18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
kalijanek 2015-05-02, 22:39 3
jutro jak wytrzeźwiejesz to będziesz wszystkich przepraszał niedojebany pedale
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:40 2
@Pustynne sandały
Masz źródła na to?
Zgłoś
Avatar
P................e 2015-05-02, 22:40 17
Everlast1111 napisał/a:



Spokojnie niedługo przez przypadek odjebią twoją starą na chodniku ciekawe co wtedy powiesz



Ty i te Twoje "argumenty". Jesteś debilem i tyle W sumie szkoda że ten gościu nie żyje. Zapewnie 99% sadoli wolałoby, żeby to Ciebie odstrzelili. Oszczędziłbyś nam tych Twoich wypocin. Skończ podstawówkę to pogadamy. Bo na razie za niski poziom.
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-05-02, 22:43 19
Everlast1111 napisał/a:



Bo go kurwa tam sciagli żeby robic pierwszą pomoc? co mieli go kurwa na schodach reanimowac głąbie? pomysl kurwa przerasta cie to?



A ja dotarłem do takiej informacji :
Jedna z kul raniła 27-latka, który wtargnął na boisko. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Oraz takiej :
Jeden z atakujących młodych ludzi, ranny w okolice szyi, po udzieleniu przez mundurowych pomocy przedmedycznej zabrany został do szpitala

Nie siedział grzecznie na swoim miejscu, tylko był jednym z zadymiarzy, którzy wtargnęli na murawę. Przestań się pluć i popracuj nad pisownią...
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:43
BongMan napisał/a:


Patrzcie jaki odważny Taki chuligan, że z kolegami chce mnie bić Nie przebywam obecnie w Sosnowcu, ale na Zagórzu mam znajomych i to dobrych, więc żebyś za takie internetowe cwaniakowanie to ty nie skończył z chujem w zębach...



To ze z kolegami bede to nie znaczy ze z kolegami cie bede bił Sosnowiecka szmato hehehehe w chuju mam twoje znajomosci no nie ma cie bo własnie wyjebałes do katowic ze strachu hehehe
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:44 2
Nadal mi nie odpowiedziałeś Everszmato..
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:46
Cały_Internet napisał/a:



A ja dotarłem do takiej informacji:
Jedna z kul raniła 27-latka, który wtargnął na boisko. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Nie siedział grzecznie na swoim miejscu, tylko był jednym z zadymiarzy, którzy wtargnęli na murawę. Przestań się pluć i popracuj nad pisownią...



Nie mam ochoty zachowywac sie poważnie i pisac poprawnie czytajac tych głąbów typowe społeczniary jak mozna napisac ze dobrze zrobili te kurwy maja nas chronic a nie strzelac po głowie to tylko swiadczy o ich niekompetencji ale jak tak tak ma byc skoro tak chodza ludzie bez gimnazjum a bron sie daje ludziom którzy nie radza sobie z pronlemami i sie wyżywaja na ludziach hehehe

Grzegorz.C napisał/a:

Nadal mi nie odpowiedziałeś Everszmato..



Twoja stara ci przekaże co mam ci do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2015-05-02, 22:49 15
Everlast1111 napisał/a:



Twoja stara ci przekaże co mam ci do powiedzenia



pisząc "stara" albo "stary" nigdy nie przekonasz ludzi że masz więcej niż 15 lat

też masz starą? czy może mame?
kurwa kiedy sie gimbusy nauczycie...
Zgłoś
Avatar
P................y 2015-05-02, 22:49 2
Grzegorz.C napisał/a:

@Pustynne sandały
Masz źródła na to?

Niestety nie zapamiętałem nazwiska kobiety która była pielęgniarką w trakcie wybuchu powstania. Byłem na premierze filmu gdzie po spektaklu był wywiad z nią. Byłem też w muzeum Powstania Warszawskiego i kobieta powiedziała, że właśnie Ci chuligani walczyli. Starsza Pani mówiła, że przywozili do niej (do prowizorycznego szpitala) chłopców których kojarzyła i nie byli to grzeczni dobrze uczący się z dobrych domów, często byli to koledzy za którymi nie przepadała bo zaczepiali itd. mówiła że chamsko podrywali dziewczyny. Możesz mi uwierzyć lub nie, nie zależy mi na przekonaniu Ciebie, ale zapytałeś to odpowiadam.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2015-05-02, 22:50 11
@Everlast1111
Czytam twoje posty i śmiem twierdzić, że jesteś efektem ubocznym bezstresowego wychowania Porządnego wpierdolu od matki/ojca nie dostałeś.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2015-05-02, 22:50 5
Najpierw szmato, to oni muszą siebie i reszte normalnego społeczeństwa bronic przed takimi zjebami jak Ty i ten twoj zajebany ziomeczek.
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:52
Kaskaderdx10 napisał/a:



pisząc "stara" albo "stary" nigdy nie przekonasz ludzi że masz więcej niż 15 lat

też masz starą? czy może mame?
kurwa kiedy sie gimbusy nauczycie...



Nie, ja mam mame a ty masz starą
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2015-05-02, 22:52 35
Gdzie jest kareeetka, gdzie jest kareeetka~~ brakuje jeszcze "kto nie skacze ten jest trupem hop, hop, hop"
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:53 5
@Pustynne_sandały
Dzięki
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:54
Dymekx napisał/a:

Gdzie jest kareeetka, gdzie jest kareeetka~~ brakuje jeszcze "kto nie skacze ten jest trupem hop, hop, hop"



Mam nadzieje ze karetka niedojedzie na czas gdy twoja stara badz stary badz dziecko badz nawet ty sam bedziesz zdychał tepa kurwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie