18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Logiczny 2015-05-02, 21:54 122
ależ jadu w ludziach....nikomu tam nie chodzi o życie tego łepka, tam chodzi o agresję
może się mylę, ale źle to wyglada bardziej od strony tych krzyczących

ps. nie jestem policjantem
Zgłoś
Avatar
Dr.Greenthumb 2015-05-02, 21:54 422
Jakie to kurwa smutne...
Za darmo nie oberwał, a teraz ból dupy, bydło jebane tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2015-05-02, 22:02 161
I dobrze, jedną kurwę stadionową mniej
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2015-05-02, 22:03 141
Na mecz się przychodzi kibicować, robić atmosferę przyjazną, a nie myśleć tylko jak wpierdolić się na boisko czy obrzucać kamieniami, racami, butelkami Bogu ducha winnych piłkarzy czy sędziów. Wybiegli na murawę, zrobili ostry młyn i poszły strzały ale jak dla mnie prawidłowo! Nie bronię policjantów bo wiem, że w dużej mierze też sami zaczepiają. Sam miałem okazję tego doświadczyć ale jak się przychodzi na stadion zrobić rozpierdol to trzeba się liczyć z tym, że można samemu zostać rozpierdolonym. Tyle.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:04 51
Raz sierpem raz młotem kibolską hołotę.
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-05-02, 22:07 22
to kibić nie to bydło strzelać częściej i oby tak celnie
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:10 59
Chuj mnie to kurwa interesuje czy on był spokojny, czy on był agresywny. Czy on kurwa śpiewał czy kurwa robił zadyme. Sytuacja nie była adekwarna do tego by uzyc broni, a jeżeli juz to po pierwsze zawsze przynajmniej tak było, ze oddawano strzały ostrzegawcze w górę a po 2 jak kurwa mogł oberwac w szyje jak mają strzelac poniżej pasa? Nie wiem czy już wam jebło na głowe od tego sadistica ale chłopak zginął, podobno miał syna. Nawet nie wiadomo czy brał udział w awanturze czy po prostu znalazł się w złym miejscu.
Chuj wam w dupe społeczniary jebane z sadistica, a policja? jak zawsze jebana, bez wyjatku, kazdy pies to kundel. Skoro oni sie czują bezkarni, nie mozna ustalic kto jest mordetca bo morda zakryta to WSZYSCY oni się nadają do jebania. Kto im kurwa daje broń, ciekawe po jakich są szkoleniach, niedouczone błazny bez gimnazjum.

Jebac tych co jeszcze stoją po stronie psów, zginął człowiek, dzisiaj on a jutro to może być kazdy z nas, którzy chodzą na mecze. Bezkarni mordercy!

P.s. a inną komedią jest to , że była to impreza masowa i nie było wokół karetki (hahahahahahahah) JEBAĆ KURWY
Zgłoś
Avatar
gorczański 2015-05-02, 22:13 148
nie spinaj pupci idioto. Jak miał syna to mógł się zachowywać jak odpowiedzialny ojciec i siedzieć na dupie, a nie wbiegać na murawę. wezcie sie kurwa za normalne rozrywk bo od tego waszego kibicowania tylko ludzie giną. gnidy społeczne i kurwy
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:15 8
gorczanska napisał/a:

nie spinaj pupci idioto. Jak miał syna to mógł się zachowywać jak odpowiedzialny ojciec i siedzieć na dupie, a nie wbiegać na murawę. wezcie sie kurwa za normalne rozrywk bo od tego waszego kibicowania tylko ludzie giną. gnidy społeczne i kurwy



A skąd ty błaznie pierdolony wiesz że on wybiegł na boisko?!

"Policja zaczęła bez salwy ostrzegawczej walić z broni gładkolufowej w sektor wypełniony ludźmi. Postrzelili chłopaka który stał na sektorze. Broń gładkolufowa to broń która jest niebezpieczna w rękach niekompetentnych ludzi. Strzelać w tłum to metody jakie stosuje policja."
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2015-05-02, 22:16 140
Everlast1111 napisał/a:

Chuj mnie to kurwa interesuje czy on był spokojny, czy on był agresywny. Czy on kurwa śpiewał czy kurwa robił zadyme. Sytuacja nie była adekwarna do tego by uzyc broni, a jeżeli juz to po pierwsze zawsze przynajmniej tak było, ze oddawano strzały ostrzegawcze w górę a po 2 jak kurwa mogł oberwac w szyje jak mają strzelac poniżej pasa? Nie wiem czy już wam jebło na głowe od tego sadistica ale chłopak zginął, podobno miał syna. Nawet nie wiadomo czy brał udział w awanturze czy po prostu znalazł się w złym miejscu.
Chuj wam w dupe społeczniary jebane z sadistica, a policja? jak zawsze jebana, bez wyjatku, kazdy pies to kundel. Skoro oni sie czują bezkarni, nie mozna ustalic kto jest mordetca bo morda zakryta to WSZYSCY oni się nadają do jebania. Kto im kurwa daje broń, ciekawe po jakich są szkoleniach, niedouczone błazny bez gimnazjum.

Jebac tych co jeszcze stoją po stronie psów, zginął człowiek, dzisiaj on a jutro to może być kazdy z nas, którzy chodzą na mecze. Bezkarni mordercy!

P.s. a inną komedią jest to , że była to impreza masowa i nie było wokół karetki (hahahahahahahah) JEBAĆ KURWY


kolejny młody gniewny JP100%
zobaczymy co bedzie jak cie ktoś kiedyś okradnie albo zgwałci dupe
pewnie zadzwonisz po straż pożarną biedo umysłowa
takimi jak ty gardze bardziej niż cyganami
Zgłoś
Avatar
gorczański 2015-05-02, 22:17 26
no wybacz, do mnie jakoś nigdy nie strzelali przypadek ? wątpie
Zgłoś
Avatar
Varg Vicerness 2015-05-02, 22:18 21
Policja oddała strzały ostrzegawcze a idioci sie dalej bawili na boisku. Bardzo dobrze jednego mniej i propsuję całą akcję!
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-05-02, 22:19 10
Kaskaderdx10 napisał/a:


kolejny młody gniewny JP100%
zobaczymy co bedzie jak cie ktoś kiedyś okradnie albo zgwałci dupe
pewnie zadzwonisz po straż pożarną biedo umysłowa
takimi jak ty gardze bardziej niż cyganami



Zabiją badz pobiją ci kogos bliskiego tez bedziesz JP, a tymczasem jebac ciebie i twojego starego komendanta który własnie ci podaje do pyska internetowa cipo

gorczanska napisał/a:

no wybacz, do mnie jakoś nigdy nie strzelali przypadek ? wątpie



Bo jestes jebanym noł lajfem hahahahha i siedzisz cały czas w domu bura kurwo
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-05-02, 22:20 69
Miał syna sam będąc szczylem? Dobrze dla dziecka. Lepiej być półsierota niż być wychowywanym przez zjeba. Może ta historia powtarzana mu przez rodzinę zniechęci go do pójścia w ślady zadymiarzy.
@Everdziwka
A leki to ty wziąłeś dzisiaj? :3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie