnie
Zgłoś
Avatar
WERFI Wczoraj 21:38
Jak byłaś z malpą to powinnaś mieć na czole wypaloną pieczątke i nigdy więcej białego gościa nie dotknąć proste
Zgłoś
Avatar
Pietruchm Wczoraj 22:21
No Biali Polacy... bo przywlekły to tępe dzidy od murzynów z Afryki... A co jej się w tym określenie nie podoba to nie rozumiem, wszystko 100% poprawnie. Czarny? - czarny, z Afryki?- z Afryki = wszystko się zgadza.
Zgłoś
Avatar
t1234 Dzisiaj 0:22
słuchałem z zainteresowaniem, później przyłożyłem głowę do ściany , upewniłem się że nie jest kwadratowa, dotarło do mnie że tę Panią dopadnie selekcja naturalna, przysłowie "przejdzie, jak nie z czasem to na dzieci" nie ma charakteru humorystycznego,
Zgłoś
Avatar
lesku73 Dzisiaj 0:24
hej lala twoje zdanie jest tyle warte co tych twoich murzynów czarnych z Afryki
Zgłoś
Avatar
Adamlosss Dzisiaj 0:28
Co to za lewak
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Dzisiaj 1:58
Simon Mol to polski bohater narodowy. Udowadniał lewaczkom, że rzeczywistość ma większą moc niż lewackie chciejstwo i życzenia. Wielki człowiek, tak dziś potrzebny, część i chwała jego pamięci! Pamiętamy bohaterów, pamiętamy wojowników, pamiętamy męczenników, dla nich blask wiecznej chwały!
Zgłoś